Utkání hvězd 1. ligy splnilo očekávání na jedničku!
V českém házenkářském prostředí jedinečná akce, kterou nemají ani nejvyšší soutěže, byla výbornou propagací házená a přítomné diváky musela vysloveně potěšit. Pořádající agentura Handball Events (kluci z Chodova) vše bezchybně připravila a samotné hráčky a hráči předvedli báječné házenkářské výkony.

Vrcholem celého házenkářského dne v brněnské sportovní hale, který začínal již dopoledne utkáním dětí a přípravnými tréninky, byla samotná Utkání hvězd 1. ligy nejprve žen a pak mužů tradičně v rozložení Východ proti Západu.

Obrázek
Ženy týmu Západu měly zajímavou týmovou oslavu. Foto: Pavel Štěpánek. Více foto ve fotogalerii.


Utkání mužů bylo na straně týmu Východu výrazně zastoupeno také hráči Tatranu Litovel včetně trenéra Ivo Vávry. Hanácké barvy hájili David Barabáš, Zdeněk Kuchař, Luděk Piwko, Jiří Číhal, Quim Vaillo a Michal Havlíček, který nahradil zraněného Jana Šmída. Dalšími členy týmu Východy byli Jan Hrdina a Marek Kočí ze Zlína, Tomáš Prošvic z Velké Bystřice a Petr Vaněček, Martin Hlaváček, Jan Hrachový a Patrik Černý z Náchoda.

Tým západu vedený trenérem Ondřejem Horynou z Jičína pak byly hráči Chodova Jiří Kostelecký, Jakub Řeřábek, Martin Kovařík, Ivo Šafář a Jiří Kaštánek, z Vršovic Robert Filip, Jakub Metlička a Jan Bednář, z Jičína B Petr Drbohlav a Jiří Herzán a z Dvora Králové Luděk Picha Petr Voňka. Utkání hvězd se bohužel vůbec nezúčastnili zástupci Bystřice p.H. a Hustopečí.

Obrázek
Foto: Pavel Štěpánek. Více foto ve fotogalerii.


Utkání mužů bylo výbornou a pestrou směsicí házenkářských lahůdek, které potěšili přítomné diváky. Převedším hráči Východu působili, jakoby zrovna přišli z turnaje plážové házené někde uprostřed léta u rybníka. Dvojité nahazovačky, trojité nahazovačky, točky, střely zadovkou, pod nohama, šmrdláky, hvězdy a kotouly...

Obrázek
Quim doslova létal vzduchem. Foto: Pavel Štěpánek. Více foto ve fotogalerii.


Výrazně k této exhibici přispěli právě naši hráči z Litovle (nejvíce si to užíval Zdeněk Kuchař) a strhli k podobným legráckám svoje spoluhráče i kluky z družstva Západu. Po 60 minutách báječné podívané mohlo bohužel nemnoho diváků v brněnské hale, za výrazného přispění skalních fandů z Litovle, aplaudovat všem hráčům za předvedené výkony.        

Obrázek
Zdeněk Kuchař zase ukázal několik gymnastických kousků. Foto: Pavel Štěpánek. Více foto ve fotogalerii.

        
Pokud jste na utkání nebyli, sledujte další zdroje:
- stránka Utkání hvězd 1. ligy 2017
- videozáznam utkání žen na TVCOM
- videozáznam utkání mužů na TVCOM
- fotogalerie Pavla Štěpánka
17.12.2017 | Radovan Šimek | Přečteno: 845x

Komentáře ke článku

Týmy

Facebook