Muži - utkání 2017/2018

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Jen utkání domácího týmu

1. liga ČR

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB001 10.9. 16:00 Sokol Vršovice Tatran Litovel 22:29 (11:14)
AB002 9.9. 16:00 TJ Náchod 1.HK Dvůr Králové n.L. 27:19 (12:7)
AB004 10.9. 14:00 Legata Hustopeče TJ JM Chodov 27:31 (9:16)
AB006 10.9. 17:00 HBC Ronal Jičín B TJ Bystřice p.H. 21:24 (11:8)

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB007 16.9. 17:00 Tatran Litovel TJ Bystřice p.H. 30:24 (13:13)
AB009 17.9. 16:30 TJ JM Chodov HC Zlín 34:30 (18:18)
AB010 16.9. 17:30 SK Velká Bystřice Legata Hustopeče 21:28 (11:14)
AB012 16.9. 16:00 Sokol Vršovice TJ Náchod 22:25 (11:13)

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB013 23.9. 16:00 TJ Náchod Tatran Litovel 20:33 (8:17)
AB015 24.9. 14:00 Legata Hustopeče 1.HK Dvůr Králové n.L. 36:23 (19:10)
AB016 24.9. 16:00 HC Zlín SK Velká Bystřice 28:28 (15:14)
AB017 24.9. 17:00 HBC Ronal Jičín B TJ JM Chodov 24:23 (10:14)

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB020 1.10. 16:30 TJ JM Chodov TJ Bystřice p.H. 33:22 (20:8)
AB021 30.9. 17:30 SK Velká Bystřice HBC Ronal Jičín B 29:20 (15:6)
AB022 30.9. 18:00 1.HK Dvůr Králové n.L. HC Zlín 24:21 (12:10)
AB023 1.10. 16:00 Sokol Vršovice Legata Hustopeče 26:30 (15:18)

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB026 8.10. 11:00 Legata Hustopeče TJ Náchod 31:24 (15:10)
AB027 8.10. 16:00 HC Zlín Sokol Vršovice 23:27 (11:13)
AB028 8.10. 17:00 HBC Ronal Jičín B 1.HK Dvůr Králové n.L. 25:16 (12:9)
AB029 8.10. 11:00 TJ Bystřice p.H. SK Velká Bystřice 25:33 (10:14)

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB031 14.10. 17:00 Tatran Litovel TJ JM Chodov 30:26 (14:11)
AB033 14.10. 18:00 1.HK Dvůr Králové n.L. TJ Bystřice p.H. 28:30 (15:11)
AB034 14.10. 16:00 Sokol Vršovice HBC Ronal Jičín B 24:22 (15:7)
AB035 14.10. 16:00 TJ Náchod HC Zlín 30:29 (13:16)

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB037 29.10. 11:00 Legata Hustopeče Tatran Litovel 24:32 (12:14)
AB039 29.10. 17:00 HBC Ronal Jičín B TJ Náchod 30:29 (14:18)
AB040 24.9. 11:00 TJ Bystřice p.H. Sokol Vršovice 29:25 (15:12)
AB042 29.10. 16:30 TJ JM Chodov SK Velká Bystřice 34:30 (16:16)

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB043 hlášenka Tatran Litovel SK Velká Bystřice 10:0 k.
AB044 4.11. 18:00 1.HK Dvůr Králové n.L. TJ JM Chodov 22:25 (9:10)
AB046 4.11. 16:00 TJ Náchod TJ Bystřice p.H. 25:26 (14:11)
AB048 5.11. 11:00 Legata Hustopeče HC Zlín 23:22 (14:10)

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB049 12.11. 18:00 HC Zlín Tatran Litovel 24:30 (12:15)
AB050 12.11. 17:00 HBC Ronal Jičín B Legata Hustopeče 20:20 (12:13)
AB053 12.11. 16:30 TJ JM Chodov Sokol Vršovice 33:26 (16:10)
AB054 12.11. 17:30 SK Velká Bystřice 1.HK Dvůr Králové n.L. 22:22 (12:10)

