Starší dorost - utkání 2017/2018

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Jen utkání domácího týmu

2. liga (Morava)

1. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
9.9. 10:00 KH Zbrojovka Vsetín TJ Rožnov p.R. 32:26 (14:9)
9.9. 15:00 Sokol Velké Meziříčí Tatran Litovel 27:44 (12:21)
10.9. 15:00 Sokol Horka n.M. Sokol Juliánov 26:17 (8:7)
9.9. 14:30 HC Zlín SKH Polanka n.O. 27:17 (10:9)
10.9. 15:00 Tatran Bohunice Sokol Centrum Haná 25:30 (14:14)
9.9. 17:00 SK Žeravice Sokol Telnice 25:17 (12:7)
9.9. 15:00 STM Olomouc Sokol Sokolnice 41:28 (19:12)

2. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
16.9. 14:00 TJ Rožnov p.R. Sokol Sokolnice 32:22 (14:15)
17.9. 15:00 Sokol Telnice STM Olomouc 27:26 (11:14)
17.9. 12:30 Sokol Centrum Haná SK Žeravice 22:22 (12:12)
17.9. 13:00 SKH Polanka n.O. Tatran Bohunice 39:20 (17:13)
hlášenka Sokol Horka n.M. Legata Hustopeče
16.9. 15:00 Tatran Litovel Sokol Juliánov 33:13 (17:8)
17.9. 14:00 KH Zbrojovka Vsetín Sokol Velké Meziříčí 48:31 (26:14)

3. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
23.9. 15:00 Sokol Velké Meziříčí TJ Rožnov p.R. 32:35 (14:16)
24.9. 15:00 Sokol Juliánov KH Zbrojovka Vsetín 29:43 (10:23)
hlášenka Legata Hustopeče Tatran Litovel
26.11. 13:00 Sokol Horka n.M. HC Zlín 20:42 (9:22)
23.9. 18:00 SK Žeravice SKH Polanka n.O. 29:26 (12:10)
24.9. 13:00 STM Olomouc Sokol Centrum Haná 30:28 (16:13)
24.9. 14:00 Sokol Sokolnice Sokol Telnice 26:27 (11:12)

4. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
30.9. 14:00 TJ Rožnov p.R. Sokol Telnice 10:0 k.
1.10. 12:30 Sokol Centrum Haná Sokol Sokolnice 37:22 (16:9)
1.10. 13:00 SKH Polanka n.O. STM Olomouc 26:21 (11:8)
1.10. 15:00 Sokol Horka n.M. Tatran Bohunice 37:33 (18:17)
1.10. 17:30 Tatran Litovel HC Zlín 22:23 (8:11)
hlášenka KH Zbrojovka Vsetín Legata Hustopeče
30.9. 19:00 Sokol Velké Meziříčí Sokol Juliánov 43:31 (19:14)

5. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
8.10. 15:00 Sokol Juliánov TJ Rožnov p.R. 17:39 (4:18)
hlášenka Legata Hustopeče Sokol Velké Meziříčí
7.10. 13:00 HC Zlín KH Zbrojovka Vsetín 39:32 (19:15)
8.10. 15:00 Tatran Bohunice Tatran Litovel 25:37 (12:19)
7.10. 17:00 SK Žeravice Sokol Horka n.M. 35:19 (16:6)
8.10. 14:00 Sokol Sokolnice SKH Polanka n.O. 25:37 (11:16)
8.10. 15:00 Sokol Telnice Sokol Centrum Haná 37:31 (19:14)

6. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
14.10. 14:00 TJ Rožnov p.R. Sokol Centrum Haná 28:17 (16:9)
15.10. 13:00 SKH Polanka n.O. Sokol Telnice 27:32 (16:14)
15.10. 15:00 Sokol Horka n.M. STM Olomouc 24:34 (12:18)
14.10. 15:00 Tatran Litovel SK Žeravice 27:19 (17:11)
27.10. 17:00 KH Zbrojovka Vsetín Tatran Bohunice 46:33 (22:18)
14.10. 15:00 Sokol Velké Meziříčí HC Zlín 30:43 (14:21)
hlášenka Sokol Juliánov Legata Hustopeče

7. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
hlášenka Legata Hustopeče TJ Rožnov p.R.
29.10. 16:30 HC Zlín Sokol Juliánov 45:23 (18:11)
29.10. 15:00 Tatran Bohunice Sokol Velké Meziříčí 21:35 (11:14)
29.10. 11:00 SK Žeravice KH Zbrojovka Vsetín 37:35 (16:16)
29.10. 11:00 STM Olomouc Tatran Litovel 27:31 (12:20)
28.10. 14:00 Sokol Sokolnice Sokol Horka n.M. 23:20 (12:10)
29.10. 12:30 Sokol Centrum Haná SKH Polanka n.O. 31:40 (16:21)

8. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
5.11. 14:00 TJ Rožnov p.R. SKH Polanka n.O. 31:29 (11:18)
5.11. 15:00 Sokol Horka n.M. Sokol Telnice 22:26 (10:11)
4.11. 15:00 Tatran Litovel Sokol Sokolnice 41:23 (18:12)
4.11. 17:30 KH Zbrojovka Vsetín STM Olomouc 30:25 (14:9)
4.11. 19:00 Sokol Velké Meziříčí SK Žeravice 28:31 (14:14)
5.11. 15:00 Sokol Juliánov Tatran Bohunice 30:23 (18:11)
hlášenka Legata Hustopeče HC Zlín

9. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
12.11. 16:00 HC Zlín TJ Rožnov p.R. 27:20 (10:10)
hlášenka Tatran Bohunice Legata Hustopeče
11.11. 17:00 SK Žeravice Sokol Juliánov 35:13 (18:9)
12.11. 13:00 STM Olomouc Sokol Velké Meziříčí 42:19 (24:7)
12.11. 14:00 Sokol Sokolnice KH Zbrojovka Vsetín 28:32 (14:16)
12.11. 15:00 Sokol Telnice Tatran Litovel 38:32 (19:15)
12.11. 12:30 Sokol Centrum Haná Sokol Horka n.M. 37:26 (17:11)

10. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
19.11. 15:00 SKH Polanka n.O. Sokol Horka n.M. 29:23 (15:7)
18.11. 15:00 Tatran Litovel Sokol Centrum Haná 30:24 (15:12)
19.11. 15:30 KH Zbrojovka Vsetín Sokol Telnice 34:29 (15:10)
18.11. 15:00 Sokol Velké Meziříčí Sokol Sokolnice 31:31 (17:17)
19.11. 15:00 Sokol Juliánov STM Olomouc 34:33 (17:16)
hlášenka Legata Hustopeče SK Žeravice
17.11. 18:00 HC Zlín Tatran Bohunice 37:19 (19:8)

11. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
26.11. 15:00 Tatran Bohunice TJ Rožnov p.R. 17:27 (3:15)
25.11. 15:30 SK Žeravice HC Zlín 22:29 (10:14)
hlášenka STM Olomouc Legata Hustopeče
25.11. 14:00 Sokol Sokolnice Sokol Juliánov 29:25 (17:10)
25.11. 16:30 Sokol Telnice Sokol Velké Meziříčí 50:33 (25:16)
26.11. 12:30 Sokol Centrum Haná KH Zbrojovka Vsetín 31:26 (16:19)
7.12. 18:30 SKH Polanka n.O. Tatran Litovel 23:31 (11:12)

12. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
3.12. 14:00 TJ Rožnov p.R. Sokol Horka n.M. 35:29 (18:10)
2.12. 15:00 KH Zbrojovka Vsetín SKH Polanka n.O. 31:34 (15:17)
2.12. 15:00 Sokol Velké Meziříčí Sokol Centrum Haná 31:31 (16:16)
3.12. 15:00 Sokol Juliánov Sokol Telnice 30:42 (17:23)
hlášenka Legata Hustopeče Sokol Sokolnice
3.12. 17:00 HC Zlín STM Olomouc 39:29 (19:17)
3.12. 15:00 Tatran Bohunice SK Žeravice 26:44 (16:23)

13. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
10.12. 16:00 SK Žeravice TJ Rožnov p.R. 27:32 (17:14)
9.12. 13:00 STM Olomouc Tatran Bohunice 39:27 (19:9)
9.12. 14:00 Sokol Sokolnice HC Zlín 20:44 (7:22)
hlášenka Sokol Telnice Legata Hustopeče
10.12. 16:00 Sokol Centrum Haná Sokol Juliánov 22:24 (11:11)
10.12. 15:00 SKH Polanka n.O. Sokol Velké Meziříčí 42:23 (22:9)
9.12. 15:00 Tatran Litovel Sokol Horka n.M. 40:28 (19:13)

14. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
16.12. 14:00 TJ Rožnov p.R. Tatran Litovel 31:27 (15:12)
16.12. 13:30 KH Zbrojovka Vsetín Sokol Horka n.M. 45:22 (22:11)
17.12. 15:00 Sokol Juliánov SKH Polanka n.O. 34:37 (18:17)
hlášenka Legata Hustopeče Sokol Centrum Haná
16.12. 15:00 HC Zlín Sokol Telnice 46:33 (24:12)
17.12. 17:00 Tatran Bohunice Sokol Sokolnice 38:36 (19:17)
16.12. 17:00 SK Žeravice STM Olomouc 26:32 (13:13)

15. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
21.10. 14:00 STM Olomouc TJ Rožnov p.R. 30:40 (11:22)
21.10. 16:00 Sokol Sokolnice SK Žeravice 25:32 (10:18)
22.10. 11:45 Sokol Telnice Tatran Bohunice 28:17 (14:9)
22.10. 12:30 Sokol Centrum Haná HC Zlín 22:26 (11:13)
hlášenka SKH Polanka n.O. Legata Hustopeče
17.12. 10:00 Sokol Horka n.M. Sokol Velké Meziříčí 34:27 (17:10)
21.10. 15:00 Tatran Litovel KH Zbrojovka Vsetín 42:37 (20:22)

16. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
17.2. 14:00 TJ Rožnov p.R. KH Zbrojovka Vsetín 28:32 (18:17)
17.2. 15:00 Tatran Litovel Sokol Velké Meziříčí 42:22 (21:13)
18.2. 15:00 Sokol Juliánov Sokol Horka n.M. 24:31 (5:13)
18.2. 14:30 SKH Polanka n.O. HC Zlín 24:30 (11:15)
18.2. 12:30 Sokol Centrum Haná Tatran Bohunice 24:36 (18:17)
18.2. 14:00 Sokol Telnice SK Žeravice 39:23 (19:10)
18.2. 17:00 Sokol Sokolnice STM Olomouc 34:29 (17:18)

17. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
25.2. 13:00 Sokol Sokolnice TJ Rožnov p.R. 33:30 (20:17)
hlášenka STM Olomouc Sokol Telnice 10:0 k.
24.2. 10:00 SK Žeravice Sokol Centrum Haná 31:19 (15:12)
25.2. 15:00 Tatran Bohunice SKH Polanka n.O. 26:29 (12:17)
hlášenka Legata Hustopeče Sokol Horka n.M.
6.4. 18:30 Sokol Juliánov Tatran Litovel 23:35 (10:18)
24.2. 15:00 Sokol Velké Meziříčí KH Zbrojovka Vsetín 34:38 (19:22)

18. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
3.3. 14:00 TJ Rožnov p.R. Sokol Velké Meziříčí 34:30 (16:13)
4.3. 15:00 KH Zbrojovka Vsetín Sokol Juliánov 42:24 (19:13)
hlášenka Tatran Litovel Legata Hustopeče
4.3. 12:00 HC Zlín Sokol Horka n.M. 36:30 (21:16)
4.3. 14:30 SKH Polanka n.O. SK Žeravice 28:21 (13:14)
4.3. 12:30 Sokol Centrum Haná STM Olomouc 35:35 (21:19)
3.3. 18:30 Sokol Telnice Sokol Sokolnice 43:25 (25:11)

19. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
17.3. 17:00 Sokol Telnice TJ Rožnov p.R. 44:33 (20:17)
18.3. 13:00 Sokol Sokolnice Sokol Centrum Haná 37:32 (18:18)
17.3. 15:00 STM Olomouc SKH Polanka n.O. 27:39 (14:20)
18.3. 15:00 Tatran Bohunice Sokol Horka n.M. 40:29 (19:9)
18.3. 17:00 HC Zlín Tatran Litovel 27:23 (16:12)
hlášenka Legata Hustopeče KH Zbrojovka Vsetín
18.3. 15:00 Sokol Juliánov Sokol Velké Meziříčí 27:32 (11:17)

20. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
24.3. 14:00 TJ Rožnov p.R. Sokol Juliánov 46:16 (24:6)
hlášenka Sokol Velké Meziříčí Legata Hustopeče
25.3. 12:00 KH Zbrojovka Vsetín HC Zlín 28:43 (13:22)
24.3. 17:00 Tatran Litovel Tatran Bohunice 43:30 (19:15)
25.3. 15:00 Sokol Horka n.M. SK Žeravice 21:22 (9:13)
25.3. 13:00 SKH Polanka n.O. Sokol Sokolnice 30:27 (11:15)
25.3. 12:30 Sokol Centrum Haná Sokol Telnice 41:31 (20:17)

21. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
8.4. 12:30 Sokol Centrum Haná TJ Rožnov p.R. 25:27 (12:16)
7.4. 17:30 Sokol Telnice SKH Polanka n.O. 34:32 (17:16)
8.4. 11:00 STM Olomouc Sokol Horka n.M. 40:28 (18:15)
7.4. 17:00 SK Žeravice Tatran Litovel 20:32 (11:17)
8.4. 15:00 Tatran Bohunice KH Zbrojovka Vsetín 29:29 (14:14)
7.4. 17:00 HC Zlín Sokol Velké Meziříčí 44:11 (26:5)
hlášenka Legata Hustopeče Sokol Juliánov

22. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
hlášenka TJ Rožnov p.R. Legata Hustopeče
15.4. 15:00 Sokol Juliánov HC Zlín 23:42 (9:21)
14.4. 19:00 Sokol Velké Meziříčí Tatran Bohunice 31:38 (16:18)
15.4. 15:30 KH Zbrojovka Vsetín SK Žeravice 37:40 (20:20)
14.4. 15:00 Tatran Litovel STM Olomouc 42:30 (22:11)
15.4. 15:00 Sokol Horka n.M. Sokol Sokolnice 27:34 (15:23)
15.4. 13:00 SKH Polanka n.O. Sokol Centrum Haná 30:27 (16:19)

23. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
22.4. 13:00 SKH Polanka n.O. TJ Rožnov p.R. 22:25 (8:11)
22.4. 15:00 Sokol Telnice Sokol Horka n.M. 39:21 (21:13)
21.4. 14:00 Sokol Sokolnice Tatran Litovel 24:37 (14:17)
22.4. 15:00 STM Olomouc KH Zbrojovka Vsetín 34:30 (19:15)
22.4. 13:30 SK Žeravice Sokol Velké Meziříčí 41:31 (21:15)
22.4. 15:00 Tatran Bohunice Sokol Juliánov 34:23 (18:11)
hlášenka HC Zlín Legata Hustopeče

24. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
28.4. 09:30 TJ Rožnov p.R. HC Zlín 31:22 (13:9)
hlášenka Legata Hustopeče Tatran Bohunice
29.4. 15:00 Sokol Juliánov SK Žeravice 32:42 (18:17)
28.4. 15:00 Sokol Velké Meziříčí STM Olomouc 30:43 (14:20)
28.4. 12:00 KH Zbrojovka Vsetín Sokol Sokolnice 48:24 (25:10)
28.4. 15:00 Tatran Litovel Sokol Telnice 10:0 k.
29.4. 15:00 Sokol Horka n.M. Sokol Centrum Haná 25:38 (13:20)

25. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
6.5. 15:00 Sokol Horka n.M. SKH Polanka n.O. 23:24 (13:14)
6.5. 12:30 Sokol Centrum Haná Tatran Litovel 31:29 (16:15)
5.5. 10:30 Sokol Telnice KH Zbrojovka Vsetín 28:34 (16:17)
6.5. 14:00 Sokol Sokolnice Sokol Velké Meziříčí 44:21 (19:9)
5.5. 15:00 STM Olomouc Sokol Juliánov 39:14 (17:7)
hlášenka SK Žeravice Legata Hustopeče
6.5. 15:00 Tatran Bohunice HC Zlín 29:27 (11:14)

26. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
12.5. 14:00 TJ Rožnov p.R. Tatran Bohunice 30:27 (16:12)
12.5. 19:00 HC Zlín SK Žeravice 30:20 (15:5)
hlášenka Legata Hustopeče STM Olomouc
13.5. 15:00 Sokol Juliánov Sokol Sokolnice 25:39 (13:19)
13.5. 15:00 Sokol Velké Meziříčí Sokol Telnice 28:47 (13:24)
13.5. 13:30 KH Zbrojovka Vsetín Sokol Centrum Haná 39:33 (18:17)
12.5. 15:00 Tatran Litovel SKH Polanka n.O. 44:24 (20:14)

27. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
20.5. 15:00 Sokol Horka n.M. TJ Rožnov p.R. 25:42 (13:21)
19.5. 18:30 SKH Polanka n.O. KH Zbrojovka Vsetín 31:30 (12:18)
20.5. 12:30 Sokol Centrum Haná Sokol Velké Meziříčí 46:16 (26:8)
20.5. 15:00 Sokol Telnice Sokol Juliánov 50:19 (27:7)
hlášenka Sokol Sokolnice Legata Hustopeče
20.5. 17:00 STM Olomouc HC Zlín 26:39 (12:17)
20.5. 10:00 SK Žeravice Tatran Bohunice 39:35 (21:19)

28. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
26.5. 12:00 TJ Rožnov p.R. SK Žeravice
27.5. 15:00 Tatran Bohunice STM Olomouc
27.5. 10:30 HC Zlín Sokol Sokolnice
hlášenka Legata Hustopeče Sokol Telnice
26.5. 12:30 Sokol Juliánov Sokol Centrum Haná 17:36 (8:24)
18.5. 19:00 Sokol Velké Meziříčí SKH Polanka n.O. 28:36 (17:19)
27.5. 15:00 Sokol Horka n.M. Tatran Litovel

29. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
10.3. 15:00 Tatran Litovel TJ Rožnov p.R. 40:27 (21:9)
11.3. 14:30 Sokol Horka n.M. KH Zbrojovka Vsetín 22:27 (12:15)
11.3. 16:30 SKH Polanka n.O. Sokol Juliánov 36:12 (20:3)
hlášenka Sokol Centrum Haná Legata Hustopeče
10.3. 15:00 Sokol Telnice HC Zlín 22:37 (12:17)
11.3. 15:30 Sokol Sokolnice Tatran Bohunice 29:32 (16:15)
11.3. 17:00 STM Olomouc SK Žeravice 26:33 (16:19)

30. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
10.2. 09:15 TJ Rožnov p.R. STM Olomouc 26:36 (8:20)
11.2. 16:00 SK Žeravice Sokol Sokolnice 35:23 (15:10)
11.2. 15:00 Tatran Bohunice Sokol Telnice 22:44 (10:20)
10.2. 12:30 HC Zlín Sokol Centrum Haná 32:22 (18:10)
hlášenka Legata Hustopeče SKH Polanka n.O.
10.2. 19:00 Sokol Velké Meziříčí Sokol Horka n.M. 41:35 (21:13)
10.2. 18:30 KH Zbrojovka Vsetín Tatran Litovel 33:45 (18:27)

Týmy

Krátce

8.2.2018 -
Příprava mužů: Tatran Litovel - Tatran Bohunice 31:23 (12:11). Pár fotek v odkaze.
2.2.2018 -
Příprava mužů: STM Olomouc - Tatran Litovel 23:36 (11:21)
 

Facebook

Partneři: