Mladší dorost: TJ Rožnov p.R. - Tatran Litovel 34:20 (14:10)

V 8. kole 2. ligy mladšího dorostu jsme zavítali na půdu vedoucího Rožnova pod Radhoštěm. V zápase se bohužel naplno potvrdili papírové předpoklady, domů jsme odjížděli s letošní nejvyšší porážkou 20:34.

Od začátku utkání bylo jasné, kdo je na hřišti lepším týmem. Špatně jsme bránili, v útoku jsme byli bez pohybu a naše ztráty míče soupeř nekompromisně trestal dalšími brankami v naší síti.

V zápase jsme mohli nalézt jen dvě pozitiva. Výkon Petra Vařeky, který se blýsknul 11 vstřelenými góly a podařená pětiminutovka na konci první části utkání, kdy jsme ze stavu 6:14 snížili na poločasových 10:14.

V druhém poločase však měl Rožnov opět jasně navrch. Konečný výsledek 34:20 pro domácí odpovídá dění na hřišti.

TJ Rožnov p.R.: Měrka, Bambušek - Slovák 8, Kantorek 5/1, Vylíčil 4, Kulišťák 4,
Matejka 4, Rajnoch 3, Zuzaňák 2/2, Hruška 2, Kocián 1, Leška 1, Šmajstrla, Ondryáš

Tatran Litovel: Navrátil J., Novák P. - Vařeka 11, Havran 4/1, Hudeček 2, Hrbček 2,