10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB055 18.11. 17:00 Tatran Litovel 1.HK Dvůr Králové n.L. 26:18 (11:7)
AB056 19.11. 16:00 Sokol Vršovice SK Velká Bystřice 29:27 (16:11)
AB057 18.11. 16:00 TJ Náchod TJ JM Chodov 29:36 (12:18)
AB059 3.12. 15:00 Legata Hustopeče TJ Bystřice p.H. 27:27 (16:10)
AB060 18.11. 17:00 HC Zlín HBC Ronal Jičín B 33:30 (13:12)

11. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB061 26.11. 18:00 HBC Ronal Jičín B Tatran Litovel 29:20 (15:13)
AB062 26.11. 11:00 TJ Bystřice p.H. HC Zlín 33:20 (14:11)
AB065 26.11. 17:30 SK Velká Bystřice TJ Náchod 33:23 (18:10)
AB066 25.11. 17:00 1.HK Dvůr Králové n.L. Sokol Vršovice 20:21 (12:10)

12. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB067 17.2. 17:00 Tatran Litovel Sokol Vršovice 37:27 (22:10)
AB068 17.2. 17:00 1.HK Dvůr Králové n.L. TJ Náchod 17:18 (8:7)
AB070 18.2. 16:30 TJ JM Chodov Legata Hustopeče 32:23 (14:10)
AB072 18.2. 11:00 TJ Bystřice p.H. HBC Ronal Jičín B 33:21 (15:7)

13. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB073 25.2. 11:00 TJ Bystřice p.H. Tatran Litovel 31:36 (13:15)
AB075 25.2. 18:00 HC Zlín TJ JM Chodov 23:38 (9:17)
AB076 25.2. 11:00 Legata Hustopeče SK Velká Bystřice 33:22 (16:11)
AB078 10.3. 17:30 TJ Náchod Sokol Vršovice 36:30 (17:15)

14. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB079 3.3. 17:00 Tatran Litovel TJ Náchod 36:20 (20:7)
AB081 3.3. 17:00 1.HK Dvůr Králové n.L. Legata Hustopeče 19:26 (11:9)
AB082 4.3. 10:30 SK Velká Bystřice HC Zlín 29:22 (16:12)
AB083 4.3. 16:30 TJ JM Chodov HBC Ronal Jičín B 22:24 (12:9)

15. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB086 18.3. 11:00 TJ Bystřice p.H. TJ JM Chodov 27:25 (12:15)
AB087 18.3. 17:00 HBC Ronal Jičín B SK Velká Bystřice 29:19 (16:8)
AB088 18.3. 15:00 HC Zlín 1.HK Dvůr Králové n.L. 26:22 (16:11)
AB089 18.3. 11:00 Legata Hustopeče Sokol Vršovice 36:26 (18:12)

16. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB092 24.3. 16:00 TJ Náchod Legata Hustopeče 33:26 (15:13)
AB093 24.3. 16:00 Sokol Vršovice HC Zlín 26:30 (13:15)
AB094 24.3. 18:00 1.HK Dvůr Králové n.L. HBC Ronal Jičín B 22:25 (13:12)
AB095 24.3. 17:30 SK Velká Bystřice TJ Bystřice p.H. 20:28 (9:14)

17. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB097 8.4. 16:30 TJ JM Chodov Tatran Litovel 31:23 (14:10)
AB099 8.4. 11:00 TJ Bystřice p.H. 1.HK Dvůr Králové n.L. 22:18 (13:12)
AB100 8.4. 17:00 HBC Ronal Jičín B Sokol Vršovice 30:25 (13:11)
AB101 7.4. 15:00 HC Zlín TJ Náchod 26:20 (13:11)

18. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB103 14.4. 17:00 Tatran Litovel Legata Hustopeče 31:27 (18:13)
AB105 14.4. 16:00 TJ Náchod HBC Ronal Jičín B 31:30 (13:13)
AB106 14.4. 16:00 Sokol Vršovice TJ Bystřice p.H. 28:25 (11:15)
AB108 15.4. 10:30 SK Velká Bystřice TJ JM Chodov 25:32 (15:13)

19. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB109 22.4. 10:30 SK Velká Bystřice Tatran Litovel 24:29 (11:18)
AB110 22.4. 16:30 TJ JM Chodov 1.HK Dvůr Králové n.L. 41:27 (22:14)
AB112 22.4. 11:00 TJ Bystřice p.H. TJ Náchod 28:28 (18:14)
AB114 22.4. 17:00 HC Zlín Legata Hustopeče 33:28 (17:16)

20. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB115 28.4. 17:00 Tatran Litovel HC Zlín 34:23 (16:9)
AB116 28.4. 11:00 Legata Hustopeče HBC Ronal Jičín B 33:22 (19:15)
AB119 28.4. 16:00 Sokol Vršovice TJ JM Chodov 23:26 (14:15)
AB120 28.4. 17:00 1.HK Dvůr Králové n.L. SK Velká Bystřice 25:23 (8:14)

21. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB121 5.5. 17:00 1.HK Dvůr Králové n.L. Tatran Litovel 26:31 (13:15)
AB122 6.5. 11:00 SK Velká Bystřice Sokol Vršovice 24:25 (13:12)
AB123 6.5. 16:30 TJ JM Chodov TJ Náchod 35:28 (17:16)
AB125 6.5. 11:00 TJ Bystřice p.H. Legata Hustopeče 25:23 (13:14)
AB126 6.5. 17:00 HBC Ronal Jičín B HC Zlín 27:24 (15:11)

22. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB127 12.5. 17:00 Tatran Litovel HBC Ronal Jičín B 32:24 (15:9)
AB128 12.5. 15:00 HC Zlín TJ Bystřice p.H. 30:23 (13:9)
AB131 12.5. 16:00 TJ Náchod SK Velká Bystřice 25:27 (11:13)
AB132 12.5. 16:00 Sokol Vršovice 1.HK Dvůr Králové n.L. 27:22 (11:8)

Český pohár

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AM001 2.9. 17:00 Sokol Dolní Cerekev Jiskra Zruč n.S. 21:26 (11:14)
AM002 2.9. 10:30 HC Kolín Jiskra Havlíčkův Brod 22:26 (8:12)
AM004 2.9. 13:30 Bohemia Sekt Starý Plzenec TJ Chemička Ústí n.L. 10:0 k.
AM005 2.9. 16:00 HK Rokycany o.s. HK Slavia VŠ Plzeň 28:24 (15:11)
AM006 1.9. 18:30 TJ Košutka Plzeň Lokomotiva Plzeň 28:33 (18:13)
AM007 3.9. 16:30 Sokol Ždár n.S. 1.HC Pardubice 34:37 (19:21)
AM008 3.9. 16:00 HC Sparta Praha s.r.o. Sokol Úvaly 25:26 (15:12)
AM009 28.8. 19:00 Tamburello Praha HK Slavia Praha 27:35 (13:13)
AM010 3.9. 10:00 Baník Most Lokomotiva Louny 26:28 (13:14)
AM012 3.9. 15:30 Lokomotiva Vršovice Sokol Libčice n.V. 11:19 (5:7)
AM013 2.9. 16:00 Spartak MAS Sezimovo Ústí Lokomotiva České Budějovice 25:28 (13:20)
AM015 7.9. 17:00 Sokol Bělá p.B. ELP Jablonec n.N. 28:38 (12:18)
AM017 2.9. 13:00 Sl. Slávia Uherské Hradiště Fatra Slávia Napajedla 18:26 (6:8)
AM018 hlášenka Sokol II Prostějov HC Tišnov 10:0 k.
AM019 6.9. 18:00 Sokol Telnice Sokol Kostelec n.H. 29:25 (14:12)
AM020 3.9. 17:00 Sokol Juliánov Legata Hustopeče 20:40 (10:23)
AM021 1.9. 19:00 Sokol Velké Meziříčí Tatran Bohunice 28:30 (10:11)
AM022 3.9. 15:00 SK Droždín Házená Uničov 27:19 (8:11)
AM023 3.9. 18:00 Sokol Krmelín MHK Karviná 16:22 (9:11)
AM024 hlášenka TJ Nový Jičín Lesana Zubří 0:10 k.
AM025 10.9. 12:30 Sokol Luhačovice TJ Holešov 30:32 (12:16)
AM026 7.9. 19:00 SK Kuřim SHC Maloměřice 21:27 (11:17)
AM027 3.9. 10:30 SK Žeravice HBC Olomouc 1966 23:20 (11:10)
AM028 13.9. 20:00 Sokol Sokolnice HK Ivančice 22:36 (11:22)
AM029 2.9. 15:00 Sokol Trnávka TJ Rožnov p.R. 19:32 (12:16)
AM030 2.9. 11:00 TJ Handball Valašské Meziříčí KH Zbrojovka Vsetín 20:32 (8:13)
AM031 3.9. 11:00 HC Hlučín SKH Polanka n.O. 20:29 (13:16)

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AM033 28.9. 10:30 Jiskra Zruč n.S. TJ Náchod 20:36 (10:21)
AM034 28.9. 12:00 Jiskra Havlíčkův Brod HC Auto Škoda Mladá Boleslav 29:30 (14:13)
AM035 30.9. 14:00 Bohemia Sekt Starý Plzenec Sokol Vršovice 19:38 (9:17)
AM036 21.9. 20:00 HK Rokycany o.s. Lokomotiva Plzeň 26:25 (13:10)
AM037 28.9. 17:30 1.HC Pardubice 1.HK Dvůr Králové n.L. 16:19 (9:8)
AM038 26.9. 20:00 Sokol Úvaly HK Slavia Praha 26:32 (14:16)
AM039 28.9. 17:00 Lokomotiva Louny SK Praha 4 34:24 (15:14)
AM040 28.9. 19:00 Sokol Libčice n.V. TJ JM Chodov 26:29 (16:14)
AM041 28.9. 11:00 Lokomotiva České Budějovice Jiskra Třeboň 32:16 (12:6)
AM042 27.9. 18:00 ELP Jablonec n.N. Liberec Handball 28:22 (10:9)
AM043 27.9. 18:00 Fatra Slávia Napajedla HK Bystřice p.H. 24:39 (9:22)
AM044 28.9. 18:30 Sokol II Prostějov Sokol Telnice 31:30 (14:13)
AM045 26.9. 19:30 Tatran Bohunice Legata Hustopeče 23:28 (10:14)
AM046 28.9. 15:00 SK Droždín Tatran Litovel 20:22 (9:9)
AM047 28.9. 16:30 MHK Karviná Lesana Zubří 33:18 (17:4)
AM048 27.9. 18:00 TJ Holešov HC Zlín 23:44 (10:21)
AM049 28.9. 10:30 SHC Maloměřice SK Žeravice 32:19 (15:11)
AM050 28.9. 10:30 HK Ivančice Házená Velká Bystřice 41:42 (15:17)
AM051 28.9. 10:00 TJ Rožnov p.R. KH Zbrojovka Vsetín 28:34 (12:17)
AM052 5.10. 19:00 SKH Polanka n.O. Sokol Ostrava 18:20 (10:9)

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AM053 17.10. 20:00 HK Rokycany o.s. HC Dukla Praha 18:43 (8:20)
AM054 18.10. 19:30 Legata Hustopeče Handball KP Brno 24:25 (12:12)
AM055 20.10. 18:00 HK Slavia Praha Talent M.A.T. Plzeň 16:41 (8:22)
AM056 21.10. 16:30 MHK Karviná HC Zlín 31:21 (17:9)
AM057 20.10. 18:30 ELP Jablonec n.N. HBC Ronal Jičín 25:28 (14:14)
AM058 20.10. 18:30 HK Bystřice p.H. HC ROBE Zubří 29:36 (14:17)
AM059 20.10. 17:00 KH Zbrojovka Vsetín Cement Hranice 23:28 (13:11)
AM060 22.10. 18:00 HC Auto Škoda Mladá Boleslav TJ Náchod 20:17 (11:7)
AM061 22.10. 10:30 SHC Maloměřice KH Kopřivnice 26:33 (11:16)
AM062 20.10. 19:00 Lokomotiva Louny ČZ HBC Strakonice 1921 38:39 (16:13)
AM063 21.10. 17:00 1.HK Dvůr Králové n.L. Sokol Nové Veselí 20:22 (14:12)
AM064 22.10. 14:00 Lokomotiva České Budějovice TJ JM Chodov 34:33 (17:17)
AM065 20.10. 20:00 Sokol Vršovice HK FCC Město Lovosice 26:36 (9:20)
AM066 21.10. 17:30 Házená Velká Bystřice SKP Frýdek-Místek 21:32 (12:18)
AM067 18.10. 17:30 Sokol Ostrava HCB Karviná 16:39 (6:21)
AM068 21.10. 16:00 Sokol II Prostějov Tatran Litovel 24:33 (10:15)

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AM069 15.11. 19:00 HBC Ronal Jičín HC Dukla Praha 27:21 (16:11)
AM070 17.11. 19:00 HC Auto Škoda Mladá Boleslav Sokol Nové Veselí 24:27 (14:17)
AM071 15.11. 18:00 HK FCC Město Lovosice ČZ HBC Strakonice 1921 37:20 (21:8)
AM072 16.11. 19:00 Lokomotiva České Budějovice Talent M.A.T. Plzeň 28:42 (14:23)
AM073 15.11. 18:00 HCB Karviná HC ROBE Zubří 23:22 (7:9)
AM074 17.11. 18:00 MHK Karviná Handball KP Brno 24:29 (10:18)
AM075 15.11. 18:30 SKP Frýdek-Místek KH Kopřivnice 24:32 (11:17)
AM076 15.11. 19:00 Tatran Litovel Cement Hranice 30:36 (15:22)

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AM077 6.12. 18:00 Sokol Nové Veselí KH Kopřivnice
AM078 6.12. 18:00 HCB Karviná Handball KP Brno
AM079 6.12. 19:00 HBC Ronal Jičín Talent M.A.T. Plzeň
AM080 6.12. 17:00 HK FCC Město Lovosice Cement Hranice

- 5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AM081 20.12. 18:00 KH Kopřivnice Sokol Nové Veselí
AM082 20.12. 19:15 Handball KP Brno HCB Karviná
AM083 21.12. 18:10 Talent M.A.T. Plzeň HBC Ronal Jičín
AM084 20.12. 17:00 Cement Hranice HK FCC Město Lovosice

- 6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AM085 27.1. 17:00 HCB Karviná HK FCC Město Lovosice
AM086 27.1. 19:00 Sokol Nové Veselí Talent M.A.T. Plzeň

- 7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AM087 28.1. 13:00 HK FCC Město Lovosice Sokol Nové Veselí

- 7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AM088 28.1. 15:00 HCB Karviná Talent M.A.T. Plzeň

Týmy

Krátce

11.8.2018 -
Na webu extraligy čtěte reportáže z připravy, změny kádrů i programy přípravy všech celků Extraligy.
14.6.2018 -
V odkaze se podívejte se na čerstvé rozlosování nového ročníku Extraligy ČSH. V prvním kole přivítáme na domácí palubovce celek HC ROBE Zubří. Startujeme 8. září 2018 v 17:00 !!!

Facebook