Na jaře pokračovala spolupráce se Společností pro ranou péči
Hned tři akce pro své podporovatele uspořádala charitativní Společnost pro ranou péči (SPRP), středisko Olomouc. Tou hlavní byl již tradiční závod pro celou rodinu Jeden běh nestačí v olomouckém parku.

Ještě předtím v dubnu proběhlo slavnostní setkání podporovatelů SPRP v NH hotelu v Olomouci. Za Tatran Litovel se jej zúčastnili David Barabáš a Jirka Číhal. Pořadatelé postupně představili všechny podporovatele a připravili bohaté občerstvení i kulturní program.

Obrázek
Setkání podporovatelů Společnosti pro Ranou péči. Foto: SPRP. Více foto ve fotogalerii.


V polovině května proběhla největší z akcí - charitativní běh Jeden běh nestačí. V kategoriích od žáků po dospělé se soutěžilo v běhu na tratích 5O metrů do 10 kilometrů. Připravené byly i speciální běhy s kočárky a invalidními vozíky. Tatran Litovel prezentovala skupinka hráčů a připravili si na trávníku i malé házenkářské hřiště pro příchozí děti.


Obrázek
Házenkáři Tatranu Litovel na akci Jeden běh nestačí. Foto: David Barabáš. Více foto ve fotogalerii.


Ze sportovců Jeden běh nestačí podpořili také olomoucké volejbalistky nebo bývalý hokejista Jiří Dopita a řada dalších osobností. Pořadatelé nakonec ze startovného, Darovacích certifikátů i drobných prodejů vybrali částku v celkové výši 71 000 Kč, která  půjde ve prospěch Společnosti pro ranou péči na zakoupení speciálních hraček a pomůcek pro děti s těžkým kombinovaným postižením v olomouckém regionu.Třetí akcí SSPR pro podporovatele bylo již v červnu neformální setkání na snídani v kavárně Opera v Olomouci.

Obrázek


Společnost pro ranou péči budeme podporovat i nadále. V rámci podzimního týdne Rané péče proběhne propagace a sbírka i během utkání extraligy, podpoříme také tradiční bowlingový turnaj uhrazením charitativního startovného a přispějeme také finančním darem z výtěžku házenkářského plesu.
7.7.2018 | Radovan Šimek | Přečteno: 236x

Komentáře ke článku

Týmy

Facebook

Partneři: