Starší dorost - utkání 2016/2017

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Jen utkání domácího týmu

2. liga (Morava - nadstavba E)

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AIE001 4.3. 10:00 Sokol Horka n.M. Fatra Slávia Napajedla 22:37 (14:19)
AIE002 5.3. 17:00 Sokol Sokolnice Tatran Litovel 22:37 (16:20)

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AIE004 12.3. 09:00 Fatra Slávia Napajedla STM Olomouc 10:0 k.
AIE006 11.3. 14:00 Sokol Sokolnice Sokol Horka n.M. 31:29 (12:12)

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AIE007 18.3. 15:00 Sokol Sokolnice Fatra Slávia Napajedla 22:26 (11:14)
AIE009 19.3. 16:00 STM Olomouc Tatran Litovel 23:29 (12:12)

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AIE010 26.3. 09:00 Fatra Slávia Napajedla Tatran Litovel 24:28 (11:13)
AIE011 26.3. 09:30 STM Olomouc Sokol Horka n.M. 36:17 (21:8)

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AIE014 1.4. 12:00 STM Olomouc Sokol Sokolnice 29:19 (15:8)
AIE015 1.4. 15:00 Tatran Litovel Sokol Horka n.M. 43:16 (21:6)

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AIE016 9.4. 09:00 Fatra Slávia Napajedla Sokol Horka n.M. 33:21 (18:12)
AIE017 9.4. 15:00 Tatran Litovel Sokol Sokolnice 32:22 (17:7)

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AIE019 23.4. 17:00 STM Olomouc Fatra Slávia Napajedla 27:27 (14:12)
AIE021 23.4. 15:00 Sokol Horka n.M. Sokol Sokolnice 28:25 (13:12)

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AIE022 30.4. 11:00 Fatra Slávia Napajedla Sokol Sokolnice 33:25 (15:10)
AIE024 29.4. 15:00 Tatran Litovel STM Olomouc 47:28 (22:15)

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AIE025 6.5. 17:00 Tatran Litovel Fatra Slávia Napajedla 36:23 (17:12)
AIE026 7.5. 10:00 Sokol Horka n.M. STM Olomouc 18:25 (9:11)

10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AIE029 14.5. 14:00 Sokol Sokolnice STM Olomouc 26:25 (11:13)
AIE030 14.5. 15:00 Sokol Horka n.M. Tatran Litovel 23:36 (13:18)

2. liga (Severní Morava)

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AIB001 18.9. 16:00 STM Olomouc KH Zbrojovka Vsetín 39:21 (29:10)
AIB002 18.9. 17:00 HC Zubří B TJ Rožnov p.R. 25:24 (15:11)
AIB003 17.9. 15:00 Tatran Litovel SKH Polanka n.O. 31:38 (13:17)
AIB004 18.9. 14:00 HC Zlín SK Velká Bystřice 34:43 (18:20)

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AIB005 25.9. 14:00 KH Zbrojovka Vsetín SK Velká Bystřice 35:42 (18:21)
AIB006 25.9. 14:00 SKH Polanka n.O. HC Zlín 10:0 k. (0:0)
AIB007 24.9. 14:00 TJ Rožnov p.R. Tatran Litovel 31:24 (15:13)
AIB008 30.10. 11:00 STM Olomouc HC Zubří B 36:44 (20:20)

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AIB009 2.10. 17:00 HC Zubří B KH Zbrojovka Vsetín 45:42 (24:22)
AIB010 5.11. 15:00 Tatran Litovel STM Olomouc 40:22 (18:13)
AIB011 2.10. 12:00 HC Zlín TJ Rožnov p.R. 30:26 (17:14)
AIB012 1.10. 15:30 SK Velká Bystřice SKH Polanka n.O. 34:26 (20:12)

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AIB013 8.10. 15:00 KH Zbrojovka Vsetín SKH Polanka n.O. 27:32 (14:16)
AIB014 8.10. 14:00 TJ Rožnov p.R. SK Velká Bystřice 33:26 (14:15)
AIB015 9.10. 12:00 STM Olomouc HC Zlín 18:22 (7:10)
AIB016 9.10. 17:00 HC Zubří B Tatran Litovel 34:38 (20:21)

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AIB017 15.10. 15:00 Tatran Litovel KH Zbrojovka Vsetín 33:29 (15:13)
AIB018 16.10. 14:30 HC Zlín HC Zubří B 36:21 (12:10)
AIB019 15.10. 15:30 SK Velká Bystřice STM Olomouc 38:28 (20:11)
AIB020 16.10. 14:30 SKH Polanka n.O. TJ Rožnov p.R. 17:27 (7:15)

