Házenkáři opět podpoří děti s hendikepem
Společnost pro ranou péči - středisko Olomouc pořádá již tradiční akci Jeden běh nestačí. V sobotu 19. května ji svou účastí opět podpoří také házenkáři Tatranu Litovel. K účasti na akci, která podpoří hendikepované děti, zveme všechny naše příznivce.

Obrázek


Jeden běh nestačí je akce pro celou rodinu, která se tradičně již po čtvrté koná v hlavním Olomouckém parku - Smetanových sadech u jezírka v sobotu 19. května odpoledne od 15 hodin. Hlavním programem akce jsou charitativní běhy ve všech kategoriích pro celou rodinu. Více v propozicích a přihlášce zde.

Startovné ve výši 300 Kč pro dospělé a 100 Kč pro děti bude použito na podporu rodin, které vychovávají děti těžce nemocné nebo s postižením v Olomouckém kraji. V ceně startovného je startovací balíček, poukázka na občerstvení a slosovatelná kartička na soutěže (dětské kategorie). První tři závodníci z každé kategorie získají medaili, diplom a hodnotnou cenu.


Obrázek


Kromě hlavních běhů si děti mohou vyzkoušet lanové aktivity, malování na vodní hladinu, aktivity Společnosti pro ranou péči, venkovní fitness, potrénovat s házenkáři a volejbalistkami, bubenickou show, plnění úkolů-slosovatelná
kartička pro závodníky zdarma, losování o ceny, štafetové běhy, autogramiády sportovců a mnoho dalšího.

Kromě našich házenkářů akci přijdou podpořit také hokejisté HC Olomouc, volejbalistky UP Olomouc. Ceny tradičně předá hokejista Jiří Dopita – olympijský vítěz z Nagana 1998.

Přijďte si zaběhat, pobavit a podpořit Společnost pro ranou péči.

8.5.2018 | Radovan Šimek | Přečteno: 281x

Komentáře ke článku

Týmy

Facebook

Partneři: