Mladší dorost - utkání 2019/2020

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

2. liga (Severní Morava)

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB001 21.9. 15:00 Tatran Litovel Sokol Ostrava 28:28 (15:14)
ALB002 22.9. 17:00 Sokol Horka n.M. TJ Rožnov p.R. 31:38 (18:17)
ALB003 21.9. 12:00 Cement Hranice HK Bystřice p.H. 24:22 (12:6)
ALB005 22.9. 14:30 SKH Polanka n.O. KH Kopřivnice 17:21 (9:11)
ALB006 22.9. 13:00 HC Zlín HCB Karviná B 27:22 (10:12)

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB007 29.9. 12:00 Sokol Ostrava HCB Karviná B 30:26 (17:17)
ALB008 28.9. 13:00 KH Kopřivnice HC Zlín 33:30 (15:15)
ALB010 29.9. 09:00 HK Bystřice p.H. TJ Nový Jičín 26:26 (12:13)
ALB011 28.9. 12:00 TJ Rožnov p.R. Cement Hranice 34:43 (17:23)
ALB012 24.11. 17:30 Sokol Horka n.M. Tatran Litovel

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB013 6.10. 13:00 Sokol Horka n.M. Sokol Ostrava 20:26 (9:14)
ALB014 5.10. 12:00 Cement Hranice Tatran Litovel 31:35 (20:20)
ALB015 6.10. 15:00 TJ Nový Jičín TJ Rožnov p.R. 27:31 (13:13)
ALB016 6.10. 14:30 SKH Polanka n.O. HK Bystřice p.H. 33:15 (16:3)
ALB018 6.10. 11:00 HCB Karviná B KH Kopřivnice 22:27 (13:14)

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB019 13.10. 12:00 Sokol Ostrava KH Kopřivnice 28:40 (11:18)
ALB021 13.10. 09:00 HK Bystřice p.H. HC Zlín 24:31 (11:15)
ALB022 12.10. 12:00 TJ Rožnov p.R. SKH Polanka n.O. 22:36 (12:14)
ALB023 12.10. 15:00 Tatran Litovel TJ Nový Jičín 39:23 (17:8)
ALB024 13.10. 15:00 Sokol Horka n.M. Cement Hranice 20:37 (11:17)

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB025 19.10. 17:00 Cement Hranice Sokol Ostrava
ALB026 20.10. 15:00 TJ Nový Jičín Sokol Horka n.M.
ALB027 20.10. 14:30 SKH Polanka n.O. Tatran Litovel
ALB028 20.10. 13:00 HC Zlín TJ Rožnov p.R.
ALB029 20.10. 17:00 HCB Karviná B HK Bystřice p.H.

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB032 3.11. 09:00 HK Bystřice p.H. KH Kopřivnice
ALB033 2.11. 12:00 TJ Rožnov p.R. HCB Karviná B
ALB034 2.11. 16:00 Tatran Litovel HC Zlín
ALB035 3.11. 13:00 Sokol Horka n.M. SKH Polanka n.O.
ALB036 2.11. 16:00 Cement Hranice TJ Nový Jičín

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB037 10.11. 17:00 TJ Nový Jičín Sokol Ostrava
ALB038 10.11. 14:30 SKH Polanka n.O. Cement Hranice
ALB039 10.11. 13:00 HC Zlín Sokol Horka n.M.
ALB040 10.11. 17:00 HCB Karviná B Tatran Litovel
ALB041 9.11. 13:00 KH Kopřivnice TJ Rožnov p.R.

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB043 17.11. 12:00 Sokol Ostrava HK Bystřice p.H.
ALB045 16.11. 15:00 Tatran Litovel KH Kopřivnice
ALB046 16.11. 11:00 HCB Karviná B Sokol Horka n.M.
ALB047 16.11. 16:00 Cement Hranice HC Zlín
ALB048 17.11. 17:00 TJ Nový Jičín SKH Polanka n.O.

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB049 24.11. 14:30 SKH Polanka n.O. Sokol Ostrava
ALB050 24.11. 13:00 HC Zlín TJ Nový Jičín
ALB051 24.11. 17:00 HCB Karviná B Cement Hranice
ALB052 23.11. 13:00 KH Kopřivnice Sokol Horka n.M.
ALB054 24.11. 09:00 HK Bystřice p.H. TJ Rožnov p.R.

