Litovelská družstva dorostenců a žáků opět vítězila
Uplynulý víkend byl pro naše mládežnické týmy úspěšný. Všechny soutěžní zápasy skončily výhrou Litovle.

Turnaj mladší miniházené:

Mladší miniházenkáři odehráli svůj turnaj v neděli ve Velké Bystřici ve sportovním areálu Na Letné. Utkali se nejen s domácími hráči, ale také s družstvem z Kostelce na Hané a z Horky nad Moravou. Z našeho týmu se turnaje zúčastnilo 10 hráčů. Soptíka si odnesl domů za svůj výkon v brance Rafael Neudík. V brance se dařilo i Dominiku Hrabáčkovi. Pochvalu si zaslouží náš nový hráč David Elgner, který hrál na svém prvním turnaji a byl platným hráčem. Denis Skýva dobře blokoval vysoké střely soupeřů a Vojta Svoboda se již s přehledem pohyboval po hřišti. Všichni hráči si zaslouží pochvalu za snahu hrát co nejlépe.

Turnaj starší miniházené:

Starší miniházenkáři odehráli ve Velké Bystřici zřejmě zatím nejlepší turnaj v letošní sezóně. Naši kluci předvedli velmi kolektivní výkon a soupeřovu obranu dokázali překonávat často díky souhře, náběhy do obrany a přihrávkami do vyložených šancí. Vyplatil se nám taky čtvrteční trénink zaměřený na střelbu a s její přesností jsme dnes neměli vetší problémy. V dobrém pohybu a nasazení jsme odehráli také osobní obranu a kluci se dobře posouvali a zajišťovali také v obraně před brankovištěm. Zkrátka, máme z dnešního turnaje pocit dobře odvedené práce a hráči zaslouží pochvalu. Děkujeme také početné skupince rodičů, kteří nás přijeli v nedělním dopoledni podpořit.

Liga Olomouckého kraje starších žáků:

Cement Hranice – Tatran Litovel   27:36 (14:17)

Hned dva zápasy odehráli během minulého týdne starší žáci. Nejprve nastoupili k odloženému zápasu v Hranicích. Náš tým se v treninkovém cyklu zaměřil na zlepšení obranného systému 0-6, což se vyplatilo a hráči Litovle zvitězili 36:27. Pochvalu zaslouží všichni hráči především v obranných činnostech, v útočné fázi vynikal Patrik Gallas a Sebastian Ján.

Sestava a branky Litovle: Klanica – Ján 15, Gallas 11/1, Maitner 4, Heibel 2, Ryzí 2, Pavlík 1, Vogl 1, Kalousek, Válek, Vašíček, Molnár, Brož  

HBC Olomouc 1966 B – Tatran Litovel   36:39 (18:17)

V druhém zápase v Olomouci naši starší žáci na kvalitní výkon nenavázali. Kvůli nekvalitní obraně a špatnému přístupu hráčů v 1. poločase a první polovině 2. poločasu bylo utkání s rezervou Olomouce vyrovnané. O vítězství našeho celku rozhodly až poslední 2 minuty.

Sestava a branky Litovle: Klanica – Ján 20, Gallas 11/3, Heibel 2, Molnár 2, Maitner 2, Kalousek 1, Šťastný 1, Vogl, Pavlík, Vašíček, Brož, Matečka, Ryzí  

2. liga mladších dorostenců:

Tatran Litovel – Sokol Luhačovice   35:20 (21:7)

Mladší dorostenci se v domácím utkání proti soupeři z Luhačovic museli kvůli nemocem, hostování a zraněním vypořádat s absencí několika hráčů. Náš tým přesto potvrdil dobrou formu a díky dobré hře v obraně jednoznačně zvítězil.

Sestava a branky Litovle: Dvorský – Coufal 9/1, Stejskal 8/1, Růžička 7/1, Kubáček 4, Dubový 3, Moťka 3, Matuškovič 1

2. liga starších dorostenců:

Tatran Litovel – Sokol Sokolnice   32:30 (16:10)

Starší dorostenci odehráli proti Sokolnicím dobře první poločas a mířili k dalšímu přesvědčivému vítězství. V druhé části hry ovšem trestuhodně polevili. Kritiku si zasloužila především hra v obraně a soupeř se tak několikrát přiblížil na rozdíl jednoho gólu. Naši hráči nakonec vedení udrželi, ale radost z vítězství kazí diskvalifikace Jirky Protivánka za vzájemnou potyčku se soupeřem v samotném závěru utkání.  

Sestava a branky Litovle: Pekař, Dvorský – Havlík 7, Protivánek 7/3, Coufal 6, Pospíšil 4, Vincour 2, Valouch 2, Faltýnek 2, Spurný 1, Knápek 1, Růžička, Stejskal, Čikl
7.11.2018 | Michal Baránek | Přečteno: 612x

Komentáře ke článku

Týmy

Facebook