Starší dorost - utkání 2018/2019

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Jen utkání domácího týmu

2. liga (Morava)

1. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
AI001 22.9. 15:00 Sokol Dolní Cerekev TJ Rožnov p.R.
AI002 22.9. 17:30 Cement Hranice SK Žeravice
AI003 22.9. 15:00 Tatran Litovel Sokol Újezd u Brna
AI004 23.9. 14:00 Sokol Sokolnice HBC Olomouc 1966
AI005 22.9. 12:00 Sokol Ostrava Fatra Slávia Napajedla
AI006 22.9. 16:30 KH Zbrojovka Vsetín Tatran Bohunice

2. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
AI007 29.9. 14:00 TJ Rožnov p.R. Tatran Bohunice
AI008 29.9. 15:00 Fatra Slávia Napajedla KH Zbrojovka Vsetín
AI009 29.9. 16:00 HBC Olomouc 1966 Sokol Ostrava
AI010 30.9. 15:45 Sokol Újezd u Brna Sokol Sokolnice
AI011 29.9. 16:00 SK Žeravice Tatran Litovel
AI012 29.9. 15:00 Sokol Dolní Cerekev Cement Hranice

3. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
AI013 6.10. 17:30 Cement Hranice TJ Rožnov p.R.
AI014 6.10. 15:00 Tatran Litovel Sokol Dolní Cerekev
AI015 6.10. 14:00 Sokol Sokolnice SK Žeravice
AI016 6.10. 12:00 Sokol Ostrava Sokol Újezd u Brna
AI017 7.10. 09:30 KH Zbrojovka Vsetín HBC Olomouc 1966
AI018 7.10. 13:00 Tatran Bohunice Fatra Slávia Napajedla

4. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
AI019 13.10. 14:00 TJ Rožnov p.R. Fatra Slávia Napajedla
AI020 14.10. 16:00 HBC Olomouc 1966 Tatran Bohunice
AI021 14.10. 15:45 Sokol Újezd u Brna KH Zbrojovka Vsetín
AI022 13.10. 16:00 SK Žeravice Sokol Ostrava
AI023 13.10. 15:00 Sokol Dolní Cerekev Sokol Sokolnice
AI024 13.10. 17:30 Cement Hranice Tatran Litovel

5. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
AI025 27.10. 15:00 Tatran Litovel TJ Rožnov p.R.
AI026 28.10. 14:00 Sokol Sokolnice Cement Hranice
AI027 27.10. 12:00 Sokol Ostrava Sokol Dolní Cerekev
AI028 28.10. 09:30 KH Zbrojovka Vsetín SK Žeravice
AI029 28.10. 13:00 Tatran Bohunice Sokol Újezd u Brna
AI030 27.10. 15:00 Fatra Slávia Napajedla HBC Olomouc 1966

6. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
AI031 3.11. 14:00 TJ Rožnov p.R. HBC Olomouc 1966
AI032 3.11. 15:45 Sokol Újezd u Brna Fatra Slávia Napajedla
AI033 4.11. 16:00 SK Žeravice Tatran Bohunice
AI034 3.11. 15:00 Sokol Dolní Cerekev KH Zbrojovka Vsetín
AI035 3.11. 17:30 Cement Hranice Sokol Ostrava
AI036 3.11. 15:00 Tatran Litovel Sokol Sokolnice

7. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
AI037 11.11. 14:00 Sokol Sokolnice TJ Rožnov p.R.
AI038 10.11. 12:00 Sokol Ostrava Tatran Litovel
AI039 11.11. 14:30 KH Zbrojovka Vsetín Cement Hranice
AI040 11.11. 13:00 Tatran Bohunice Sokol Dolní Cerekev
AI041 10.11. 16:00 Fatra Slávia Napajedla SK Žeravice
AI042 11.11. 16:00 HBC Olomouc 1966 Sokol Újezd u Brna

8. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
AI043 17.11. 14:00 TJ Rožnov p.R. Sokol Újezd u Brna
AI044 17.11. 12:00 HBC Olomouc 1966 SK Žeravice
AI045 17.11. 15:00 Sokol Dolní Cerekev Fatra Slávia Napajedla
AI046 17.11. 17:30 Cement Hranice Tatran Bohunice
AI047 17.11. 15:00 Tatran Litovel KH Zbrojovka Vsetín
AI048 18.11. 14:00 Sokol Sokolnice Sokol Ostrava

9. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
AI049 24.11. 12:00 Sokol Ostrava TJ Rožnov p.R.
AI050 25.11. 12:30 KH Zbrojovka Vsetín Sokol Sokolnice
AI051 25.11. 13:00 Tatran Bohunice Tatran Litovel
AI052 24.11. 16:00 Fatra Slávia Napajedla Cement Hranice
AI053 24.11. 16:00 HBC Olomouc 1966 Sokol Dolní Cerekev
AI054 24.11. 15:45 Sokol Újezd u Brna SK Žeravice

10. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
AI055 2.12. 16:00 TJ Rožnov p.R. SK Žeravice
AI056 1.12. 15:00 Sokol Dolní Cerekev Sokol Újezd u Brna
AI057 1.12. 17:30 Cement Hranice HBC Olomouc 1966
AI058 1.12. 15:00 Tatran Litovel Fatra Slávia Napajedla
AI059 2.12. 14:00 Sokol Sokolnice Tatran Bohunice
AI060 1.12. 12:00 Sokol Ostrava KH Zbrojovka Vsetín

11. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
AI061 9.12. 12:30 KH Zbrojovka Vsetín TJ Rožnov p.R.
AI062 9.12. 13:00 Tatran Bohunice Sokol Ostrava
AI063 8.12. 15:00 Fatra Slávia Napajedla Sokol Sokolnice
AI064 8.12. 16:00 HBC Olomouc 1966 Tatran Litovel
AI065 8.12. 15:45 Sokol Újezd u Brna Cement Hranice
AI066 8.12. 16:00 SK Žeravice Sokol Dolní Cerekev

12. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
AI067 23.2. 14:00 TJ Rožnov p.R. Sokol Dolní Cerekev
AI068 23.2. 16:00 SK Žeravice Cement Hranice
AI069 24.2. 15:45 Sokol Újezd u Brna Tatran Litovel
AI070 23.2. 00:00 HBC Olomouc 1966 Sokol Sokolnice
AI071 23.2. 15:00 Fatra Slávia Napajedla Sokol Ostrava
AI072 24.2. 13:00 Tatran Bohunice KH Zbrojovka Vsetín

13. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
AI073 3.3. 13:00 Tatran Bohunice TJ Rožnov p.R.
AI074 3.3. 09:30 KH Zbrojovka Vsetín Fatra Slávia Napajedla
AI075 2.3. 12:00 Sokol Ostrava HBC Olomouc 1966
AI076 3.3. 14:00 Sokol Sokolnice Sokol Újezd u Brna
AI077 2.3. 15:00 Tatran Litovel SK Žeravice
AI078 2.3. 17:30 Cement Hranice Sokol Dolní Cerekev

14. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
AI079 9.3. 14:00 TJ Rožnov p.R. Cement Hranice
AI080 9.3. 15:00 Sokol Dolní Cerekev Tatran Litovel
AI081 9.3. 16:00 SK Žeravice Sokol Sokolnice
AI082 10.3. 15:45 Sokol Újezd u Brna Sokol Ostrava
AI083 9.3. 00:00 HBC Olomouc 1966 KH Zbrojovka Vsetín
AI084 9.3. 15:00 Fatra Slávia Napajedla Tatran Bohunice

15. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
AI085 16.3. 15:00 Fatra Slávia Napajedla TJ Rožnov p.R.
AI086 17.3. 13:00 Tatran Bohunice HBC Olomouc 1966
AI087 17.3. 09:30 KH Zbrojovka Vsetín Sokol Újezd u Brna
AI088 16.3. 12:00 Sokol Ostrava SK Žeravice
AI089 17.3. 14:00 Sokol Sokolnice Sokol Dolní Cerekev
AI090 16.3. 15:00 Tatran Litovel Cement Hranice

16. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
AI091 23.3. 14:00 TJ Rožnov p.R. Tatran Litovel
AI092 23.3. 17:30 Cement Hranice Sokol Sokolnice
AI093 23.3. 15:00 Sokol Dolní Cerekev Sokol Ostrava
AI094 23.3. 16:00 SK Žeravice KH Zbrojovka Vsetín
AI095 24.3. 15:45 Sokol Újezd u Brna Tatran Bohunice
AI096 23.3. 00:00 HBC Olomouc 1966 Fatra Slávia Napajedla

17. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
AI097 30.3. 00:00 HBC Olomouc 1966 TJ Rožnov p.R.
AI098 30.3. 15:00 Fatra Slávia Napajedla Sokol Újezd u Brna
AI099 31.3. 13:00 Tatran Bohunice SK Žeravice
AI100 31.3. 09:30 KH Zbrojovka Vsetín Sokol Dolní Cerekev
AI101 30.3. 12:00 Sokol Ostrava Cement Hranice
AI102 31.3. 14:00 Sokol Sokolnice Tatran Litovel

18. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
AI103 6.4. 14:00 TJ Rožnov p.R. Sokol Sokolnice
AI104 6.4. 15:00 Tatran Litovel Sokol Ostrava
AI105 6.4. 17:30 Cement Hranice KH Zbrojovka Vsetín
AI106 6.4. 15:00 Sokol Dolní Cerekev Tatran Bohunice
AI107 6.4. 16:00 SK Žeravice Fatra Slávia Napajedla
AI108 7.4. 15:45 Sokol Újezd u Brna HBC Olomouc 1966

19. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
AI109 28.4. 15:45 Sokol Újezd u Brna TJ Rožnov p.R.
AI110 27.4. 00:00 SK Žeravice HBC Olomouc 1966
AI111 27.4. 15:00 Fatra Slávia Napajedla Sokol Dolní Cerekev
AI112 28.4. 13:00 Tatran Bohunice Cement Hranice
AI113 28.4. 09:30 KH Zbrojovka Vsetín Tatran Litovel
AI114 27.4. 12:00 Sokol Ostrava Sokol Sokolnice

20. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
AI115 4.5. 14:00 TJ Rožnov p.R. Sokol Ostrava
AI116 5.5. 14:00 Sokol Sokolnice KH Zbrojovka Vsetín
AI117 4.5. 15:00 Tatran Litovel Tatran Bohunice
AI118 4.5. 17:30 Cement Hranice Fatra Slávia Napajedla
AI119 4.5. 15:00 Sokol Dolní Cerekev HBC Olomouc 1966
AI120 4.5. 16:00 SK Žeravice Sokol Újezd u Brna

21. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
AI121 11.5. 16:00 SK Žeravice TJ Rožnov p.R.
AI122 12.5. 15:45 Sokol Újezd u Brna Sokol Dolní Cerekev
AI123 11.5. 00:00 HBC Olomouc 1966 Cement Hranice
AI124 11.5. 15:00 Fatra Slávia Napajedla Tatran Litovel
AI125 12.5. 13:00 Tatran Bohunice Sokol Sokolnice
AI126 12.5. 09:30 KH Zbrojovka Vsetín Sokol Ostrava

22. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
AI127 18.5. 14:00 TJ Rožnov p.R. KH Zbrojovka Vsetín
AI128 18.5. 12:00 Sokol Ostrava Tatran Bohunice
AI129 19.5. 14:00 Sokol Sokolnice Fatra Slávia Napajedla
AI130 18.5. 15:00 Tatran Litovel HBC Olomouc 1966
AI131 18.5. 17:30 Cement Hranice Sokol Újezd u Brna
AI132 18.5. 15:00 Sokol Dolní Cerekev SK Žeravice

Týmy

Krátce

11.8.2018 -
Na webu extraligy čtěte reportáže z připravy, změny kádrů i programy přípravy všech celků Extraligy.
14.6.2018 -
V odkaze se podívejte se na čerstvé rozlosování nového ročníku Extraligy ČSH. V prvním kole přivítáme na domácí palubovce celek HC ROB Zubří. Startujeme 8. září 2018 v 17:00 !!!

Facebook

Partneři: