Starší dorost: HBC Olomouc - Tatran Litovel 27:31 (12:20)

Z hanáckého derby si odvážíme další 2 důležité body.

Zápas v Olomouci byl o hodně těžší, než jsme předpokládali. Po vyrovnaném začátku jsme si až do 20. minuty udržovali mírný náskok. Poslední 10minutovku jsme vyhráli 8:3 a udrželi poločasový výsledek 12:20.

Zdálo se, že druhý poločas už budeme mít pod kontrolou, ale opak byl pravdou. Začala naše klasika, neproměněné šance, ukvapená střelba, a technické chyby. Olomoučtí kluci ucítili šanci a začali naše chyby trestat. Podařilo se jim stáhnout skóre až na 2 branky. Naštěstí v posledních 5 minutách jsme sérií branek a výborným výkonem Adama Pekaře v brance náskok zvýšili a v závěru udrželi 4gólový náskok.

Sestava: Pekař - Vincour 8, Štencl 6, Hemelka 5, Valouch 3, Chytil 3, Faltýnek 2, Čikl 2, Coufal 2, Protivánek.