O víkendu pokračovaly soutěže nejmladších házenkářů
Všechna střetnutí se měla původně odehrát v Litovli. Kvůli deštivému počasí se ale nakonec přesunula do nové sportovní haly v Senici na Hané

Liga Olomouckého kraje mladších žáků:

Tatran Litovel – Házená Velká Bystřice   27:18 (12:10)

Své druhé mistrovské utkání sehráli mladší žáci. Úvod zápasu s Velkou Bystřicí našim hráčům příliš nevyšel. V prvních deseti minutách s povinnou osobní obranou na soupeře nestačili a prohrávali 7:9. Do konce poločasu však házenkáři Litovle utkání otočili. Poté již zlepšeným výkonem v druhé části zápasu soupeře přehráli a zaslouženě zvítězili.


Obrázek
Více foto ve fotogalerii.


Sestava a branky Litovle: Vykydal – Zifčák 7/1, Najer 5, Pavlík 5, Ryzí 5, Kalousek 4, Válek 1, Vogl  

Turnaj starší miniházené:

Turnaje starší miniházené se zúčastnilo 5 mužstev. Jako domácí Tatran Litovel a dále hostující družstva z Olomouce, Žeravic, Kostelce na Hané a Droždína. Hrálo se systémem každý s každým 2x8 min. Na turnaji nedošlo k žádnému zranění a po rozdání sladkých odměn a společném fotografování se všichni účastníci rozjeli směrem k domovům. Kvalitní sportovní atmosféru turnaji dodala hala zaplněná diváky a rodinými příslušníky.

Turnaj mladší miniházené:

Turnaje mladší miniházené se zúčastnila 4 družstva, pořádající Tatran Litovel, Cement Hranice A a TJ Cement Hranice B a TJ Senice n.H. Utkání odpískali domácí trenéři starší miniházené a nadějní rozhodčí z mladších žáků Adam Zifčák a Jirka Klanica. Svůj 2. turnaj odehráli Tina Zatloukalová a teprve zanedlouho pětiletý Rafael Neudík, kteří za sebou mají několik prvních tréninků. Soptíka si za svůj výkon odnesl Adam Zatloukal.


Obrázek
Více foto ve fotogalerii.


Sestava Litovle: Martin Pospíšil, Vojta Tyl, Adam Březina, Adam Zatloukal, Tina Zatloukalová, Rafael Neudík
27.9.2017 | Michal Baránek | Přečteno: 164x | | | |

Komentáře ke článku

Týmy

Krátce

14.6.2018 -
V odkaze se podívejte se na čerstvé rozlosování nového ročníku Extraligy ČSH. V prvním kole přivítáme na domácí palubovce celek HC ROB Zubří. Startujeme 8. září 2018 v 17:00 !!!
8.2.2018 -
Příprava mužů: Tatran Litovel - Tatran Bohunice 31:23 (12:11). Pár fotek v odkaze.

Facebook