Starší dorost - zápasy 2017/2018

<< Tým Zápasy Tabulky Soupiska Statistika Články Fotogalerie >>
Jen utkání domácího týmu

2. liga (Morava)

1. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
9.9. 10:00 KH Zbrojovka Vsetín TJ Rožnov p.R. 32:26 (14:9)
9.9. 15:00 Sokol Velké Meziříčí Tatran Litovel 27:44 (12:21)
10.9. 15:00 Sokol Horka n.M. Sokol Juliánov 26:17 (8:7)
9.9. 14:30 HC Zlín SKH Polanka n.O. 27:17 (10:9)
10.9. 15:00 Tatran Bohunice Sokol Centrum Haná 25:30 (14:14)
9.9. 17:00 SK Žeravice Sokol Telnice 25:17 (12:7)
9.9. 15:00 STM Olomouc Sokol Sokolnice 41:28 (19:12)

2. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
16.9. 14:00 TJ Rožnov p.R. Sokol Sokolnice 32:22 (14:15)
17.9. 15:00 Sokol Telnice STM Olomouc 27:26 (11:14)
17.9. 12:30 Sokol Centrum Haná SK Žeravice 22:22 (12:12)
17.9. 13:00 SKH Polanka n.O. Tatran Bohunice 39:20 (17:13)
17.9. 15:00 Sokol Horka n.M. Legata Hustopeče 23:23 (13:13)
16.9. 15:00 Tatran Litovel Sokol Juliánov 33:13 (17:8)
17.9. 14:00 KH Zbrojovka Vsetín Sokol Velké Meziříčí 48:31 (26:14)

3. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
23.9. 15:00 Sokol Velké Meziříčí TJ Rožnov p.R. 32:35 (14:16)
24.9. 15:00 Sokol Juliánov KH Zbrojovka Vsetín 29:43 (10:23)
24.9. 16:00 Legata Hustopeče Tatran Litovel 13:39 (5:18)
26.11. 13:00 Sokol Horka n.M. HC Zlín
23.9. 18:00 SK Žeravice SKH Polanka n.O. 29:26 (12:10)
24.9. 13:00 STM Olomouc Sokol Centrum Haná 30:28 (16:13)
24.9. 14:00 Sokol Sokolnice Sokol Telnice 26:27 (11:12)

4. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
30.9. 14:00 TJ Rožnov p.R. Sokol Telnice 10:0 k.
1.10. 12:30 Sokol Centrum Haná Sokol Sokolnice 37:22 (16:9)
1.10. 13:00 SKH Polanka n.O. STM Olomouc 26:21 (11:8)
1.10. 15:00 Sokol Horka n.M. Tatran Bohunice 37:33 (18:17)
1.10. 17:30 Tatran Litovel HC Zlín 22:23 (8:11)
30.9. 11:30 KH Zbrojovka Vsetín Legata Hustopeče 10:0 k.
30.9. 19:00 Sokol Velké Meziříčí Sokol Juliánov 43:31 (19:14)

5. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
8.10. 15:00 Sokol Juliánov TJ Rožnov p.R. 17:39 (4:18)
8.10. 13:00 Legata Hustopeče Sokol Velké Meziříčí 22:31 (15:21)
7.10. 13:00 HC Zlín KH Zbrojovka Vsetín 39:32 (19:15)
8.10. 15:00 Tatran Bohunice Tatran Litovel 25:37 (12:19)
7.10. 17:00 SK Žeravice Sokol Horka n.M. 35:19 (16:6)
8.10. 14:00 Sokol Sokolnice SKH Polanka n.O. 25:37 (11:16)
8.10. 15:00 Sokol Telnice Sokol Centrum Haná 37:31 (19:14)

6. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
14.10. 14:00 TJ Rožnov p.R. Sokol Centrum Haná 28:17 (16:9)
15.10. 13:00 SKH Polanka n.O. Sokol Telnice 27:32 (16:14)
15.10. 15:00 Sokol Horka n.M. STM Olomouc 24:34 (12:18)
14.10. 15:00 Tatran Litovel SK Žeravice 27:19 (17:11)
27.10. 17:00 KH Zbrojovka Vsetín Tatran Bohunice
14.10. 15:00 Sokol Velké Meziříčí HC Zlín 30:43 (14:21)
15.10. 15:00 Sokol Juliánov Legata Hustopeče 35:26 (20:14)

7. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
29.10. 16:00 Legata Hustopeče TJ Rožnov p.R.
29.10. 16:30 HC Zlín Sokol Juliánov
29.10. 15:00 Tatran Bohunice Sokol Velké Meziříčí
29.10. 11:00 SK Žeravice KH Zbrojovka Vsetín
29.10. 11:00 STM Olomouc Tatran Litovel
28.10. 14:00 Sokol Sokolnice Sokol Horka n.M.
29.10. 12:30 Sokol Centrum Haná SKH Polanka n.O.

8. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
5.11. 14:00 TJ Rožnov p.R. SKH Polanka n.O.
5.11. 15:00 Sokol Horka n.M. Sokol Telnice
4.11. 15:00 Tatran Litovel Sokol Sokolnice
4.11. 14:00 KH Zbrojovka Vsetín STM Olomouc
4.11. 19:00 Sokol Velké Meziříčí SK Žeravice
5.11. 15:00 Sokol Juliánov Tatran Bohunice
5.11. 16:00 Legata Hustopeče HC Zlín

9. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
12.11. 16:00 HC Zlín TJ Rožnov p.R.
12.11. 15:00 Tatran Bohunice Legata Hustopeče
11.11. 17:00 SK Žeravice Sokol Juliánov
12.11. 13:00 STM Olomouc Sokol Velké Meziříčí
11.11. 14:00 Sokol Sokolnice KH Zbrojovka Vsetín
12.11. 15:00 Sokol Telnice Tatran Litovel
12.11. 12:30 Sokol Centrum Haná Sokol Horka n.M.

10. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
19.11. 15:00 SKH Polanka n.O. Sokol Horka n.M.
18.11. 15:00 Tatran Litovel Sokol Centrum Haná
19.11. 15:30 KH Zbrojovka Vsetín Sokol Telnice
18.11. 15:00 Sokol Velké Meziříčí Sokol Sokolnice
19.11. 15:00 Sokol Juliánov STM Olomouc
19.11. 16:00 Legata Hustopeče SK Žeravice
19.11. 16:30 HC Zlín Tatran Bohunice

11. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
26.11. 15:00 Tatran Bohunice TJ Rožnov p.R.
25.11. 15:30 SK Žeravice HC Zlín
25.11. 12:00 STM Olomouc Legata Hustopeče
25.11. 14:00 Sokol Sokolnice Sokol Juliánov
26.11. 15:00 Sokol Telnice Sokol Velké Meziříčí
26.11. 12:30 Sokol Centrum Haná KH Zbrojovka Vsetín
26.11. 15:00 SKH Polanka n.O. Tatran Litovel

12. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
3.12. 14:00 TJ Rožnov p.R. Sokol Horka n.M.
2.12. 13:30 KH Zbrojovka Vsetín SKH Polanka n.O.
2.12. 15:00 Sokol Velké Meziříčí Sokol Centrum Haná
3.12. 15:00 Sokol Juliánov Sokol Telnice
3.12. 16:00 Legata Hustopeče Sokol Sokolnice
3.12. 15:00 HC Zlín STM Olomouc
2.12. 15:00 Tatran Bohunice SK Žeravice

13. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
10.12. 16:00 SK Žeravice TJ Rožnov p.R.
9.12. 13:00 STM Olomouc Tatran Bohunice
9.12. 14:00 Sokol Sokolnice HC Zlín
10.12. 15:00 Sokol Telnice Legata Hustopeče
10.12. 12:30 Sokol Centrum Haná Sokol Juliánov
10.12. 15:00 SKH Polanka n.O. Sokol Velké Meziříčí
9.12. 15:00 Tatran Litovel Sokol Horka n.M.

14. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
16.12. 14:00 TJ Rožnov p.R. Tatran Litovel
16.12. 13:30 KH Zbrojovka Vsetín Sokol Horka n.M.
17.12. 15:00 Sokol Juliánov SKH Polanka n.O.
17.12. 16:00 Legata Hustopeče Sokol Centrum Haná
16.12. 15:00 HC Zlín Sokol Telnice
17.12. 15:00 Tatran Bohunice Sokol Sokolnice
16.12. 17:00 SK Žeravice STM Olomouc

15. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
21.10. 14:00 STM Olomouc TJ Rožnov p.R.
21.10. 16:00 Sokol Sokolnice SK Žeravice
22.10. 15:00 Sokol Telnice Tatran Bohunice
22.10. 12:30 Sokol Centrum Haná HC Zlín
22.10. 17:00 SKH Polanka n.O. Legata Hustopeče
22.10. 15:00 Sokol Horka n.M. Sokol Velké Meziříčí
21.10. 15:00 Tatran Litovel KH Zbrojovka Vsetín

16. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
17.2. 14:00 TJ Rožnov p.R. KH Zbrojovka Vsetín
17.2. 15:00 Tatran Litovel Sokol Velké Meziříčí
18.2. 00:00 Sokol Juliánov Sokol Horka n.M.
18.2. 13:00 SKH Polanka n.O. HC Zlín
18.2. 12:30 Sokol Centrum Haná Tatran Bohunice
18.2. 15:00 Sokol Telnice SK Žeravice
18.2. 14:00 Sokol Sokolnice STM Olomouc

17. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
25.2. 14:00 Sokol Sokolnice TJ Rožnov p.R.
24.2. 00:00 STM Olomouc Sokol Telnice
24.2. 10:00 SK Žeravice Sokol Centrum Haná
25.2. 15:00 Tatran Bohunice SKH Polanka n.O.
25.2. 16:00 Legata Hustopeče Sokol Horka n.M.
25.2. 15:00 Sokol Juliánov Tatran Litovel
24.2. 15:00 Sokol Velké Meziříčí KH Zbrojovka Vsetín

18. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
3.3. 14:00 TJ Rožnov p.R. Sokol Velké Meziříčí
3.3. 00:00 KH Zbrojovka Vsetín Sokol Juliánov
3.3. 15:00 Tatran Litovel Legata Hustopeče
4.3. 00:00 HC Zlín Sokol Horka n.M.
4.3. 13:00 SKH Polanka n.O. SK Žeravice
4.3. 12:30 Sokol Centrum Haná STM Olomouc
4.3. 15:00 Sokol Telnice Sokol Sokolnice

19. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
18.3. 15:00 Sokol Telnice TJ Rožnov p.R.
18.3. 14:00 Sokol Sokolnice Sokol Centrum Haná
17.3. 00:00 STM Olomouc SKH Polanka n.O.
18.3. 15:00 Tatran Bohunice Sokol Horka n.M.
17.3. 00:00 HC Zlín Tatran Litovel
18.3. 16:00 Legata Hustopeče KH Zbrojovka Vsetín
18.3. 15:00 Sokol Juliánov Sokol Velké Meziříčí

20. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
24.3. 14:00 TJ Rožnov p.R. Sokol Juliánov
24.3. 15:00 Sokol Velké Meziříčí Legata Hustopeče
24.3. 00:00 KH Zbrojovka Vsetín HC Zlín
24.3. 17:00 Tatran Litovel Tatran Bohunice
25.3. 15:00 Sokol Horka n.M. SK Žeravice
25.3. 13:00 SKH Polanka n.O. Sokol Sokolnice
25.3. 12:30 Sokol Centrum Haná Sokol Telnice

21. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
8.4. 12:30 Sokol Centrum Haná TJ Rožnov p.R.
8.4. 15:00 Sokol Telnice SKH Polanka n.O.
7.4. 00:00 STM Olomouc Sokol Horka n.M.
7.4. 17:00 SK Žeravice Tatran Litovel
8.4. 15:00 Tatran Bohunice KH Zbrojovka Vsetín
7.4. 00:00 HC Zlín Sokol Velké Meziříčí
8.4. 16:00 Legata Hustopeče Sokol Juliánov

22. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
14.4. 14:00 TJ Rožnov p.R. Legata Hustopeče
15.4. 15:00 Sokol Juliánov HC Zlín
14.4. 15:00 Sokol Velké Meziříčí Tatran Bohunice
14.4. 00:00 KH Zbrojovka Vsetín SK Žeravice
14.4. 15:00 Tatran Litovel STM Olomouc
15.4. 15:00 Sokol Horka n.M. Sokol Sokolnice
15.4. 13:00 SKH Polanka n.O. Sokol Centrum Haná

23. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
22.4. 13:00 SKH Polanka n.O. TJ Rožnov p.R.
22.4. 15:00 Sokol Telnice Sokol Horka n.M.
22.4. 14:00 Sokol Sokolnice Tatran Litovel
21.4. 00:00 STM Olomouc KH Zbrojovka Vsetín
21.4. 17:00 SK Žeravice Sokol Velké Meziříčí
22.4. 15:00 Tatran Bohunice Sokol Juliánov
21.4. 00:00 HC Zlín Legata Hustopeče

24. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
28.4. 14:00 TJ Rožnov p.R. HC Zlín
29.4. 16:00 Legata Hustopeče Tatran Bohunice
29.4. 15:00 Sokol Juliánov SK Žeravice
28.4. 15:00 Sokol Velké Meziříčí STM Olomouc
28.4. 00:00 KH Zbrojovka Vsetín Sokol Sokolnice
28.4. 15:00 Tatran Litovel Sokol Telnice
29.4. 15:00 Sokol Horka n.M. Sokol Centrum Haná

25. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
6.5. 15:00 Sokol Horka n.M. SKH Polanka n.O.
6.5. 12:30 Sokol Centrum Haná Tatran Litovel
6.5. 15:00 Sokol Telnice KH Zbrojovka Vsetín
6.5. 14:00 Sokol Sokolnice Sokol Velké Meziříčí
5.5. 00:00 STM Olomouc Sokol Juliánov
5.5. 14:00 SK Žeravice Legata Hustopeče
6.5. 15:00 Tatran Bohunice HC Zlín

26. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
12.5. 14:00 TJ Rožnov p.R. Tatran Bohunice
12.5. 00:00 HC Zlín SK Žeravice
13.5. 16:00 Legata Hustopeče STM Olomouc
13.5. 15:00 Sokol Juliánov Sokol Sokolnice
12.5. 15:00 Sokol Velké Meziříčí Sokol Telnice
12.5. 00:00 KH Zbrojovka Vsetín Sokol Centrum Haná
12.5. 15:00 Tatran Litovel SKH Polanka n.O.

27. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
20.5. 15:00 Sokol Horka n.M. TJ Rožnov p.R.
19.5. 13:00 SKH Polanka n.O. KH Zbrojovka Vsetín
20.5. 12:30 Sokol Centrum Haná Sokol Velké Meziříčí
20.5. 15:00 Sokol Telnice Sokol Juliánov
20.5. 14:00 Sokol Sokolnice Legata Hustopeče
19.5. 00:00 STM Olomouc HC Zlín
20.5. 10:00 SK Žeravice Tatran Bohunice

28. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
26.5. 14:00 TJ Rožnov p.R. SK Žeravice
27.5. 15:00 Tatran Bohunice STM Olomouc
26.5. 00:00 HC Zlín Sokol Sokolnice
27.5. 16:00 Legata Hustopeče Sokol Telnice
27.5. 15:00 Sokol Juliánov Sokol Centrum Haná
26.5. 15:00 Sokol Velké Meziříčí SKH Polanka n.O.
27.5. 15:00 Sokol Horka n.M. Tatran Litovel

29. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
10.3. 15:00 Tatran Litovel TJ Rožnov p.R.
11.3. 15:00 Sokol Horka n.M. KH Zbrojovka Vsetín
10.3. 13:00 SKH Polanka n.O. Sokol Juliánov
11.3. 12:30 Sokol Centrum Haná Legata Hustopeče
11.3. 15:00 Sokol Telnice HC Zlín
11.3. 14:00 Sokol Sokolnice Tatran Bohunice
10.3. 00:00 STM Olomouc SK Žeravice

30. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
10.2. 14:00 TJ Rožnov p.R. STM Olomouc
11.2. 16:00 SK Žeravice Sokol Sokolnice
11.2. 15:00 Tatran Bohunice Sokol Telnice
10.2. 15:00 HC Zlín Sokol Centrum Haná
11.2. 16:00 Legata Hustopeče SKH Polanka n.O.
10.2. 15:00 Sokol Velké Meziříčí Sokol Horka n.M.
10.2. 00:00 KH Zbrojovka Vsetín Tatran Litovel

Týmy

Krátce

12.10.2017 -
Muži sehraní 3. kolo Českého poháru na půdě Sokola II Prostějov v sobotu 21.10. v 16 hodin.
 
6.10.2017 -
Ondra Pavlík s přítelkyní Lucií se v úterý 3.10. stali hrdými rodiči syna Lukáše. Rodičům gratulujeme a novorozenci přejeme, ať z něj vyroste skvělý házenkář!
 

Facebook