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AIB021 23.10. 14:00 KH Zbrojovka Vsetín TJ Rožnov p.R. 24:30 (11:19)
AIB022 22.10. 13:00 STM Olomouc SKH Polanka n.O. 22:30 (13:14)
AIB023 23.10. 17:00 HC Zubří B SK Velká Bystřice 32:39 (14:13)
AIB024 22.10. 15:00 Tatran Litovel HC Zlín 23:24 (12:10)

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AIB025 12.11. 11:00 HC Zlín KH Zbrojovka Vsetín 29:21 (12:8)
AIB026 12.11. 15:30 SK Velká Bystřice Tatran Litovel 37:29 (19:15)
AIB027 13.11. 14:30 SKH Polanka n.O. HC Zubří B 33:26 (16:9)
AIB028 12.11. 14:00 TJ Rožnov p.R. STM Olomouc 26:21 (12:9)

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AIB029 20.11. 14:00 KH Zbrojovka Vsetín STM Olomouc 33:27 (19:13)
AIB030 29.11. 19:00 TJ Rožnov p.R. HC Zubří B 29:27 (14:13)
AIB031 6.11. 12:00 SKH Polanka n.O. Tatran Litovel 41:34 (19:17)
AIB032 19.11. 15:30 SK Velká Bystřice HC Zlín 29:28 (16:13)

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AIB033 26.11. 15:30 SK Velká Bystřice KH Zbrojovka Vsetín 31:30 (18:15)
AIB034 27.11. 13:00 HC Zlín SKH Polanka n.O. 35:32 (22:16)
AIB035 26.11. 15:00 Tatran Litovel TJ Rožnov p.R. 23:35 (11:19)
AIB036 27.11. 17:00 HC Zubří B STM Olomouc 39:32 (18:18)

10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AIB037 3.12. 18:00 KH Zbrojovka Vsetín HC Zubří B 41:32 (21:18)
AIB038 16.12. 18:30 STM Olomouc Tatran Litovel 27:37 (14:19)
AIB039 4.12. 17:30 TJ Rožnov p.R. HC Zlín 27:22 (17:12)
AIB040 4.12. 09:00 SKH Polanka n.O. SK Velká Bystřice 31:37 (17:20)

11. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AIB041 11.12. 12:45 SKH Polanka n.O. KH Zbrojovka Vsetín 25:30 (15:15)
AIB042 10.12. 15:30 SK Velká Bystřice TJ Rožnov p.R. 35:19 (18:9)
AIB043 11.12. 10:00 HC Zlín STM Olomouc 39:14 (15:8)
AIB044 14.12. 17:45 Tatran Litovel HC Zubří B 35:39 (19:18)

12. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AIB045 11.2. 15:00 KH Zbrojovka Vsetín Tatran Litovel 29:24 (17:14)
AIB046 11.2. 18:00 HC Zubří B HC Zlín 25:27 (13:9)
AIB047 12.2. 09:00 STM Olomouc SK Velká Bystřice 25:37 (10:18)
AIB048 11.2. 14:30 TJ Rožnov p.R. SKH Polanka n.O. 24:27 (12:15)

13. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AIB049 18.2. 14:00 TJ Rožnov p.R. KH Zbrojovka Vsetín 29:31 (13:15)
AIB050 19.2. 14:45 SKH Polanka n.O. STM Olomouc 31:11 (18:4)
AIB051 19.2. 14:30 SK Velká Bystřice HC Zubří B 44:27 (21:11)
AIB052 19.2. 14:30 HC Zlín Tatran Litovel 26:24 (12:11)

14. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AIB053 25.2. 15:00 KH Zbrojovka Vsetín HC Zlín 24:39 (8:20)
AIB054 25.2. 16:00 Tatran Litovel SK Velká Bystřice 25:38 (13:17)
AIB055 26.2. 17:30 HC Zubří B SKH Polanka n.O. 29:33 (12:16)
AIB056 26.2. 16:00 STM Olomouc TJ Rožnov p.R. 18:29 (6:12)

Týmy

Krátce

11.8.2018 -
Na webu extraligy čtěte reportáže z připravy, změny kádrů i programy přípravy všech celků Extraligy.
14.6.2018 -
V odkaze se podívejte se na čerstvé rozlosování nového ročníku Extraligy ČSH. V prvním kole přivítáme na domácí palubovce celek HC ROBE Zubří. Startujeme 8. září 2018 v 17:00 !!!

Facebook