Mladší miniházená - utkání 2019/2020

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

Olomoucká liga 4+1

1. kolo
Termín Pořadatel Hosté
21.9. 10:00 TJ Senice n.H.  DHK Zora Olomouc A, DHK Zora Olomouc B, HBC Olomouc 1966
22.9. 09:00 Sokol Horka n.M.  Cement Hranice A, SK HFP Prostějov, SK Žeravice, Cement Hranice B
22.9. 14:30 Sokol II Prostějov  Házená Velká Bystřice A, Házená Velká Bystřice B, Sokol Kostelec n.H., Tatran Litovel

2. kolo
Termín Pořadatel Hosté
29.9. 09:00 Sokol Horka n.M.  DHK Zora Olomouc A, DHK Zora Olomouc B, Cement Hranice A, Cement Hranice B
28.9. 10:00 TJ Senice n.H.  HBC Olomouc 1966, Házená Velká Bystřice A, Házená Velká Bystřice B, Sokol Kostelec n.H.
28.9. 09:00 SK HFP Prostějov  Tatran Litovel, Sokol II Prostějov, SK Žeravice

3. kolo
Termín Pořadatel Hosté
13.10. 08:00 DHK Zora Olomouc A Tatran Litovel, Sokol Horka n.M., TJ Senice n.H.
13.10. 15:00 HBC Olomouc 1966  Sokol Kostelec n.H., SK HFP Prostějov, Sokol II Prostějov
12.10. 09:00 SK Žeravice  Cement Hranice A, Házená Velká Bystřice A, Házená Velká Bystřice B, Cement Hranice B

4. kolo
Termín Pořadatel Hosté
20.10. 09:00 SK Žeravice  DHK Zora Olomouc A, Házená Velká Bystřice A, Házená Velká Bystřice B
14.9. 10:45 Sokol Kostelec n.H.  Cement Hranice A, TJ Senice n.H., Sokol II Prostějov, Cement Hranice B
5.10. 09:00 Tatran Litovel  SK HFP Prostějov, HBC Olomouc 1966, Sokol Horka n.M.

5. kolo
Termín Pořadatel Hosté
27.10. 09:00 Sokol II Prostějov  Sokol Horka n.M., DHK Zora Olomouc B, HBC Olomouc 1966
27.10. 09:00 Házená Velká Bystřice B Tatran Litovel, Házená Velká Bystřice A, TJ Senice n.H., SK Žeravice
27.10. 08:00 Sokol Kostelec n.H.  Cement Hranice A, SK HFP Prostějov, Cement Hranice B

6. kolo
Termín Pořadatel Hosté
9.11. 08:00 DHK Zora Olomouc A Tatran Litovel, TJ Senice n.H., SK HFP Prostějov
1.12. 08:30 HBC Olomouc 1966  Sokol II Prostějov, Sokol Kostelec n.H., SK Žeravice
10.11. 09:00 Házená Velká Bystřice A Sokol Horka n.M., Cement Hranice A, Házená Velká Bystřice B, Cement Hranice B

7. kolo
Termín Pořadatel Hosté
16.11. 08:00 DHK Zora Olomouc B TJ Senice n.H., Sokol Horka n.M., Sokol Kostelec n.H.
17.11. 09:00 Cement Hranice A SK Žeravice, HBC Olomouc 1966, Cement Hranice B
30.11. 09:00 Tatran Litovel  Házená Velká Bystřice A, Házená Velká Bystřice B, Sokol II Prostějov, SK HFP Prostějov

8. kolo
Termín Pořadatel Hosté
23.11. 09:00 Cement Hranice A DHK Zora Olomouc A, Tatran Litovel, Cement Hranice B
24.11. 09:00 Házená Velká Bystřice A HBC Olomouc 1966, Házená Velká Bystřice B, TJ Senice n.H.
23.11. 09:00 SK HFP Prostějov  Sokol Horka n.M., Sokol II Prostějov, SK Žeravice, Sokol Kostelec n.H.

Týmy

Facebook