10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB055 1.12. 12:00 Sokol Ostrava TJ Rožnov p.R.
ALB056 27.10. 15:00 Tatran Litovel HK Bystřice p.H.
ALB058 30.11. 16:00 Cement Hranice KH Kopřivnice
ALB059 1.12. 17:00 TJ Nový Jičín HCB Karviná B
ALB060 1.12. 14:30 SKH Polanka n.O. HC Zlín

11. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB061 8.12. 15:00 HC Zlín Sokol Ostrava
ALB062 8.12. 17:00 HCB Karviná B SKH Polanka n.O.
ALB063 7.12. 13:00 KH Kopřivnice TJ Nový Jičín
ALB065 8.12. 09:00 HK Bystřice p.H. Sokol Horka n.M.
ALB066 8.12. 14:00 TJ Rožnov p.R. Tatran Litovel

12. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB067 23.2. 12:00 Sokol Ostrava Tatran Litovel
ALB068 22.2. 12:00 TJ Rožnov p.R. Sokol Horka n.M.
ALB069 23.2. 09:00 HK Bystřice p.H. Cement Hranice
ALB071 22.2. 13:00 KH Kopřivnice SKH Polanka n.O.
ALB072 23.2. 17:00 HCB Karviná B HC Zlín

13. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB073 1.3. 17:00 HCB Karviná B Sokol Ostrava
ALB074 1.3. 09:00 HC Zlín KH Kopřivnice
ALB076 1.3. 00:00 TJ Nový Jičín HK Bystřice p.H.
ALB077 29.2. 16:00 Cement Hranice TJ Rožnov p.R.
ALB078 29.2. 12:30 Tatran Litovel Sokol Horka n.M.

14. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB079 8.3. 12:00 Sokol Ostrava Sokol Horka n.M.
ALB080 7.3. 15:00 Tatran Litovel Cement Hranice
ALB081 7.3. 12:00 TJ Rožnov p.R. TJ Nový Jičín
ALB082 8.3. 09:00 HK Bystřice p.H. SKH Polanka n.O.
ALB084 7.3. 13:00 KH Kopřivnice HCB Karviná B

15. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB085 14.3. 13:00 KH Kopřivnice Sokol Ostrava
ALB087 15.3. 09:00 HC Zlín HK Bystřice p.H.
ALB088 15.3. 14:30 SKH Polanka n.O. TJ Rožnov p.R.
ALB089 15.3. 00:00 TJ Nový Jičín Tatran Litovel
ALB090 14.3. 16:00 Cement Hranice Sokol Horka n.M.

16. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB091 22.3. 12:00 Sokol Ostrava Cement Hranice
ALB092 22.3. 15:00 Sokol Horka n.M. TJ Nový Jičín
ALB093 21.3. 15:00 Tatran Litovel SKH Polanka n.O.
ALB094 21.3. 12:00 TJ Rožnov p.R. HC Zlín
ALB095 22.3. 09:00 HK Bystřice p.H. HCB Karviná B

17. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB098 28.3. 13:00 KH Kopřivnice HK Bystřice p.H.
ALB099 29.3. 17:00 HCB Karviná B TJ Rožnov p.R.
ALB100 29.3. 09:00 HC Zlín Tatran Litovel
ALB101 29.3. 14:30 SKH Polanka n.O. Sokol Horka n.M.
ALB102 29.3. 00:00 TJ Nový Jičín Cement Hranice

18. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB103 5.4. 12:00 Sokol Ostrava TJ Nový Jičín
ALB104 4.4. 16:00 Cement Hranice SKH Polanka n.O.
ALB105 5.4. 13:00 Sokol Horka n.M. HC Zlín
ALB106 4.4. 13:00 Tatran Litovel HCB Karviná B
ALB107 4.4. 12:00 TJ Rožnov p.R. KH Kopřivnice

19. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB109 26.4. 09:00 HK Bystřice p.H. Sokol Ostrava
ALB111 25.4. 13:00 KH Kopřivnice Tatran Litovel
ALB112 26.4. 17:00 Sokol Horka n.M. HCB Karviná B
ALB113 26.4. 09:00 HC Zlín Cement Hranice
ALB114 26.4. 14:30 SKH Polanka n.O. TJ Nový Jičín

20. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB115 3.5. 12:00 Sokol Ostrava SKH Polanka n.O.
ALB116 3.5. 00:00 TJ Nový Jičín HC Zlín
ALB117 2.5. 16:00 Cement Hranice HCB Karviná B
ALB118 3.5. 15:00 Sokol Horka n.M. KH Kopřivnice
ALB120 2.5. 12:00 TJ Rožnov p.R. HK Bystřice p.H.

21. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB121 9.5. 12:00 TJ Rožnov p.R. Sokol Ostrava
ALB122 10.5. 09:00 HK Bystřice p.H. Tatran Litovel
ALB124 9.5. 13:00 KH Kopřivnice Cement Hranice
ALB125 10.5. 17:00 HCB Karviná B TJ Nový Jičín
ALB126 10.5. 09:00 HC Zlín SKH Polanka n.O.

22. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB127 17.5. 12:00 Sokol Ostrava HC Zlín
ALB128 17.5. 14:30 SKH Polanka n.O. HCB Karviná B
ALB129 17.5. 00:00 TJ Nový Jičín KH Kopřivnice
ALB131 17.5. 15:00 Sokol Horka n.M. HK Bystřice p.H.
ALB132 16.5. 15:00 Tatran Litovel TJ Rožnov p.R.

Týmy

Facebook

Partneři: