Mladší dorost - utkání 2016/2017

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Jen utkání domácího týmu

2. liga (Severní Morava)

1. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB002 18.9. 14:30 Cement Hranice Sokol Ostrava 29:33 (12:13)
ALB003 17.9. 13:00 Tatran Litovel STM Olomouc 45:24 (22:12)
ALB004 18.9. 12:00 HC Zlín TJ Rožnov p.R. 30:16 (14:9)
ALB005 18.9. 16:00 TJ Nový Jičín SKH Polanka n.O. 31:47 (18:23)

2. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB007 24.9. 13:00 Házená Uničov Sokol Centrum Haná 19:39 (11:21)
ALB009 24.9. 12:00 TJ Rožnov p.R. TJ Nový Jičín 36:30 (20:15)
ALB010 24.9. 14:00 STM Olomouc HC Zlín 27:36 (11:19)
ALB011 25.9. 13:00 Sokol Ostrava Tatran Litovel 36:29 (19:14)

3. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB013 2.10. 14:30 Cement Hranice Házená Uničov 31:34 (21:19)
ALB015 2.10. 14:00 HC Zlín Sokol Ostrava 52:21 (23:9)
ALB016 6.11. 09:00 TJ Nový Jičín STM Olomouc 38:46 (15:24)
ALB018 2.10. 12:30 Sokol Centrum Haná SKH Polanka n.O. 32:22 (12:11)

4. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB019 8.10. 13:00 Házená Uničov SKH Polanka n.O. 27:50 (12:24)
ALB020 8.10. 12:00 TJ Rožnov p.R. Sokol Centrum Haná 22:26 (13:15)
ALB022 9.10. 13:00 Sokol Ostrava TJ Nový Jičín 36:31 (18:10)
ALB024 9.10. 14:30 Cement Hranice Tatran Litovel 30:36 (16:20)

5. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB025 15.10. 13:00 Tatran Litovel Házená Uničov 52:33 (28:18)
ALB026 16.10. 12:30 HC Zlín Cement Hranice 40:21 (18:10)
ALB029 16.10. 12:30 Sokol Centrum Haná STM Olomouc 39:15 (22:8)
ALB030 16.10. 12:45 SKH Polanka n.O. TJ Rožnov p.R. 32:30 (18:15)

6. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB031 23.10. 13:00 Házená Uničov TJ Rožnov p.R. 26:49 (11:21)
ALB032 22.10. 11:00 STM Olomouc SKH Polanka n.O. 35:34 (17:20)
ALB033 23.10. 13:00 Sokol Ostrava Sokol Centrum Haná 32:37 (19:16)
ALB035 23.10. 14:30 Cement Hranice TJ Nový Jičín 26:45 (13:22)
ALB036 22.10. 13:00 Tatran Litovel HC Zlín 25:23 (8:13)

7. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB037 12.11. 13:00 HC Zlín Házená Uničov 44:19 (20:10)
ALB038 13.11. 17:00 TJ Nový Jičín Tatran Litovel 36:38 (17:14)
ALB041 13.11. 12:45 SKH Polanka n.O. Sokol Ostrava 31:35 (16:20)
ALB042 12.11. 12:00 TJ Rožnov p.R. STM Olomouc 34:33 (19:15)

8. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB043 19.11. 13:00 Házená Uničov STM Olomouc 29:49 (13:23)
ALB044 20.11. 13:00 Sokol Ostrava TJ Rožnov p.R. 35:27 (20:12)
ALB046 20.11. 14:30 Cement Hranice Sokol Centrum Haná 27:29 (15:17)
ALB048 20.11. 11:00 HC Zlín TJ Nový Jičín 53:32 (27:16)

9. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB049 27.11. 16:30 TJ Nový Jičín Házená Uničov 35:29 (16:14)
ALB051 27.11. 12:30 Sokol Centrum Haná Tatran Litovel 25:22 (15:13)
ALB052 23.11. 18:30 SKH Polanka n.O. Cement Hranice 35:29 (18:13)
ALB054 27.11. 14:00 STM Olomouc Sokol Ostrava 35:28 (15:13)

10. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB055 4.12. 10:00 Házená Uničov Sokol Ostrava 30:37 (13:21)
ALB057 4.12. 14:30 Cement Hranice TJ Rožnov p.R. 24:29 (12:17)
ALB058 4.12. 15:00 Tatran Litovel SKH Polanka n.O. 40:36 (21:17)
ALB059 4.12. 16:00 HC Zlín Sokol Centrum Haná 27:37 (13:19)

11. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB062 11.12. 12:30 Sokol Centrum Haná TJ Nový Jičín 41:29 (18:14)
ALB063 11.12. 14:30 SKH Polanka n.O. HC Zlín 29:41 (12:21)
ALB064 10.12. 08:30 TJ Rožnov p.R. Tatran Litovel 24:38 (14:17)
ALB065 11.12. 14:00 STM Olomouc Cement Hranice 32:28 (19:12)

12. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB068 22.2. 17:30 Sokol Ostrava Cement Hranice 37:27 (17:12)
ALB069 17.2. 19:15 STM Olomouc Tatran Litovel 23:29 (6:10)
ALB070 18.2. 12:00 TJ Rožnov p.R. HC Zlín 31:31 (12:20)
ALB071 19.2. 13:00 SKH Polanka n.O. TJ Nový Jičín 40:38 (18:18)

13. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB073 26.2. 12:30 Sokol Centrum Haná Házená Uničov 46:29 (18:14)
ALB075 26.2. 17:00 TJ Nový Jičín TJ Rožnov p.R. 38:31 (18:16)
ALB076 26.2. 14:00 HC Zlín STM Olomouc 36:26 (17:16)
ALB077 26.2. 15:00 Tatran Litovel Sokol Ostrava 28:29 (16:14)

14. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB079 4.3. 15:00 Házená Uničov Cement Hranice 28:43 (13:23)
ALB081 4.3. 17:00 Sokol Ostrava HC Zlín 35:40 (19:18)
ALB082 5.3. 16:00 STM Olomouc TJ Nový Jičín 48:43 (21:26)
ALB084 5.3. 12:45 SKH Polanka n.O. Sokol Centrum Haná 25:40 (9:21)

15. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB085 12.3. 12:30 SKH Polanka n.O. Házená Uničov 47:35 (25:15)
ALB086 12.3. 12:30 Sokol Centrum Haná TJ Rožnov p.R. 24:27 (15:13)
ALB088 12.3. 18:00 TJ Nový Jičín Sokol Ostrava 43:39 (22:19)
ALB090 11.3. 16:00 Tatran Litovel Cement Hranice 40:23 (19:7)

16. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB091 18.3. 16:00 Házená Uničov Tatran Litovel 27:39 (12:17)
ALB092 19.3. 14:30 Cement Hranice HC Zlín 31:37 (16:19)
ALB095 19.3. 14:00 STM Olomouc Sokol Centrum Haná 33:42 (16:23)
ALB096 18.3. 12:00 TJ Rožnov p.R. SKH Polanka n.O. 46:26 (24:19)

17. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB097 25.3. 12:00 TJ Rožnov p.R. Házená Uničov 41:24 (21:13)
ALB098 26.3. 14:00 SKH Polanka n.O. STM Olomouc 27:31 (13:16)
ALB099 26.3. 17:00 Sokol Centrum Haná Sokol Ostrava 39:26 (21:12)
ALB101 26.3. 16:00 TJ Nový Jičín Cement Hranice 52:41 (25:21)
ALB102 26.3. 13:00 HC Zlín Tatran Litovel 36:30 (19:11)

18. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB103 1.4. 13:00 Házená Uničov HC Zlín 25:51 (12:22)
ALB104 1.4. 13:00 Tatran Litovel TJ Nový Jičín 38:23 (19:12)
ALB107 5.4. 17:30 Sokol Ostrava SKH Polanka n.O. 43:29 (23:11)
ALB108 1.4. 14:00 STM Olomouc TJ Rožnov p.R. 25:32 (14:14)

19. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB109 9.4. 16:00 STM Olomouc Házená Uničov 45:32 (23:15)
ALB110 8.4. 12:00 TJ Rožnov p.R. Sokol Ostrava 35:30 (18:17)
ALB112 9.4. 12:30 Sokol Centrum Haná Cement Hranice 38:28 (19:14)
ALB114 9.4. 14:00 TJ Nový Jičín HC Zlín 34:41 (22:19)

20. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB115 22.4. 16:00 Házená Uničov TJ Nový Jičín 34:28 (19:11)
ALB117 22.4. 15:00 Tatran Litovel Sokol Centrum Haná 24:30 (12:11)
ALB118 24.4. 17:30 Cement Hranice SKH Polanka n.O. 44:35 (24:18)
ALB120 21.4. 17:30 Sokol Ostrava STM Olomouc 38:40 (18:19)

21. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB121 30.4. 13:00 Sokol Ostrava Házená Uničov 45:28 (23:15)
ALB123 27.4. 18:15 TJ Rožnov p.R. Cement Hranice 36:29 (18:14)
ALB124 30.4. 12:45 SKH Polanka n.O. Tatran Litovel 22:39 (10:16)
ALB125 30.4. 12:30 Sokol Centrum Haná HC Zlín 10:0 k.

22. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB128 7.5. 16:00 TJ Nový Jičín Sokol Centrum Haná 28:35 (14:19)
ALB129 7.5. 13:00 HC Zlín SKH Polanka n.O. 30:27 (16:11)
ALB130 7.5. 14:00 Tatran Litovel TJ Rožnov p.R. 30:25 (16:11)
ALB131 7.5. 14:30 Cement Hranice STM Olomouc 31:24 (17:14)

Týmy

Krátce

11.8.2018 -
Na webu extraligy čtěte reportáže z připravy, změny kádrů i programy přípravy všech celků Extraligy.
14.6.2018 -
V odkaze se podívejte se na čerstvé rozlosování nového ročníku Extraligy ČSH. V prvním kole přivítáme na domácí palubovce celek HC ROB Zubří. Startujeme 8. září 2018 v 17:00 !!!

Facebook

Partneři: