Házená baví a pomáhá… v Českém poháru v Telnici se bude hrát pro dobrou věc
Ve 3. kole Českého poháru se 17.10.2019 utkají v Telnici házenkáři Sokola Telnice a Tatranu Litovel o postup do osmifinále. Pro telnické je to druhý postup v řadě do 3. kola této soutěže. Loni spojili utkání proti Zlínu s charitativní akcí a podporou pro onkologicky nemocné děti. I letos platí, že 3. kolo Českého poháru bude v Telnici spojeno s pomocí a podporou pro Nadačnímu fondu Krtek.

Před rokem házenkáři Telnice společně se zlínskými hráči a diváky podpořili Nadační fond Krtek, kdy konto nadačního fondu putovalo bezmála patnáct tisíc korun vybraných během utkání.  

Hráči Sokola Telnice a Tatranu Litovel letos opět věnují za každý vstřelený gól 100,- Kč Nadačnímu fondu Krtek. Společně s částkou z výsledku utkání bude Nadačnímu fondu Krtek předán i výtěžek z dobrovolného vstupného.

Ti, kdo se nebudou moct přijít podívat osobně, ale přesto chtějí podpořit dobrou věc a pomoct, mohou poukázat dobrovolnou částku přímo na účet nadačního fondu 3503770297/0100 a do zprávy pro příjemce napsat Házená. Stav vybrané částky budeme průběžně zveřejňovat na našich internetových a facebookových stránkách.

Bezprostředně po konci utkání zveřejníme a předáme vybranou částku zástupcům Nadačního fondu Krtek.
Podaří se nám společně překonat loňský výsledek, kdy jsme Krtkovi a dětem pomohli částkou 14.850,- Kč?

Za vaši podporu nejen při házené děkuji házenkáři Sokola Telnice a Tatranu Litovel!

Obrázek
14.10.2019 | admin | Přečteno: 305x

Komentáře ke článku

Týmy

Facebook