Starší dorost - utkání 2016/2017

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Jen utkání domácího týmu

2. liga (Morava - nadstavba E)

1. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
4.3. 10:00 Sokol Horka n.M. Fatra Slávia Napajedla 22:37 (14:19)
5.3. 17:00 Sokol Sokolnice Tatran Litovel 22:37 (16:20)

2. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
12.3. 09:00 Fatra Slávia Napajedla STM Olomouc 10:0 k.
11.3. 14:00 Sokol Sokolnice Sokol Horka n.M. 31:29 (12:12)

3. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
18.3. 15:00 Sokol Sokolnice Fatra Slávia Napajedla 22:26 (11:14)
19.3. 16:00 STM Olomouc Tatran Litovel 23:29 (12:12)

4. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
26.3. 09:00 Fatra Slávia Napajedla Tatran Litovel 24:28 (11:13)
26.3. 09:30 STM Olomouc Sokol Horka n.M. 36:17 (21:8)

5. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
1.4. 12:00 STM Olomouc Sokol Sokolnice 29:19 (15:8)
1.4. 15:00 Tatran Litovel Sokol Horka n.M. 43:16 (21:6)

6. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
9.4. 09:00 Fatra Slávia Napajedla Sokol Horka n.M. 33:21 (18:12)
9.4. 15:00 Tatran Litovel Sokol Sokolnice 32:22 (17:7)

7. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
23.4. 17:00 STM Olomouc Fatra Slávia Napajedla 27:27 (14:12)
23.4. 15:00 Sokol Horka n.M. Sokol Sokolnice 28:25 (13:12)

8. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
30.4. 11:00 Fatra Slávia Napajedla Sokol Sokolnice 33:25 (15:10)
29.4. 15:00 Tatran Litovel STM Olomouc 47:28 (22:15)

9. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
6.5. 17:00 Tatran Litovel Fatra Slávia Napajedla 36:23 (17:12)
7.5. 10:00 Sokol Horka n.M. STM Olomouc 18:25 (9:11)

10. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
14.5. 14:00 Sokol Sokolnice STM Olomouc 26:25 (11:13)
14.5. 15:00 Sokol Horka n.M. Tatran Litovel 23:36 (13:18)

2. liga (Severní Morava)

1. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
18.9. 16:00 STM Olomouc KH Zbrojovka Vsetín 39:21 (29:10)
18.9. 17:00 HC Zubří B TJ Rožnov p.R. 25:24 (15:11)
17.9. 15:00 Tatran Litovel SKH Polanka n.O. 31:38 (13:17)
18.9. 14:00 HC Zlín SK Velká Bystřice 34:43 (18:20)

2. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
25.9. 14:00 KH Zbrojovka Vsetín SK Velká Bystřice 35:42 (18:21)
25.9. 14:00 SKH Polanka n.O. HC Zlín 10:0 k. (0:0)
24.9. 14:00 TJ Rožnov p.R. Tatran Litovel 31:24 (15:13)
30.10. 11:00 STM Olomouc HC Zubří B 36:44 (20:20)

3. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
2.10. 17:00 HC Zubří B KH Zbrojovka Vsetín 45:42 (24:22)
5.11. 15:00 Tatran Litovel STM Olomouc 40:22 (18:13)
2.10. 12:00 HC Zlín TJ Rožnov p.R. 30:26 (17:14)
1.10. 15:30 SK Velká Bystřice SKH Polanka n.O. 34:26 (20:12)

4. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
8.10. 15:00 KH Zbrojovka Vsetín SKH Polanka n.O. 27:32 (14:16)
8.10. 14:00 TJ Rožnov p.R. SK Velká Bystřice 33:26 (14:15)
9.10. 12:00 STM Olomouc HC Zlín 18:22 (7:10)
9.10. 17:00 HC Zubří B Tatran Litovel 34:38 (20:21)

5. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
15.10. 15:00 Tatran Litovel KH Zbrojovka Vsetín 33:29 (15:13)
16.10. 14:30 HC Zlín HC Zubří B 36:21 (12:10)
15.10. 15:30 SK Velká Bystřice STM Olomouc 38:28 (20:11)
16.10. 14:30 SKH Polanka n.O. TJ Rožnov p.R. 17:27 (7:15)

6. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
23.10. 14:00 KH Zbrojovka Vsetín TJ Rožnov p.R. 24:30 (11:19)
22.10. 13:00 STM Olomouc SKH Polanka n.O. 22:30 (13:14)
23.10. 17:00 HC Zubří B SK Velká Bystřice 32:39 (14:13)
22.10. 15:00 Tatran Litovel HC Zlín 23:24 (12:10)

7. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
12.11. 11:00 HC Zlín KH Zbrojovka Vsetín 29:21 (12:8)
12.11. 15:30 SK Velká Bystřice Tatran Litovel 37:29 (19:15)
13.11. 14:30 SKH Polanka n.O. HC Zubří B 33:26 (16:9)
12.11. 14:00 TJ Rožnov p.R. STM Olomouc 26:21 (12:9)

8. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
20.11. 14:00 KH Zbrojovka Vsetín STM Olomouc 33:27 (19:13)
29.11. 19:00 TJ Rožnov p.R. HC Zubří B 29:27 (14:13)
6.11. 12:00 SKH Polanka n.O. Tatran Litovel 41:34 (19:17)
19.11. 15:30 SK Velká Bystřice HC Zlín 29:28 (16:13)

9. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
26.11. 15:30 SK Velká Bystřice KH Zbrojovka Vsetín 31:30 (18:15)
27.11. 13:00 HC Zlín SKH Polanka n.O. 35:32 (22:16)
26.11. 15:00 Tatran Litovel TJ Rožnov p.R. 23:35 (11:19)
27.11. 17:00 HC Zubří B STM Olomouc 39:32 (18:18)

10. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
3.12. 18:00 KH Zbrojovka Vsetín HC Zubří B 41:32 (21:18)
16.12. 18:30 STM Olomouc Tatran Litovel 27:37 (14:19)
4.12. 17:30 TJ Rožnov p.R. HC Zlín 27:22 (17:12)
4.12. 09:00 SKH Polanka n.O. SK Velká Bystřice 31:37 (17:20)

11. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
11.12. 12:45 SKH Polanka n.O. KH Zbrojovka Vsetín 25:30 (15:15)
10.12. 15:30 SK Velká Bystřice TJ Rožnov p.R. 35:19 (18:9)
11.12. 10:00 HC Zlín STM Olomouc 39:14 (15:8)
14.12. 17:45 Tatran Litovel HC Zubří B 35:39 (19:18)

12. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
11.2. 15:00 KH Zbrojovka Vsetín Tatran Litovel 29:24 (17:14)
11.2. 18:00 HC Zubří B HC Zlín 25:27 (13:9)
12.2. 09:00 STM Olomouc SK Velká Bystřice 25:37 (10:18)
11.2. 14:30 TJ Rožnov p.R. SKH Polanka n.O. 24:27 (12:15)

13. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
18.2. 14:00 TJ Rožnov p.R. KH Zbrojovka Vsetín 29:31 (13:15)
19.2. 14:45 SKH Polanka n.O. STM Olomouc 31:11 (18:4)
19.2. 14:30 SK Velká Bystřice HC Zubří B 44:27 (21:11)
19.2. 14:30 HC Zlín Tatran Litovel 26:24 (12:11)

14. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
25.2. 15:00 KH Zbrojovka Vsetín HC Zlín 24:39 (8:20)
25.2. 16:00 Tatran Litovel SK Velká Bystřice 25:38 (13:17)
26.2. 17:30 HC Zubří B SKH Polanka n.O. 29:33 (12:16)
26.2. 16:00 STM Olomouc TJ Rožnov p.R. 18:29 (6:12)

Týmy

Krátce

12.12.2017 -
Přinášíme aktuální výzvu Asociace ligových klubů házené Exekutivě Českého svazu házené.
30.11.2017 -
Podívejte se na newsletter ČSH k nadcházejícímu MS házené žen v Německu s českou účastí!

Facebook

Partneři: