Velikonoční Prague Handball Cup dnes startuje i se třemi týmy z Litovle
Největší házenkážský turnaj na světě Prague Handball Cup startuje právě dnes a opět se zastoupením týmů Tatranu Litovel. Mladší žáci a mladší i starší dorostenci se již v základních skupinách potkají také s řadou zahraničních týmů.

Turnaje se účastní celkem 635 družstev, z toho 360 chlapeckých a 275 dívčích, celkem z 29 zemí světa. Nejvíce z Česka (236), ale také z Kanady, Mexika, Izraele, Velké Británie nebo Ruska.

Obrázek


V kategorii staršího dorostu startuje celkem 51 týmů, Tatran Litovel se v základní skupině MA07 utká s týmy TSV Allach 09 (Něm.), HC Schoten (Belg.), HIK/KFUM (Dán.), TV 03 Eibach (Něm.), Lille Métropole HBCV I (Fra.).
Rozlosování a výsledky staršího dorostu sledujte zde: https://phc.cz/vysledky/tym/204


Mladší dorost bude bojovat v konkurenci 80 celků a v základní skupině narazí na MB09 na celky TJ Lokomotiva Vršovice (Čes.), KSLI Kiev (Ukr.), HK Ankaret I (Švéd.), Bezirksauswahl Altbayern (Něm),  HIK/KFUM (Dán.).
Rozlosování a výsledky mladšího dorostu sledujte zde: https://phc.cz/vysledky/tym/79

Kategorie mladších žáků je v turnaji nejpočetnější, má 109 účastníků a náš tým se v základní skupině MD15 poměří s celky Pepino SKP Frýdek-Místek (Čes.),
IK Sävehof II (Švéd.), HC Sporta Hlohovec (Slovensko), MRK Sesvete II (Chor.), HC Felino ASD (It.).
Rozlosování a výsledky mladších žáků sledujte zde: https://phc.cz/vysledky/tym/156

V pátek a v sobotu se budou hrát základní skupiny, v neděli dopoledne hlavní část a v neděli odpoledne a v pondělí potom vyřazovací boje play-off. Tak přejme našim týmů, aby si turnaj především užili, nabrali množství zkušeností a ukázali světu, že v Litovli se hraje dobrá házená!

Do komentářů pod tímto článkem můžete psát vzkazy pro naše týmy.
19.4.2019 | Radovan Šimek | Přečteno: 725x

Komentáře ke článku

Týmy

Facebook

Partneři: