Mladší žáci - utkání 2017/2018

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Jen utkání domácího týmu

Olomoucká liga

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OC001 13.10. 15:30 SK Velká Bystřice Sokol Horka n.M. 17:15 (9:6)
OC002 9.9. 09:00 DHK Zora Olomouc A Sokol Centrum Haná A 22:16 (12:10)
OC003 28.9. 09:30 Tatran Litovel HBC Olomouc 1966 A 22:23 (10:13)

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OC004 17.9. 13:00 Sokol Horka n.M. HBC Olomouc 1966 A 10:28 (5:14)
OC005 17.9. 10:45 Sokol Centrum Haná A Tatran Litovel 18:27 (5:14)
OC006 16.9. 12:00 SK Velká Bystřice DHK Zora Olomouc A 15:26 (9:13)

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OC007 27.9. 17:00 Sokol Horka n.M. DHK Zora Olomouc A 8:21 (5:9)
OC008 23.9. 09:30 Tatran Litovel SK Velká Bystřice 27:18 (12:10)
OC009 23.9. 13:00 HBC Olomouc 1966 A Sokol Centrum Haná A 19:9 (10:3)

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OC010 1.10. 13:00 Sokol Horka n.M. Sokol Centrum Haná A 16:18 (10:9)
OC011 30.9. 10:30 SK Velká Bystřice HBC Olomouc 1966 A 12:20 (5:9)
OC012 30.9. 09:00 DHK Zora Olomouc A Tatran Litovel 27:26 (14:13)

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OC013 7.10. 09:30 Tatran Litovel Sokol Horka n.M. 26:17 (18:9)
OC014 7.10. 12:00 HBC Olomouc 1966 A DHK Zora Olomouc A 19:23 (15:10)
OC015 8.10. 14:00 Sokol Centrum Haná A SK Velká Bystřice 20:15 (10:6)

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OC016 15.10. 13:00 Sokol Horka n.M. SK Velká Bystřice 17:18 (8:11)
OC017 15.10. 09:00 Sokol Centrum Haná A DHK Zora Olomouc A 22:23 (11:15)
OC018 14.10. 10:30 HBC Olomouc 1966 A Tatran Litovel 32:15 (19:11)

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OC019 22.10. 14:30 HBC Olomouc 1966 A Sokol Horka n.M. 31:18 (14:6)
OC020 22.10. 09:30 Tatran Litovel Sokol Centrum Haná A 22:19 (13:11)
OC021 21.10. 10:30 DHK Zora Olomouc A SK Velká Bystřice 16:12 (6:7)

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OC022 23.10. 16:00 DHK Zora Olomouc A Sokol Horka n.M. 21:8 (10:4)
OC023 29.10. 13:30 SK Velká Bystřice Tatran Litovel 18:19 (9:9)
OC024 29.10. 09:00 Sokol Centrum Haná A HBC Olomouc 1966 A 13:24 (8:11)

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OC025 5.11. 14:30 Sokol Centrum Haná A Sokol Horka n.M. 19:11 (10:5)
OC026 5.11. 10:00 HBC Olomouc 1966 A SK Velká Bystřice 28:17 (15:7)
OC027 4.11. 09:30 Tatran Litovel DHK Zora Olomouc A 24:21 (11:10)

10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OC028 4.10. 16:30 Sokol Horka n.M. Tatran Litovel 13:21 (7:13)
OC029 12.11. 09:00 DHK Zora Olomouc A HBC Olomouc 1966 A 14:26 (7:16)
OC030 11.11. 12:00 SK Velká Bystřice Sokol Centrum Haná A 22:18 (14:9)

11. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OC031 8.4. 14:00 SK Velká Bystřice Sokol Horka n.M. 20:11 (10:5)
OC032 7.4. 10:30 DHK Zora Olomouc A Sokol Centrum Haná A 20:18 (12:10)
OC033 7.4. 12:00 HBC Olomouc 1966 A Tatran Litovel 37:25 (17:12)

12. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OC034 15.4. 13:00 Sokol Horka n.M. HBC Olomouc 1966 A 11:25 (7:14)
OC035 14.4. 09:30 Tatran Litovel Sokol Centrum Haná A 27:23 (14:15)
OC036 14.4. 10:00 SK Velká Bystřice DHK Zora Olomouc A 17:23 (12:12)

13. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OC037 21.4. 10:30 DHK Zora Olomouc A Sokol Horka n.M. 30:3 (16:2)
OC038 21.4. 12:00 SK Velká Bystřice Tatran Litovel 15:23 (9:13)
OC039 21.4. 12:00 HBC Olomouc 1966 A Sokol Centrum Haná A 29:17 (19:11)

14. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OC040 29.4. 13:00 Sokol Horka n.M. Sokol Centrum Haná A 20:24 (11:12)
OC041 29.4. 14:00 SK Velká Bystřice HBC Olomouc 1966 A 22:31 (11:12)
OC042 28.4. 10:30 DHK Zora Olomouc A Tatran Litovel 23:27 (11:17)

15. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OC043 5.5. 09:30 Tatran Litovel Sokol Horka n.M. 30:21 (16:10)
OC044 5.5. 09:00 HBC Olomouc 1966 A DHK Zora Olomouc A 35:23 (17:12)
OC045 6.5. 14:30 Sokol Centrum Haná A SK Velká Bystřice 23:20 (12:13)

16. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OC046 13.5. 13:00 Sokol Horka n.M. SK Velká Bystřice 16:24 (12:12)
OC047 13.5. 13:15 Sokol Centrum Haná A DHK Zora Olomouc A 13:26 (9:16)
OC048 12.5. 09:30 Tatran Litovel HBC Olomouc 1966 A 18:29 (11:18)

17. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OC049 19.5. 12:00 HBC Olomouc 1966 A Sokol Horka n.M. 28:23 (18:13)
OC050 20.5. 14:30 Sokol Centrum Haná A Tatran Litovel 16:19 (10:11)
OC051 19.5. 09:00 DHK Zora Olomouc A SK Velká Bystřice 23:22 (11:12)

18. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OC052 27.5. 13:00 Sokol Horka n.M. DHK Zora Olomouc A 16:30 (10:13)
OC053 27.5. 09:30 Tatran Litovel SK Velká Bystřice 28:19 (14:11)
OC054 27.5. 16:45 Sokol Centrum Haná A HBC Olomouc 1966 A 17:27 (7:16)

19. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OC055 3.6. 09:00 Sokol Centrum Haná A Sokol Horka n.M. 25:15 (10:10)
OC056 30.5. 17:00 HBC Olomouc 1966 A SK Velká Bystřice 28:19 (13:11)
OC057 30.5. 17:00 Tatran Litovel DHK Zora Olomouc A 13:22 (10:12)

20. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OC058 9.6. 09:00 Sokol Horka n.M. Tatran Litovel 18:25 (10:12)
OC059 9.6. 09:00 DHK Zora Olomouc A HBC Olomouc 1966 A 19:29 (9:17)
OC060 9.6. 09:00 SK Velká Bystřice Sokol Centrum Haná A 23:20 (13:9)

Týmy

Krátce

11.8.2018 -
Na webu extraligy čtěte reportáže z připravy, změny kádrů i programy přípravy všech celků Extraligy.
14.6.2018 -
V odkaze se podívejte se na čerstvé rozlosování nového ročníku Extraligy ČSH. V prvním kole přivítáme na domácí palubovce celek HC ROBE Zubří. Startujeme 8. září 2018 v 17:00 !!!

Facebook

Partneři: