Mladší žáci zaznamenali během týdne dvě vítězství
Během minulého týdne pokračovaly krajské soutěže starších a mladších žáků. Starší žáci nestačili na silný tým Velké Bystřice. Naopak mladší žáci dvakrát přesvědčivě porazili Horku nad Moravou.

Liga Olomouckého kraje starších žáků:

Tatran Litovel – Házená Velká Bystřice   31:41 (12:21)

O osudu zápasu starších žáků proti Velké Bystřici se rozhodlo již v úvodu, když v 7. minutě naši hráči prohrávali 0:8. Litovelští házenkáři se nakonec rozehráli a diváci v hale mohli sledovat pohlednou útočnou házenou. Kvalita však byla na straně hostů, kteří výrazný náskok bez problémů udrželi až do konce.

Sestava a branky Litovle: Uhlár – Krejčí 8/2, Dubový 7, Spurný 5, Růžička 3, Stejskal 3, Coufal 2, Baciak 2, Maitner 1, Zemánek  

Liga Olomouckého kraje mladších žáků:

Sokol Horka n.M. – Tatran Litovel   13:21 (7:13)

Zápas mladších žáků na půdě týmu Horka nad Moravou se hrál na venkovním hřišti a byl ovlivněn deštivým počasím. Hráčům hodně klouzal povrh i míč, ale přesto se zhostili svých rolí dobře. Přes vysoký počet ztrát míče si dokázali házenkáři Litovle během úseku s povinnou osobní obranou vytvořit vedení, které si udrželi až konce zápasu.

Sestava a branky Litovle: Vykydal, Doležal – Zifčák 5, Matečka 4, Ryzí 3, Pavlík 3, Najer 2, Kalousek 2, Válek 1, Vogl 1, Urban, Rosík  

Tatran Litovel – Sokol Horka n.M.   26:17 (18:9)

Stejní soupeři se utkali o tři dny později v hale v Litovli. Úsek s osobní obranou se našim hráčům povedl lépe než ve středečním zápase. Vytvořili si výrazné vedení, které udržovali po celý druhý poločas. Hráči měli možnost vyzkoušet si různé herní kombinace nacvičované během tréninků. Několika krásnými přihrávkami se blýskl Šimon Válek. V obraně předvedl dobrý výkon Michal Matečka a v útoku se zase svojí nezadržitelností projevoval Vašek Najer. Pochvalu si zaslouží také oba brankáři - Adam Vykydal a Oliver Doležal. Přes jasné vítězství se naši hráči dopustili příliš mnoha chyb v obraně, je tedy pořád co zlepšovat.

Sestava a branky Litovle: Vykydal, Doležal – Ryzí 6, Najer 5, Zifčák 5/1, Vogl 3, Kalousek 3/1, Válek 2, Matečka 2, Urban, Rosík
9.10.2017 | Michal Baránek | Přečteno: 203x | | | |

Komentáře ke článku

Týmy

Krátce

14.6.2018 -
V odkaze se podívejte se na čerstvé rozlosování nového ročníku Extraligy ČSH. V prvním kole přivítáme na domácí palubovce celek HC ROB Zubří. Startujeme 8. září 2018 v 17:00 !!!
8.2.2018 -
Příprava mužů: Tatran Litovel - Tatran Bohunice 31:23 (12:11). Pár fotek v odkaze.

Facebook

Partneři: