Mladší miniházená - utkání 2018/2019

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

Olomoucká liga 4+1

1. kolo
Termín Pořadatel Hosté
22.9. 09:00 Tatran Litovel  DHK Zora Olomouc A, Sokol Kostelec n.H., Sokol II Prostějov

2. kolo
Termín Pořadatel Hosté
6.10. 09:00 Tatran Litovel  Cement Hranice A, Cement Hranice B, Házená Velká Bystřice A

3. kolo
Termín Pořadatel Hosté
14.10. 14:30 Sokol II Prostějov  Tatran Litovel, SK Žeravice

4. kolo
Termín Pořadatel Hosté
21.10. 16:00 DHK Zora Olomouc A Sokol II Prostějov, Sokol Horka n.M., Tatran Litovel

5. kolo
Termín Pořadatel Hosté
4.11. 09:00 Házená Velká Bystřice A Sokol Horka n.M., Sokol Kostelec n.H., Tatran Litovel

6. kolo
Termín Pořadatel Hosté
10.11. 09:00 Házená Velká Bystřice A Tatran Litovel, DHK Zora Olomouc A

7. kolo
Termín Pořadatel Hosté
18.11. 09:00 SK Žeravice  Sokol Horka n.M., HBC Olomouc 1966 A, Tatran Litovel

8. kolo
Termín Pořadatel Hosté
25.11. 09:00 HBC Olomouc 1966 A Tatran Litovel, Sokol Kostelec n.H., DHK Zora Olomouc A

9. kolo
Termín Pořadatel Hosté
30.3. 09:00 Tatran Litovel  Cement Hranice A, Cement Hranice B, HBC Olomouc 1966 A, HBC Olomouc 1966 B
30.3. (hlášenka) Sokol Kostelec n.H.  SK Žeravice, DHK Zora Olomouc A, DHK Zora Olomouc B, TJ Senice n.H.
30.3. (hlášenka) Házená Velká Bystřice A Házená Velká Bystřice B, Sokol Horka n.M., Sokol II Prostějov, SK HFP Prostějov

10. kolo
Termín Pořadatel Hosté
7.4. 09:00 Cement Hranice A Cement Hranice B, SK HFP Prostějov, Tatran Litovel, Sokol Horka n.M.
6.4. (hlášenka) SK Žeravice  HBC Olomouc 1966 A, HBC Olomouc 1966 B, Házená Velká Bystřice A, Házená Velká Bystřice B
6.4. (hlášenka) DHK Zora Olomouc A DHK Zora Olomouc B, Sokol II Prostějov, TJ Senice n.H., Sokol Kostelec n.H.

11. kolo
Termín Pořadatel Hosté
13.4. (hlášenka) Cement Hranice B Cement Hranice A, DHK Zora Olomouc A, DHK Zora Olomouc B, SK Žeravice
13.4. (hlášenka) HBC Olomouc 1966 A SK HFP Prostějov, HBC Olomouc 1966 B, Sokol Horka n.M., Sokol Kostelec n.H.
14.4. 09:00 Házená Velká Bystřice B Tatran Litovel, Házená Velká Bystřice A, Sokol II Prostějov, TJ Senice n.H.

12. kolo
Termín Pořadatel Hosté
27.4. (hlášenka) TJ Senice n.H.  Cement Hranice A, Cement Hranice B, Házená Velká Bystřice A, Házená Velká Bystřice B
27.4. 14:00 Sokol II Prostějov  Tatran Litovel, SK Žeravice, Sokol Horka n.M., Sokol Kostelec n.H.
27.4. (hlášenka) HBC Olomouc 1966 B HBC Olomouc 1966 A, DHK Zora Olomouc A, DHK Zora Olomouc B, SK HFP Prostějov

13. kolo
Termín Pořadatel Hosté
4.5. (hlášenka) Cement Hranice A Cement Hranice B, HBC Olomouc 1966 A, HBC Olomouc 1966 B, Sokol II Prostějov
4.5. (hlášenka) Házená Velká Bystřice B SK HFP Prostějov, Házená Velká Bystřice A, SK Žeravice, TJ Senice n.H.
5.5. 09:00 Sokol Horka n.M.  Tatran Litovel, DHK Zora Olomouc A, DHK Zora Olomouc B, Sokol Kostelec n.H.

14. kolo
Termín Pořadatel Hosté
11.5. (hlášenka) SK HFP Prostějov  Cement Hranice A, Cement Hranice B, SK Žeravice, Sokol Kostelec n.H.
11.5. (hlášenka) TJ Senice n.H.  HBC Olomouc 1966 A, HBC Olomouc 1966 B, Sokol II Prostějov, Sokol Horka n.M.
12.5. 09:00 DHK Zora Olomouc B DHK Zora Olomouc A, Tatran Litovel, Házená Velká Bystřice A, Házená Velká Bystřice B

15. kolo
Termín Pořadatel Hosté
18.5. (hlášenka) Sokol Horka n.M.  Cement Hranice A, Cement Hranice B, DHK Zora Olomouc A, DHK Zora Olomouc B
19.5. 13:15 HBC Olomouc 1966 A TJ Senice n.H., HBC Olomouc 1966 B, Tatran Litovel, SK Žeravice
18.5. (hlášenka) Házená Velká Bystřice A Házená Velká Bystřice B, Sokol II Prostějov, SK HFP Prostějov, Sokol Kostelec n.H.

16. kolo - Superfinále
Termín Pořadatel Hosté
26.5. 09:00 Sokol Horka n.M.  Sokol II Prostějov, Házená Velká Bystřice A, SK HFP Prostějov, TJ Senice n.H., Házená Velká Bystřice B, SK Žeravice, Cement Hranice B, Cement Hranice A, Sokol Kostelec n.H., Tatran Litovel, DHK Zora Olomouc A, HBC Olomouc 1966 B, DHK Zora Olomouc B, HBC Olomouc 1966 A

Týmy

Facebook

Partneři: