Muži - utkání 2019/2020

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

1. liga

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB001 21.9. 17:00 Tatran Litovel HBC Ronal Jičín B
AB002 21.9. KH Zbrojovka Vsetín TJ Náchod
AB003 21.9. TJ JM Chodov HK Bystřice p.H.
AB004 21.9. ČZ HBC Strakonice 1921 Házená Legata Hustopeče
AB005 21.9. Sokol Vršovice Házená Velká Bystřice
AB006 21.9. HC Zlín 1.HK Dvůr Králové n.L.

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB007 28.9. HBC Ronal Jičín B 1.HK Dvůr Králové n.L.
AB008 28.9. Házená Velká Bystřice HC Zlín
AB009 28.9. Házená Legata Hustopeče Sokol Vršovice
AB010 28.9. HK Bystřice p.H. ČZ HBC Strakonice 1921
AB011 28.9. TJ Náchod TJ JM Chodov
AB012 28.9. 17:00 Tatran Litovel KH Zbrojovka Vsetín

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB013 5.10. KH Zbrojovka Vsetín HBC Ronal Jičín B
AB014 5.10. TJ JM Chodov Tatran Litovel
AB015 5.10. ČZ HBC Strakonice 1921 TJ Náchod
AB016 5.10. Sokol Vršovice HK Bystřice p.H.
AB017 5.10. HC Zlín Házená Legata Hustopeče
AB018 5.10. 1.HK Dvůr Králové n.L. Házená Velká Bystřice

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB019 12.10. HBC Ronal Jičín B Házená Velká Bystřice
AB020 12.10. Házená Legata Hustopeče 1.HK Dvůr Králové n.L.
AB021 12.10. HK Bystřice p.H. HC Zlín
AB022 12.10. TJ Náchod Sokol Vršovice
AB023 12.10. 17:00 Tatran Litovel ČZ HBC Strakonice 1921
AB024 12.10. KH Zbrojovka Vsetín TJ JM Chodov

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB025 19.10. TJ JM Chodov HBC Ronal Jičín B
AB026 19.10. ČZ HBC Strakonice 1921 KH Zbrojovka Vsetín
AB027 19.10. Sokol Vršovice Tatran Litovel
AB028 19.10. HC Zlín TJ Náchod
AB029 19.10. 1.HK Dvůr Králové n.L. HK Bystřice p.H.
AB030 19.10. Házená Velká Bystřice Házená Legata Hustopeče

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB031 2.11. HBC Ronal Jičín B Házená Legata Hustopeče
AB032 2.11. HK Bystřice p.H. Házená Velká Bystřice
AB033 2.11. TJ Náchod 1.HK Dvůr Králové n.L.
AB034 2.11. 17:00 Tatran Litovel HC Zlín
AB035 2.11. KH Zbrojovka Vsetín Sokol Vršovice
AB036 2.11. TJ JM Chodov ČZ HBC Strakonice 1921

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB037 9.11. ČZ HBC Strakonice 1921 HBC Ronal Jičín B
AB038 9.11. Sokol Vršovice TJ JM Chodov
AB039 9.11. HC Zlín KH Zbrojovka Vsetín
AB040 9.11. 1.HK Dvůr Králové n.L. Tatran Litovel
AB041 9.11. Házená Velká Bystřice TJ Náchod
AB042 9.11. Házená Legata Hustopeče HK Bystřice p.H.

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB043 16.11. HBC Ronal Jičín B HK Bystřice p.H.
AB044 16.11. TJ Náchod Házená Legata Hustopeče
AB045 16.11. 17:00 Tatran Litovel Házená Velká Bystřice
AB046 16.11. KH Zbrojovka Vsetín 1.HK Dvůr Králové n.L.
AB047 16.11. TJ JM Chodov HC Zlín
AB048 16.11. ČZ HBC Strakonice 1921 Sokol Vršovice

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB049 23.11. Sokol Vršovice HBC Ronal Jičín B
AB050 23.11. HC Zlín ČZ HBC Strakonice 1921
AB051 23.11. 1.HK Dvůr Králové n.L. TJ JM Chodov
AB052 23.11. Házená Velká Bystřice KH Zbrojovka Vsetín
AB053 23.11. Házená Legata Hustopeče Tatran Litovel
AB054 23.11. HK Bystřice p.H. TJ Náchod

10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB055 30.11. HBC Ronal Jičín B TJ Náchod
AB056 30.11. 17:00 Tatran Litovel HK Bystřice p.H.
AB057 30.11. KH Zbrojovka Vsetín Házená Legata Hustopeče
AB058 30.11. TJ JM Chodov Házená Velká Bystřice
AB059 30.11. ČZ HBC Strakonice 1921 1.HK Dvůr Králové n.L.
AB060 30.11. Sokol Vršovice HC Zlín

11. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB061 7.12. HC Zlín HBC Ronal Jičín B
AB062 7.12. 1.HK Dvůr Králové n.L. Sokol Vršovice
AB063 7.12. Házená Velká Bystřice ČZ HBC Strakonice 1921
AB064 7.12. Házená Legata Hustopeče TJ JM Chodov
AB065 7.12. HK Bystřice p.H. KH Zbrojovka Vsetín
AB066 7.12. TJ Náchod Tatran Litovel

12. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB067 22.2. HBC Ronal Jičín B Tatran Litovel
AB068 22.2. TJ Náchod KH Zbrojovka Vsetín
AB069 22.2. HK Bystřice p.H. TJ JM Chodov
AB070 22.2. Házená Legata Hustopeče ČZ HBC Strakonice 1921
AB071 22.2. Házená Velká Bystřice Sokol Vršovice
AB072 22.2. 1.HK Dvůr Králové n.L. HC Zlín

13. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB073 29.2. 1.HK Dvůr Králové n.L. HBC Ronal Jičín B
AB074 29.2. HC Zlín Házená Velká Bystřice
AB075 29.2. Sokol Vršovice Házená Legata Hustopeče
AB076 29.2. ČZ HBC Strakonice 1921 HK Bystřice p.H.
AB077 29.2. TJ JM Chodov TJ Náchod
AB078 29.2. KH Zbrojovka Vsetín Tatran Litovel

14. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB079 7.3. HBC Ronal Jičín B KH Zbrojovka Vsetín
AB080 7.3. 17:00 Tatran Litovel TJ JM Chodov
AB081 7.3. TJ Náchod ČZ HBC Strakonice 1921
AB082 7.3. HK Bystřice p.H. Sokol Vršovice
AB083 7.3. Házená Legata Hustopeče HC Zlín
AB084 7.3. Házená Velká Bystřice 1.HK Dvůr Králové n.L.

15. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB085 14.3. Házená Velká Bystřice HBC Ronal Jičín B
AB086 14.3. 1.HK Dvůr Králové n.L. Házená Legata Hustopeče
AB087 14.3. HC Zlín HK Bystřice p.H.
AB088 14.3. Sokol Vršovice TJ Náchod
AB089 14.3. ČZ HBC Strakonice 1921 Tatran Litovel
AB090 14.3. TJ JM Chodov KH Zbrojovka Vsetín

16. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB091 21.3. HBC Ronal Jičín B TJ JM Chodov
AB092 21.3. KH Zbrojovka Vsetín ČZ HBC Strakonice 1921
AB093 21.3. 17:00 Tatran Litovel Sokol Vršovice
AB094 21.3. TJ Náchod HC Zlín
AB095 21.3. HK Bystřice p.H. 1.HK Dvůr Králové n.L.
AB096 21.3. Házená Legata Hustopeče Házená Velká Bystřice

17. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB097 28.3. Házená Legata Hustopeče HBC Ronal Jičín B
AB098 28.3. Házená Velká Bystřice HK Bystřice p.H.
AB099 28.3. 1.HK Dvůr Králové n.L. TJ Náchod
AB100 28.3. HC Zlín Tatran Litovel
AB101 28.3. Sokol Vršovice KH Zbrojovka Vsetín
AB102 28.3. ČZ HBC Strakonice 1921 TJ JM Chodov

18. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB103 4.4. HBC Ronal Jičín B ČZ HBC Strakonice 1921
AB104 4.4. TJ JM Chodov Sokol Vršovice
AB105 4.4. KH Zbrojovka Vsetín HC Zlín
AB106 4.4. 17:00 Tatran Litovel 1.HK Dvůr Králové n.L.
AB107 4.4. TJ Náchod Házená Velká Bystřice
AB108 4.4. HK Bystřice p.H. Házená Legata Hustopeče

19. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB109 25.4. HK Bystřice p.H. HBC Ronal Jičín B
AB110 25.4. Házená Legata Hustopeče TJ Náchod
AB111 25.4. Házená Velká Bystřice Tatran Litovel
AB112 25.4. 1.HK Dvůr Králové n.L. KH Zbrojovka Vsetín
AB113 25.4. HC Zlín TJ JM Chodov
AB114 25.4. Sokol Vršovice ČZ HBC Strakonice 1921

20. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB115 2.5. HBC Ronal Jičín B Sokol Vršovice
AB116 2.5. ČZ HBC Strakonice 1921 HC Zlín
AB117 2.5. TJ JM Chodov 1.HK Dvůr Králové n.L.
AB118 2.5. KH Zbrojovka Vsetín Házená Velká Bystřice
AB119 2.5. 17:00 Tatran Litovel Házená Legata Hustopeče
AB120 2.5. TJ Náchod HK Bystřice p.H.

21. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB121 9.5. TJ Náchod HBC Ronal Jičín B
AB122 9.5. HK Bystřice p.H. Tatran Litovel
AB123 9.5. Házená Legata Hustopeče KH Zbrojovka Vsetín
AB124 9.5. Házená Velká Bystřice TJ JM Chodov
AB125 9.5. 1.HK Dvůr Králové n.L. ČZ HBC Strakonice 1921
AB126 9.5. HC Zlín Sokol Vršovice

22. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB127 16.5. HBC Ronal Jičín B HC Zlín
AB128 16.5. Sokol Vršovice 1.HK Dvůr Králové n.L.
AB129 16.5. ČZ HBC Strakonice 1921 Házená Velká Bystřice
AB130 16.5. TJ JM Chodov Házená Legata Hustopeče
AB131 16.5. KH Zbrojovka Vsetín HK Bystřice p.H.
AB132 16.5. 17:00 Tatran Litovel TJ Náchod

Týmy

Utkání

Muži
26.4. V Brno 29:37
4.5. D Hranice 38:34
Starší dorost
11.5. V Napajedla 28:31
18.5. D HBC Olomouc 40:32
Mladší dorost
8.5. V Zlín 27:37
18.5. D HC Zubří B 23:30
Starší žáci
25.5. D HBC Olomouc B 36:37
2.6. V Centrum Haná B 28:18
Mladší žáci
25.5. D Zora Olomouc A 22:19
26.5. V HBC Olomouc 29:30
Starší miniházená
25.5. V Turnaj Cement Hranice B
25.5. V Turnaj Cement Hranice B
Mladší miniházená
19.5. V Turnaj HBC Olomouc 1966 A
26.5. V Turnaj Sokol Horka n.M.

Facebook

Partneři: