Mladší miniházenkáři zakončili rok 2017 turnajem ve Velké Bystřici
Litovelští mladší miniházenkáři se v sobotu 16. prosince zúčastnili turnaje Nutrend mini cup 2017. Klání ve Velké Bystřici bylo pro naše nejmenší hráče první soutěžní zkušeností s počítáním skóre.

V kategorii mladší miniházené se na turnaji sešlo 6 družstev, Telnice, Dukla Praha, Velká Bystřice A, Velká Bystřice B, Kostelec n.H. a Litovel. Výsledkově se našim klukům bohužel příliš nedařilo a všechna svá utkání prohráli, ale těsné porážky 13:15 s Duklou Praha a 9:11 s Velkou Bystřicí A poskytují dostatečnou motivaci k další práci.


Obrázek
Litovelští mladší miniházenkáři na turnaji ve Velké Bystřici.


Litovelskému týmu na turnaji chyběla opora Jan Sedláček. V našem dresu se tak objevilo 7 hráčů, Martin Pospíšil, Vojtěch Tyl, Adam Březina, Adam Zatloukal, Jan Zajíček a dva nováčci Martin Rozman s Ondrou Fidlerem. Nejlépe si vedli Martin Pospíšil s Vojtou Tylem. Z první vstřelené branky se mohl radovat Martin Rozman, který hrál teprve na svém druhém turnaji.
4.1.2018 | Michal Baránek | Přečteno: 82x | | | |

Komentáře ke článku

Týmy

Krátce

13.1.2018 -
Ve včerejším přátelském utkání domácí Tatran Litovel podlehl těsně extraligovému ŠKP Bratislava 29:30. Dnes proběhne Memoriál Františka Čikla, již od 9:30 odveta Litovle a Bratislavy, ve 13 hodin Bratislava  proti Kopřivnici a v 15 hodin Litovel proti Kopřivnici.
 
12.12.2017 -
Přinášíme aktuální výzvu Asociace ligových klubů házené Exekutivě Českého svazu házené.

Facebook