Turnaj staršího dorostu v Horce n.M.
V neděli 27.8.2017 odehrálo družstvo staršího dorostu přípravný turnaj v Horce nad Moravou. Po vítězství ve všech utkáních jsme získali pohár za první místo.

Kromě přátelského zápasu s družstvem Horky n. M. (34:21) to byla první příležitost prověřit formu družstva před začátkem sezony s tím, že jsme se zaměřili na rychlý protiútok.

Postupně mužstvo odehrálo 5 zápasů 1x 20 minut s družstvy Velkého Meziříčí, Horky, Olomouce, Pardubic a Úval u Prahy. Kromě zápasu s Pardubicemi, který jsme vyhráli těsně o 1 branku (12:11) kluci ostatní zápasy celkem jasně vyhráli.
V turnaji jsme nakonec obsadili 1. místo. Navíc nejlepším brankářem byl vyhlášen Tomáš Zatloukal (hostování z Uničova) a nejlepším střelcem byl Radek Čikl.

Turnaj splnil svůj účel a ukázal některé nedostatky, na kterých je potřeba ještě zapracovat (obrana a postupný útok). V turnaji dostali příležitost všichni hráči a myslím, že i oni byli spokojeni.

Sestava: Zatloukal, Pekař - Chytil, Coufal, Přikryl, Vincour, Hemelka, Protivánek, Čikl, Štencl, Valouch, Faltýnek.
29.8.2017 | Zdeněk Sléha | Přečteno: 188x | | | |

Komentáře ke článku

Týmy

Krátce

13.1.2018 -
Ve včerejším přátelském utkání domácí Tatran Litovel podlehl těsně extraligovému ŠKP Bratislava 29:30. Dnes proběhne Memoriál Františka Čikla, již od 9:30 odveta Litovle a Bratislavy, ve 13 hodin Bratislava  proti Kopřivnici a v 15 hodin Litovel proti Kopřivnici.
 
12.12.2017 -
Přinášíme aktuální výzvu Asociace ligových klubů házené Exekutivě Českého svazu házené.

Facebook