Zemřel Zdeněk Poulíček, bývalý hráč a funkcionář oddílu házené
Se zármutkem oznamujeme, že dne 16. července 2019 zemřel pan Zdeněk Poulíček. Byl to také hráč házené v litovelském Tatranu, převážně v mládežnických kategoriích. V sezóně 1967/68 doplnil také družstvo mužů. Vyznačoval se obávanou tvrdou střelou. Po ukončení hráčské kariéry byl v 70. letech členem širšího výboru oddílu.

Jeho přínos byl neocenitelný také při pořádání tradičních turnajů na Sokolovně. Byl také u počátků turnaje Starých gard – memoriálu Jiřího Dohnálka v polovině 80. letech. Většina z nás si ho však neodmyslitelně vybavuje při čištění a pečení ryb, naposledy pekl ryby při turnaji O pohár Města Litovle přibližně před pěti lety. Čest jeho památce.


Obrázek
Účastníci zájezdu do Obergurigu (NDR) a okolí o Velikonocích 1968. Z. Poulíček ve spodní řadě třetí zprava.Obrázek
Složení výboru oddílu házené Tatranu Litovel v roce 1974: Sléžek, Poulíček, Ganzar, M. Čikl, Musil, Sitár, Anton, Beňa, ing. Válek. Na fotu chybí: Jar. Kejval, Eliáš.Obrázek
Sestava Tatranu Litovel A na 1. ročníku turnaje Starých gard – Memoriálu Jiřího Dohnálka: Jiří Kejval, Látal, Letocha, Hereš, Skarupský, Slaný, Škurek, Kučera, P. Kejval, Vysloužil, Poulíček, Sléžek.
22.7.2019 | admin | Přečteno: 237x

Komentáře ke článku

Týmy

Facebook