Starší miniházená - články 2018/2019

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>

Starší miniházená zakončila krajskou ligu Superfinálem v Hranicích
V sobotu 25. května se do Hranic sjelo všech 20 družstev starší miniházené hrajících po celou sezónu turnaje Ligy Olomouckého kraje v miniházené 4+1 včetně 2 týmů Tatranu Litovel.
26.5.2019 | admin | Přečteno: 185x | Komentáře:

Litovel Mini Cup je opět tady!
Již posedmé se o víkendu 31. 5. - 2. 6. bude konat největší turnaj jen pro miniházenkáře turnaj v České republice - Litovel MINICUP! Turnaj nabídne tradičně souboje v kategoriích starší i mladší miniházené. Atraktivitou pro diváky bude jak samotná kvalitní družstva z celé republiky, tak skvělý informační servis s přímými přenosy zápasů na webu.
23.5.2019 | admin | Přečteno: 275x | Komentáře:

Turnaje starší miniházené v Hranicích, Litovli a Olomouci
Oba týmy starší miniházené startovaly v neděli 14.4. na turnaji v Hranicích, kde se střetly s A týmem domácích a Házenou Uničov. Po velikonocích pak "Atomáci" bojovali v Olomouci proti HBC, Kostelci n.H. a Žeravicím, zatímco "Bombarďáci" v Litovli zápolili s DHK a dvěma družstvy Velké Bystřice.
3.5.2019 | Radovan Šimek | Přečteno: 155x | Komentáře:

Starší miniházená: Ohlédnutí za turnajem Botica Cup v Jičíně
V sobotu 23. března za ranního rozbřesku a cestami ponořenými v mlze vyjížděl tým starším miniházené na turnaj Botica Cup systémem 6+1 do Jičína. Byla to pro nás velká zkušenost a srovnání s řadou celků z celých Čech, se ktermi se běžně nesetkáváme. Své zážitky popsali také někteří samotní hráči.
10.4.2019 | Radovan Šimek | Přečteno: 145x | Komentáře:

Starší miniházená uspořádala na začátku března turnaj 2Seasons Cup 2019
V neděli 3. března si zahrálo turnaj miniházené 6+1 v Litovli celkem 6 družstev. Vítězství si vybojoval tým Dukly Praha, domácí Tatran Litovel se umístil na 4. místě.
24.3.2019 | Radovan Šimek | Přečteno: 253x | Komentáře:

Starší miniházené si zahrála na turnaji v hale v Senici na Hané
V sobotu 23. února startovali hráči starší miniházené na turnaji v Senici na Hané, pořádaným Sokolem Horka nad Moravou. Tentokrát sestavu tvořili především hráči, kteří nebyli před měsícem na turnaji v Kostelci na Hané.
23.2.2019 | Radovan Šimek | Přečteno: 237x | Komentáře:

Tým starší miniházené startoval na Hanáckym poháru v Kostelci n. H.
O víkendu 26.-27. ledna se na velkém turnaji miniházené v Kostelci na Hané představili také naši hráči starší miniházené. V konkurenci 20 týmů z Česka, Slovenska a chorvatského Zagrebu se sice umístili na 12. místě, ale především měli možnost srovnání proti jiným týmům, než z nejbližšího regionu.
3.2.2019 | Radovan Šimek | Přečteno: 222x | Komentáře:

Obě dorostenecká družstva zvítězila na hřištích soupeřů, starší mini se představila doma
O víkendu si starší i mladší dorostenci připsali na svá konta další vítězství. Dařilo se také miniházenkářům.
28.11.2018 | Michal Baránek | Přečteno: 438x | Komentáře:

Strana: 1  2  3  4  5  6  >  >>