Muži B / Junioři - utkání 2016/2017

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

2. liga (Severní Morava)

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AF001 17.9. 17:00 TJ Holešov Házená Uničov 25:21 (13:9)
AF002 18.9. 10:30 SK Velká Bystřice B MHK Karviná 19:28 (11:14)
AF003 18.9. 16:00 Tatran Litovel B KH Zbrojovka Vsetín 25:25 (13:16)
AF004 17.9. 10:30 Sokol Luhačovice TJ Rožnov p.R. 24:29 (13:20)
AF005 17.9. 15:30 SKP Frýdek-Místek B SKH Polanka n.O. 36:18 (17:6)
AF006 18.9. 10:30 TJ Šumperk Lesana Zubří 34:27 (16:13)

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AF007 24.9. 15:00 Házená Uničov Lesana Zubří 29:21 (15:7)
AF008 25.9. 16:00 SKH Polanka n.O. TJ Šumperk 19:21 (12:10)
AF009 24.9. 16:00 TJ Rožnov p.R. SKP Frýdek-Místek B 31:26 (15:13)
AF010 25.9. 16:00 KH Zbrojovka Vsetín Sokol Luhačovice 40:32 (22:15)
AF011 25.9. 14:30 MHK Karviná Tatran Litovel B 34:21 (14:8)
AF012 24.9. 17:00 TJ Holešov SK Velká Bystřice B 29:23 (18:11)

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AF013 2.10. 11:30 SK Velká Bystřice B Házená Uničov 23:29 (10:16)
AF014 2.10. 17:00 Tatran Litovel B TJ Holešov 44:31 (20:17)
AF015 1.10. 10:30 Sokol Luhačovice MHK Karviná 33:43 (18:21)
AF016 1.10. 17:00 SKP Frýdek-Místek B KH Zbrojovka Vsetín 30:28 (13:17)
AF017 2.10. 10:30 TJ Šumperk TJ Rožnov p.R. 18:20 (10:10)
AF018 1.10. 17:00 Lesana Zubří SKH Polanka n.O. 28:31 (15:17)

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AF019 8.10. 15:00 Házená Uničov SKH Polanka n.O. 23:28 (9:16)
AF020 8.10. 16:00 TJ Rožnov p.R. Lesana Zubří 20:20 (10:9)
AF021 8.10. 17:00 KH Zbrojovka Vsetín TJ Šumperk 29:23 (19:10)
AF022 8.10. 16:00 MHK Karviná SKP Frýdek-Místek B 36:22 (14:12)
AF023 9.10. 18:00 TJ Holešov Sokol Luhačovice 45:32 (21:13)
AF024 9.10. 10:30 SK Velká Bystřice B Tatran Litovel B 33:34 (21:19)

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AF025 16.10. 16:00 Tatran Litovel B Házená Uničov 34:29 (15:14)
AF026 15.10. 10:30 Sokol Luhačovice SK Velká Bystřice B 28:34 (12:16)
AF027 15.10. 17:00 SKP Frýdek-Místek B TJ Holešov 25:32 (13:13)
AF028 16.10. 10:30 TJ Šumperk MHK Karviná 29:17 (15:5)
AF029 16.10. 17:00 Lesana Zubří KH Zbrojovka Vsetín 28:20 (11:8)
AF030 16.10. 16:30 SKH Polanka n.O. TJ Rožnov p.R. 35:27 (13:10)

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AF031 23.10. 15:00 Házená Uničov TJ Rožnov p.R. 29:34 (15:18)
AF032 23.10. 16:00 KH Zbrojovka Vsetín SKH Polanka n.O. 29:25 (18:13)
AF033 22.10. 10:30 MHK Karviná Lesana Zubří 23:21 (11:14)
AF034 23.10. 11:00 TJ Holešov TJ Šumperk 35:29 (17:18)
AF035 23.10. 11:30 SK Velká Bystřice B SKP Frýdek-Místek B 33:28 (15:19)
AF036 23.10. 16:00 Tatran Litovel B Sokol Luhačovice 30:30 (16:13)

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AF037 13.11. 10:30 Sokol Luhačovice Házená Uničov 34:36 (15:18)
AF038 12.11. 17:30 SKP Frýdek-Místek B Tatran Litovel B 29:37 (15:22)
AF039 13.11. 10:30 TJ Šumperk SK Velká Bystřice B 39:29 (21:12)
AF040 13.11. 17:00 Lesana Zubří TJ Holešov 32:31 (17:16)
AF041 13.11. 16:30 SKH Polanka n.O. MHK Karviná 25:21 (13:14)
AF042 12.11. 16:00 TJ Rožnov p.R. KH Zbrojovka Vsetín 28:26 (16:13)

