Mladší žáci - utkání 2019/2020

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

MSL+OL liga

1. kolo - turnaj Sokol Centrum Haná - 22.9. 14:00
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TE001 22.9. 14:15 Sokol Centrum Haná HBC Olomouc 1966
TE002 22.9. 15:30 HBC Olomouc 1966 SKP Frýdek-Místek
TE003 22.9. 16:45 Sokol Centrum Haná SKP Frýdek-Místek

1. kolo - turnaj HCB Karviná - 21.9. 11:00
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TE004 21.9. 11:00 HCB Karviná Sokol Ostrava
TE005 21.9. 12:15 Sokol Ostrava Házená Velká Bystřice
TE006 21.9. 13:30 HCB Karviná Házená Velká Bystřice

1. kolo - turnaj SKH Polanka n.O. - 21.9. 13:00
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TE007 21.9. 13:00 SKH Polanka n.O. KH Kopřivnice
TE008 21.9. 14:15 KH Kopřivnice Tatran Litovel
TE009 21.9. 15:30 SKH Polanka n.O. Tatran Litovel

2. kolo - turnaj Házená Velká Bystřice - 6.10. 09:00
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TE010 6.10. 09:00 Házená Velká Bystřice Sokol Centrum Haná
TE011 6.10. 10:15 Sokol Centrum Haná Tatran Litovel
TE012 6.10. 11:30 Házená Velká Bystřice Tatran Litovel

2. kolo - turnaj HBC Olomouc 1966 - 6.10. 09:00
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TE013 6.10. 09:00 HBC Olomouc 1966 SKH Polanka n.O.
TE014 6.10. 10:15 SKH Polanka n.O. HCB Karviná
TE015 6.10. 11:30 HBC Olomouc 1966 HCB Karviná

2. kolo - turnaj Sokol Ostrava - 5.10. 08:30
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TE016 5.10. 08:30 Sokol Ostrava SKP Frýdek-Místek
TE017 5.10. 09:45 SKP Frýdek-Místek KH Kopřivnice
TE018 5.10. 11:00 Sokol Ostrava KH Kopřivnice

3. kolo - turnaj KH Kopřivnice - 19.10. 08:30
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TE019 19.10. 08:30 KH Kopřivnice HCB Karviná
TE020 19.10. 10:00 HCB Karviná Sokol Centrum Haná
TE021 19.10. 11:30 KH Kopřivnice Sokol Centrum Haná

3. kolo - turnaj Tatran Litovel - 13.10. 09:00
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TE022 13.10. 09:00 Tatran Litovel HBC Olomouc 1966
TE023 13.10. 10:15 HBC Olomouc 1966 Sokol Ostrava
TE024 13.10. 11:30 Tatran Litovel Sokol Ostrava

3. kolo - turnaj SKP Frýdek-Místek - 19.10. 09:00
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TE025 19.10. 09:00 SKP Frýdek-Místek SKH Polanka n.O.
TE026 19.10. 10:15 SKH Polanka n.O. Házená Velká Bystřice
TE027 19.10. 11:30 SKP Frýdek-Místek Házená Velká Bystřice

4. kolo - turnaj SKH Polanka n.O. - 3.11. 09:00
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TE028 3.11. 09:00 SKH Polanka n.O. Sokol Ostrava
TE029 3.11. 10:15 Sokol Ostrava Sokol Centrum Haná
TE030 3.11. 11:30 SKH Polanka n.O. Sokol Centrum Haná

4. kolo - turnaj Házená Velká Bystřice - 2.11. 09:00
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TE031 2.11. 09:00 Házená Velká Bystřice HBC Olomouc 1966
TE032 2.11. 10:15 HBC Olomouc 1966 KH Kopřivnice
TE033 2.11. 11:30 Házená Velká Bystřice KH Kopřivnice

4. kolo - turnaj SKP Frýdek-Místek - 2.11. 13:00
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TE034 2.11. 13:00 SKP Frýdek-Místek HCB Karviná
TE035 2.11. 14:15 HCB Karviná Tatran Litovel
TE036 2.11. 15:30 SKP Frýdek-Místek Tatran Litovel

5. kolo - turnaj HBC Olomouc 1966 - 10.11. 09:00
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TE037 10.11. 09:00 HBC Olomouc 1966 Sokol Centrum Haná
TE038 10.11. 10:15 Sokol Centrum Haná SKP Frýdek-Místek
TE039 10.11. 11:30 HBC Olomouc 1966 SKP Frýdek-Místek

5. kolo - turnaj Sokol Ostrava - 9.11. 08:30
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TE040 9.11. 08:30 Sokol Ostrava HCB Karviná
TE041 9.11. 09:45 HCB Karviná Házená Velká Bystřice
TE042 9.11. 11:00 Sokol Ostrava Házená Velká Bystřice

5. kolo - turnaj Tatran Litovel - 10.11. 13:00
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TE043 10.11. 13:00 Tatran Litovel KH Kopřivnice
TE044 10.11. 14:15 KH Kopřivnice SKH Polanka n.O.
TE045 10.11. 15:30 Tatran Litovel SKH Polanka n.O.

6. kolo - turnaj Sokol Centrum Haná - 24.11. 14:00
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TE046 24.11. 14:15 Sokol Centrum Haná Házená Velká Bystřice
TE047 24.11. 15:30 Házená Velká Bystřice Tatran Litovel
TE048 24.11. 16:45 Sokol Centrum Haná Tatran Litovel

6. kolo - turnaj HCB Karviná - 1.12. 13:00
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TE049 1.12. 13:00 HCB Karviná SKH Polanka n.O.
TE050 1.12. 14:15 SKH Polanka n.O. HBC Olomouc 1966
TE051 1.12. 15:30 HCB Karviná HBC Olomouc 1966

6. kolo - turnaj KH Kopřivnice - 23.11. 08:30
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TE052 23.11. 08:30 KH Kopřivnice SKP Frýdek-Místek
TE053 23.11. 09:45 SKP Frýdek-Místek Sokol Ostrava
TE054 23.11. 11:00 KH Kopřivnice Sokol Ostrava

Týmy

Facebook

Partneři: