Muži B - články 2018/2019

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>

Muži B zvítězili na domácím turnaji
V sobotu 16. ledna se ve sportovní hale v Litovli konal Zimní pohár mužů. Kromě domácího Tatranu Litovel B se turnaje zúčastnil druholigový tým Sokola II Prostějov a celek SK Žeravice, který hraje Ligu Olomouckého kraje.
21.1.2016 | Michal Baránek | Přečteno: 617x | Komentáře:

Krátká aktualita
Béčko mužů v sobotu zvítězilo na domácím Zimním poháru mužů před celky Prostějova a Žeravic. Podrobnosti a fotky v týdnu. [odkaz]
17.1.2016 | admin | Přečteno: 36x | Komentáře:

Béčko mužů vyhrálo přípravný turnaj v Uničově
Záložní celek družstva mužů, který bude letos hrát 2. ligu Severní Moravy, v sobotu 29.8. zvítězil na turnaji v Uničově, kde porazil postupně celky Uničov B, Uničov A a Droždína.
30.8.2015 | admin | Přečteno: 896x | Komentáře:

Šestá účast Litovelskych řízků Beach handball Bělá Cupu a šesté místo z 32 mužských týmů. [odkaz]
6.7.2015 | admin | Přečteno: 20x | Komentáře:

Plážová házená 2014
Letní příprava je již v plném proudu, a tak nezbývá, než se ohlédnout za prakticky již uplynoulou sezónou plážové házené, která pro litovelské znamenala dva turnaje.
15.8.2014 | Ondřej Čtvrtníček | Přečteno: 1365x | Komentáře:

Regionální turnaj mužů, Litovel 15. prosince 2013
V neděli 15. prosince 2013 se v litovelské sportovní hale uskutečnil Regionální turnaj mužů. Klání se zúčastnila čtyři mužstva z krajských soutěží. Rezerva domácího Tatranu Litovel, Uničov, Senice n.H. a Hlučín, vedoucí tým ligy Moravskoslezského kraje. Celky se utkaly systémem každý s každým 2x25 minut.
17.12.2013 | Michal Baránek | Přečteno: 903x | Komentáře:

Přidány nové fotogalerie včetně beach turnaje ze Sobáčova [odkaz]
18.9.2013 | Ondřej Čtvrtníček | Přečteno: 30x | Komentáře:

Litovelští řízci na plážovém turnaji v Bělé pod Bezdězem obhájili 3. místo
Tým litovelských házenkářů pod názvem Litovelští řízci opět startoval na konci června na největším českém turnaji v plážové házené Schmolz+Bickenbach Bělá Cup 2013. Po loňském vynechání účasti Řízci dokázali obhájit skvělé 3. místo z roku 2011. V mužské kategorii startovalo celkem 32 týmů.
11.7.2013 | Radovan Šimek | Přečteno: 949x | Komentáře:

Strana: 1  2  3  4  >  >>