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AF043 19.11. 15:00 Házená Uničov KH Zbrojovka Vsetín 23:31 (9:16)
AF044 19.11. 10:30 MHK Karviná TJ Rožnov p.R. 21:20 (11:10)
AF045 19.11. 17:00 TJ Holešov SKH Polanka n.O. 30:29 (17:14)
AF046 19.11. 17:30 SK Velká Bystřice B Lesana Zubří 24:25 (13:14)
AF047 20.11. 16:00 Tatran Litovel B TJ Šumperk 25:24 (11:10)
AF048 20.11. 10:30 Sokol Luhačovice SKP Frýdek-Místek B 32:35 (12:19)

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AF049 27.11. 17:00 SKP Frýdek-Místek B Házená Uničov 39:29 (21:15)
AF050 27.11. 10:30 TJ Šumperk Sokol Luhačovice 32:25 (17:14)
AF051 27.11. 15:00 Lesana Zubří Tatran Litovel B 35:27 (16:11)
AF052 27.11. 16:30 SKH Polanka n.O. SK Velká Bystřice B 31:22 (17:10)
AF053 27.11. 16:00 TJ Rožnov p.R. TJ Holešov 33:21 (17:9)
AF054 27.11. 15:00 KH Zbrojovka Vsetín MHK Karviná 36:28 (16:15)

10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AF055 4.12. 12:00 Házená Uničov MHK Karviná 26:33 (9:17)
AF056 3.12. 17:00 TJ Holešov KH Zbrojovka Vsetín 29:30 (17:16)
AF057 4.12. 14:30 SK Velká Bystřice B TJ Rožnov p.R. 26:28 (14:14)
AF058 4.12. 17:00 Tatran Litovel B SKH Polanka n.O. 21:28 (12:12)
AF059 3.12. 12:30 Sokol Luhačovice Lesana Zubří 29:37 (17:21)
AF060 3.12. 15:00 SKP Frýdek-Místek B TJ Šumperk 29:33 (10:16)

11. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AF061 10.12. 14:00 TJ Šumperk Házená Uničov 42:29 (18:10)
AF062 10.12. 17:30 Lesana Zubří SKP Frýdek-Místek B 28:20 (17:10)
AF063 11.12. 16:30 SKH Polanka n.O. Sokol Luhačovice 31:33 (14:18)
AF064 10.12. 10:30 TJ Rožnov p.R. Tatran Litovel B 39:20 (23:10)
AF065 11.12. 15:00 KH Zbrojovka Vsetín SK Velká Bystřice B 35:31 (18:16)
AF066 10.12. 10:30 MHK Karviná TJ Holešov 33:30 (14:16)

12. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AF067 19.2. 15:00 Házená Uničov TJ Holešov 24:32 (11:13)
AF068 18.2. 10:30 MHK Karviná SK Velká Bystřice B 36:27 (15:15)
AF069 18.2. 18:00 KH Zbrojovka Vsetín Tatran Litovel B 29:18 (13:8)
AF070 18.2. 16:00 TJ Rožnov p.R. Sokol Luhačovice 31:22 (13:10)
AF071 19.2. 16:30 SKH Polanka n.O. SKP Frýdek-Místek B 25:24 (14:12)
AF072 19.2. 17:00 Lesana Zubří TJ Šumperk 26:21 (11:8)

13. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AF073 25.2. 17:00 Lesana Zubří Házená Uničov 33:28 (15:14)
AF074 26.2. 10:30 TJ Šumperk SKH Polanka n.O. 25:24 (12:12)
AF075 25.2. 17:00 SKP Frýdek-Místek B TJ Rožnov p.R. 36:24 (17:16)
AF076 25.2. 10:30 Sokol Luhačovice KH Zbrojovka Vsetín 24:32 (9:13)
AF077 26.2. 17:00 Tatran Litovel B MHK Karviná 27:26 (15:13)
AF078 26.2. 13:30 SK Velká Bystřice B TJ Holešov 27:30 (17:14)

14. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AF079 4.3. 13:00 Házená Uničov SK Velká Bystřice B 31:19 (17:8)
AF080 5.3. 17:00 TJ Holešov Tatran Litovel B 32:39 (18:16)
AF081 4.3. 17:30 MHK Karviná Sokol Luhačovice 38:25 (19:12)
AF082 5.3. 15:00 KH Zbrojovka Vsetín SKP Frýdek-Místek B 33:29 (17:10)
AF083 4.3. 16:00 TJ Rožnov p.R. TJ Šumperk 26:24 (13:11)
AF084 5.3. 16:30 SKH Polanka n.O. Lesana Zubří 22:21 (7:11)

15. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AF085 12.3. 14:45 SKH Polanka n.O. Házená Uničov 32:20 (13:10)
AF086 12.3. 17:00 Lesana Zubří TJ Rožnov p.R. 31:30 (15:14)
AF087 12.3. 10:30 TJ Šumperk KH Zbrojovka Vsetín 25:26 (13:10)
AF088 12.3. 17:00 SKP Frýdek-Místek B MHK Karviná 28:32 (13:17)
AF089 11.3. 10:30 Sokol Luhačovice TJ Holešov 35:34 (18:18)
AF090 12.3. 16:00 Tatran Litovel B SK Velká Bystřice B 27:23 (12:11)

16. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AF091 18.3. 18:00 Házená Uničov Tatran Litovel B 26:33 (18:15)
AF092 19.3. 13:30 SK Velká Bystřice B Sokol Luhačovice 34:36 (13:15)
AF093 18.3. 17:00 TJ Holešov SKP Frýdek-Místek B 37:34 (17:15)
AF094 18.3. 16:30 MHK Karviná TJ Šumperk 36:24 (16:14)
AF095 19.3. 18:00 KH Zbrojovka Vsetín Lesana Zubří 29:26 (17:15)
AF096 18.3. 14:00 TJ Rožnov p.R. SKH Polanka n.O. 27:24 (14:13)

17. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AF097 25.3. 16:00 TJ Rožnov p.R. Házená Uničov 37:27 (18:15)
AF098 26.3. 17:30 SKH Polanka n.O. KH Zbrojovka Vsetín 35:26 (16:12)
AF099 25.3. 10:30 Lesana Zubří MHK Karviná 28:29 (18:16)
AF100 26.3. 10:30 TJ Šumperk TJ Holešov 37:28 (20:13)
AF101 25.3. 13:30 SKP Frýdek-Místek B SK Velká Bystřice B 33:41 (16:19)
AF102 25.3. 10:30 Sokol Luhačovice Tatran Litovel B 28:27 (18:16)

18. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AF103 1.4. 15:00 Házená Uničov Sokol Luhačovice 39:32 (19:18)
AF104 2.4. 16:00 Tatran Litovel B SKP Frýdek-Místek B 30:32 (12:16)
AF105 2.4. 13:30 SK Velká Bystřice B TJ Šumperk 23:27 (12:12)
AF106 2.4. 18:00 TJ Holešov Lesana Zubří 38:28 (19:12)
AF107 1.4. 10:30 MHK Karviná SKH Polanka n.O. 27:25 (12:11)
AF108 1.4. 17:30 KH Zbrojovka Vsetín TJ Rožnov p.R. 32:25 (14:11)

19. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AF109 8.4. 15:00 KH Zbrojovka Vsetín Házená Uničov 35:25 (19:12)
AF110 8.4. 14:00 TJ Rožnov p.R. MHK Karviná 30:30 (15:12)
AF111 9.4. 16:00 SKH Polanka n.O. TJ Holešov 31:25 (16:14)
AF112 9.4. 17:00 Lesana Zubří SK Velká Bystřice B 37:33 (17:16)
AF113 9.4. 10:30 TJ Šumperk Tatran Litovel B 29:27 (15:14)
AF114 8.4. 17:30 SKP Frýdek-Místek B Sokol Luhačovice 35:22 (18:10)

20. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AF115 22.4. 18:00 Házená Uničov SKP Frýdek-Místek B 29:35 (15:19)
AF116 22.4. 10:30 Sokol Luhačovice TJ Šumperk 28:37 (12:21)
AF117 23.4. 16:00 Tatran Litovel B Lesana Zubří 32:25 (14:10)
AF118 22.4. 15:30 SK Velká Bystřice B SKH Polanka n.O. 24:28 (13:10)
AF119 22.4. 17:00 TJ Holešov TJ Rožnov p.R. 31:30 (15:16)
AF120 22.4. 16:30 MHK Karviná KH Zbrojovka Vsetín 29:28 (13:13)

21. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AF121 29.4. 10:30 MHK Karviná Házená Uničov 36:33 (16:16)
AF122 29.4. 15:00 KH Zbrojovka Vsetín TJ Holešov 35:26 (14:13)
AF123 29.4. 16:00 TJ Rožnov p.R. SK Velká Bystřice B 41:22 (20:10)
AF124 30.4. 16:30 SKH Polanka n.O. Tatran Litovel B 30:17 (14:7)
AF125 30.4. 17:00 Lesana Zubří Sokol Luhačovice 27:32 (13:17)
AF126 30.4. 10:30 TJ Šumperk SKP Frýdek-Místek B 38:29 (17:16)

22. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AF127 6.5. 16:00 Házená Uničov TJ Šumperk 25:28 (8:14)
AF128 7.5. 17:30 SKP Frýdek-Místek B Lesana Zubří 36:29 (17:9)
AF129 6.5. 10:30 Sokol Luhačovice SKH Polanka n.O. 28:33 (16:17)
AF130 7.5. 16:00 Tatran Litovel B TJ Rožnov p.R. 29:28 (19:15)
AF131 6.5. 15:30 SK Velká Bystřice B KH Zbrojovka Vsetín 27:36 (12:19)
AF132 6.5. 17:00 TJ Holešov MHK Karviná 26:33 (13:15)

Týmy

Facebookx

Partneři: