Mladší žáci na turnaji v Kuřimi obsadili 3. místo
V sobotu 13.1. jsme odehráli druhý ročník turnaje Winter Cup v Kuřimi.
Za soupeře jsme měli kromě domácího celku také Velké Meziříčí, Havlíčkův Brod a slovenský celek Kysucké Nové Mesto. Díky dvěma výhrám jsme si odváželi 3. místo.

Herně jsme stačili jen na celky Havlíčkova Brodu a Kysuckého Nového Mesta. Kde se dařila spolupráce střední spojky a pivota či nám vycházely sběhy křídla. V těchto zápasech se prosazovali hlavně Heibel a Ryzí, ostatní hráči však podrželi svůj tým v obraně, a i v útoku bylo vidět, že se snaží o vytvoření si střelecké šance. Tým zde velmi kvalitně držel i brankář Adam Vykydal.

Na celky domácích a Velkého Meziříčí jsme nestačily. Hlavně na jejich vysoké spojky, které rozstřílely naši obranu. Zde se nedařilo prakticky nic a hráči velmi rychle zápas odevzdali. Začali se kupit i úrazy, tak se do posledního zápasu vystřídali Vykydal s Ryzím a i náš brankář si mohl vstřelit branku.

Velmi slušný výkon měl náš brankář Vykydal, v obraně Matečka a v pivotu Vašíček. Střelecky si nejlépe vedli Ryzí a Heibel.

Výsledky:
Litovel - Kuřim 4:17
Litovel - Velké Meziříčí 9:20
Litovel - Havlíčkův Brod 15:10
Litovel - Kysucké Nové Mesto 10:8

Celkové umístění: 1.Kuřim, 2. Velké Meziříčí, 3. Litovel, 4. Havlíčkův Brod, 5. Kysucké Nové Mesto

Sestava: Vykydal (1) - Vašíček Ondřej (3), Heibel Alex (9), Vogl Lukáš (4), Válek Šimon (1), Kalousek Martin (4), Matečka Michal (3), Rosík Roman (1) a Ryzí Michal (12)

Obrázek


Videozáznamy kuřimské televize Kotva KA:

20.1.2018 | Lenka Filipová | Přečteno: 462x

Komentáře ke článku

Týmy

Facebook

Partneři: