Mladší žáci - utkání 2018/2019

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

Olomoucká liga (skupina I.)

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OC001 23.9. 12:00 Házená Velká Bystřice Tatran Litovel 21:16 (11:6)
OC002 22.9. 09:00 DHK Zora Olomouc A HBC Olomouc 1966 14:24 (8:10)
OC003 22.9. 12:00 SK Žeravice A Sokol Centrum Haná A 15:23 (8:12)

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OC004 29.9. 09:30 Tatran Litovel Sokol Centrum Haná A 29:18 (17:11)
OC005 29.9. 12:00 HBC Olomouc 1966 SK Žeravice A 35:21 (17:13)
OC006 29.9. 10:00 Házená Velká Bystřice DHK Zora Olomouc A 15:14 (13:9)

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OC007 6.10. 10:30 DHK Zora Olomouc A Tatran Litovel 14:24 (5:14)
OC008 6.10. 09:00 SK Žeravice A Házená Velká Bystřice 13:15 (7:9)
OC009 6.10. 09:00 Sokol Centrum Haná A HBC Olomouc 1966 27:20 (16:10)

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OC010 13.10. 09:30 Tatran Litovel HBC Olomouc 1966 28:27 (18:14)
OC011 14.10. 12:00 Házená Velká Bystřice Sokol Centrum Haná A 15:17 (8:11)
OC012 13.10. 09:00 DHK Zora Olomouc A SK Žeravice A 18:14 (11:7)

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OC013 20.10. 09:00 SK Žeravice A Tatran Litovel 18:20 (12:10)
OC014 21.10. 09:00 Sokol Centrum Haná A DHK Zora Olomouc A 22:8 (12:4)
OC015 21.10. 09:00 HBC Olomouc 1966 Házená Velká Bystřice 24:21 (13:12)

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OC016 28.10. 10:30 Tatran Litovel Házená Velká Bystřice 26:23 (16:11)
OC017 27.10. 12:00 HBC Olomouc 1966 DHK Zora Olomouc A 27:19 (18:7)
OC018 28.10. 09:00 Sokol Centrum Haná A SK Žeravice A 30:16 (19:11)

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OC019 6.11. 17:15 Sokol Centrum Haná A Tatran Litovel 22:22 (14:13)
OC020 4.11. 10:30 SK Žeravice A HBC Olomouc 1966 15:27 (7:17)
OC021 3.11. 10:30 DHK Zora Olomouc A Házená Velká Bystřice 10:16 (4:7)

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OC022 10.11. 16:00 Tatran Litovel DHK Zora Olomouc A 34:11 (18:6)
OC023 11.11. 12:00 Házená Velká Bystřice SK Žeravice A 20:12 (12:9)
OC024 10.11. 09:00 HBC Olomouc 1966 Sokol Centrum Haná A 31:22 (18:11)

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OC025 17.11. 09:00 HBC Olomouc 1966 Tatran Litovel 38:21 (23:9)
OC026 17.11. 08:30 Sokol Centrum Haná A Házená Velká Bystřice 20:9 (14:7)
OC027 8.12. 14:00 SK Žeravice A DHK Zora Olomouc A 14:28 (12:17)

10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OC028 18.11. 16:00 Tatran Litovel SK Žeravice A 35:15 (21:9)
OC029 24.11. 09:00 DHK Zora Olomouc A Sokol Centrum Haná A 11:28 (8:16)
OC030 13.11. 16:30 Házená Velká Bystřice HBC Olomouc 1966 21:20 (13:8)

Olomoucká liga - jaro (skupina I.)

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OE001 30.3. 09:00 Házená Velká Bystřice Tatran Litovel 21:22 (11:14)
OE002 24.3. 10:30 DHK Zora Olomouc A HBC Olomouc 1966 24:24 (13:12)
OE003 31.3. 16:45 Sokol Horka n.M. Sokol Centrum Haná A 21:29 (13:18)

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OE004 6.4. 09:00 Tatran Litovel Sokol Centrum Haná A 24:26 (14:11)
OE005 13.4. 08:00 HBC Olomouc 1966 Sokol Horka n.M. 31:20 (21:14)
OE006 6.4. 10:00 Házená Velká Bystřice DHK Zora Olomouc A 18:21 (15:13)

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OE007 13.4. 13:00 DHK Zora Olomouc A Tatran Litovel 21:24 (11:14)
OE008 14.4. 15:30 Sokol Horka n.M. Házená Velká Bystřice 19:16 (8:10)
OE009 14.4. 09:00 Sokol Centrum Haná A HBC Olomouc 1966 25:22 (13:14)

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OE010 27.4. 09:00 Tatran Litovel HBC Olomouc 1966
OE011 27.4. 10:30 Házená Velká Bystřice Sokol Centrum Haná A
OE012 27.4. 09:00 DHK Zora Olomouc A Sokol Horka n.M.

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OE013 5.5. 13:30 Sokol Horka n.M. Tatran Litovel
OE014 5.5. 14:30 Sokol Centrum Haná A DHK Zora Olomouc A
OE015 4.5. 12:00 HBC Olomouc 1966 Házená Velká Bystřice

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OE016 11.5. 09:00 Tatran Litovel Házená Velká Bystřice
OE017 11.5. 10:30 HBC Olomouc 1966 DHK Zora Olomouc A
OE018 12.5. 09:00 Sokol Centrum Haná A Sokol Horka n.M.

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OE019 19.5. 14:30 Sokol Centrum Haná A Tatran Litovel
OE020 19.5. 17:00 Sokol Horka n.M. HBC Olomouc 1966
OE021 18.5. 09:00 DHK Zora Olomouc A Házená Velká Bystřice

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OE022 25.5. 09:00 Tatran Litovel DHK Zora Olomouc A
OE023 25.5. 09:00 Házená Velká Bystřice Sokol Horka n.M.
OE024 25.5. 10:30 HBC Olomouc 1966 Sokol Centrum Haná A

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OE025 1.6. 12:00 HBC Olomouc 1966 Tatran Litovel
OE026 2.6. 15:30 Sokol Centrum Haná A Házená Velká Bystřice
OE027 2.6. 15:30 Sokol Horka n.M. DHK Zora Olomouc A

10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OE028 8.6. 09:00 Tatran Litovel Sokol Horka n.M.
OE029 8.6. 09:00 DHK Zora Olomouc A Sokol Centrum Haná A
OE030 8.6. 09:00 Házená Velká Bystřice HBC Olomouc 1966

Týmy

Facebook