Muži - články 2017/2018

<< Tým Zápasy Tabulky Soupiska Statistika Články Fotogalerie >>

2. kolo ČP: SK Droždín - Tatran Litovel 20:22 (9:9)
Značně omlazený celek mužů zvítězil ve 2. kole Českého poháru nad celkem Droždína, který hraje krajskou ligu. Trenéři Ivo Vávra a Zdeněk Sléha dali prostor především mladým hráčům, kteří se ještě nedostanou do ligové sestavy a také řadě dorostenců.
28.9.2017 | Radovan Šimek | Přečteno: 669x | Komentáře: 0

1. liga mužů: TJ Náchod – Tatran Litovel 20:33 (8:17)
Výraznou výhru o 13 branek na půdě také dosud neporaženého Náchoda přivezlo v sobotu družstvo mužů. Již od počátku zápasu tentokrát bylo vidět, který tým je pánem na hřišti.
25.9.2017 | Radovan Šimek | Přečteno: 534x | Komentáře: 0

1. liga mužů: Tatran Litovel - TJ Bystřice p.H. 30:24 (13:13)
Ve druhém zápase sezóny se muži poprvé představili domácímu publiku proti Bystřici pod Hostýnem a to na hráčích zanechalo jistou nervozitu, kterou dokázali ze sebe setřást až skvělým nástupem do druhého poločasu. Teprve po poločase se totiž zrodilo vítězství 30:24.
21.9.2017 | Radovan Šimek | Přečteno: 304x | Komentáře: 0

1. liga mužů: Sokol Vršovice – Tatran Litovel  22:29  (11:14)
Prvoligoví házenkáři Tatranu Litovel zahájili sezónu vítězství na půdě Sokolu Praha Vršovice. Poté co se oklepali z počátečního tlaku domácích a vlastních nedůrazů, ujali se vedení, které do konce zápasu již jen navyšovali na konečný rozdíl 7 branek.
12.9.2017 | admin | Přečteno: 447x | Komentáře: 0

Trenér Vávra: Vršovice nebudou outsiderem ligy, těšíme se, ale očekávám těžkého soupeře
V předsezónním rozhovoru nový trenér házenkářů Litovle Ivo Vávra hodnotil letní přípravu a nastínil očekávání k prvnímu utkání ligy ve Vršovicích. Poodhalil podrobnosti o své hráčské a trenérské kariéře a také házenkářský styl, který jako trenér vyznává.
8.9.2017 | Radovan Šimek | Přečteno: 486x | Komentáře: 0

Pohár města Litovle letos pozvedl extraligový Cement Hranice
Házenkáři Cementu Hranice si připsali historicky již desáté vítězství na turnaji O pohár města Litovle, když v letošním klání zvítězili nad všemi prvoligovými soupeři. Druhé místo získali hráči domácího Tatranu Litovel.
27.8.2017 | Radovan Šimek | Přečteno: 710x | Komentáře: 0

Házenkáři zabojují o návrat mezi extraligovou elitu
Již 10. září zahájí házenkáři další sezónu mistrovských soutěží utkáním ve Vršovicích. Celek mužů bude startovat v první lize mužů a bude usilovat o návrat do nejvyšší soutěže, kterou klub hrál předchozí 3 ročníky.
21.8.2017 | Radovan Šimek | Přečteno: 850x | Komentáře: 0

Týmy

Krátce

12.10.2017 -
Muži sehraní 3. kolo Českého poháru na půdě Sokola II Prostějov v sobotu 21.10. v 16 hodin.