Starší miniházená - utkání 2018/2019

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Všechna utkání

Olomoucká liga 4+1

Termín Pořadatel Hosté
22.9. 11:00 Tatran Litovel A Sokol Kostelec n.H. A, Sokol Kostelec n.H. B, DHK Litovel
6.10. 11:00 Tatran Litovel A Sokol Kostelec n.H. A, Sokol Kostelec n.H. B, DHK Zora Olomouc A
14.10. 11:00 Cement Hranice B Cement Hranice A, Tatran Litovel A, DHK Zora Olomouc A
20.10. 09:00 Cement Hranice A Sokol Horka n.M. I, Tatran Litovel A, Házená Uničov
4.11. 11:00 Házená Velká Bystřice A Sokol Kostelec n.H. A, Sokol Kostelec n.H. B, Tatran Litovel A
11.11. 12:00 Cement Hranice A Cement Hranice B, SK Žeravice, Tatran Litovel A, Házená Velká Bystřice A
8.12. 14:55 Sokol Kostelec n.H. A Sokol Kostelec n.H. B, Házená Uničov, Tatran Litovel A, DHK Zora Olomouc A
25.11. 08:30 Sokol Kostelec n.H. B Cement Hranice A, Sokol II Prostějov, Tatran Litovel A
30.3. 11:00 Tatran Litovel A Sokol Horka n.M. II, Sokol Horka n.M. I, Tatran Litovel B
7.4. 09:00 DHK Zora Olomouc A HBC Olomouc 1966 A, DHK Zora Olomouc B, Tatran Litovel B
6.4. 13:00 SK Žeravice  DHK Litovel, Házená Uničov, Tatran Litovel A
14.4. 12:30 Cement Hranice A Tatran Litovel A, Tatran Litovel B, Házená Uničov
28.4. 09:00 HBC Olomouc 1966 A Sokol Kostelec n.H. A, Tatran Litovel A, SK Žeravice
28.4. 10:30 DHK Litovel  Házená Velká Bystřice A, Házená Velká Bystřice B, Tatran Litovel B
4.5. 13:00 Sokol II Prostějov  Cement Hranice B, Tatran Litovel B, Sokol Horka n.M. II
4.5. 09:00 Tatran Litovel A DHK Zora Olomouc B, DHK Zora Olomouc A, SK HFP Prostějov
11.5. 13:00 Sokol II Prostějov  Tatran Litovel B, Cement Hranice holky, Tatran Litovel A
18.5. 09:00 Tatran Litovel B Tatran Litovel A, Sokol Kostelec n.H. B, SK Žeravice
25.5. 09:00 Cement Hranice B Sokol Horka n.M. II, Tatran Litovel B, HBC Olomouc 1966 A, HBC Olomouc 1966 B, DHK Zora Olomouc B, DHK Zora Olomouc A, SK HFP Prostějov, Sokol II Prostějov, Házená Uničov, Házená Velká Bystřice B, Házená Velká Bystřice A, Sokol Horka n.M. I, SK Žeravice, Cement Hranice holky, Cement Hranice A, Sokol Kostelec n.H. B, Sokol Kostelec n.H. A, Tatran Litovel A, DHK Litovel

Týmy

Utkání

Muži
26.4. V Brno 29:37
4.5. D Hranice 38:34
Starší dorost
11.5. V Napajedla 28:31
18.5. D HBC Olomouc 40:32
Mladší dorost
8.5. V Zlín 27:37
18.5. D HC Zubří B 23:30
Starší žáci
25.5. D HBC Olomouc B 36:37
2.6. V Centrum Haná B 28:18
Mladší žáci
25.5. D Zora Olomouc A 22:19
26.5. V HBC Olomouc 29:30
Starší miniházená
25.5. V Turnaj Cement Hranice B
25.5. V Turnaj Cement Hranice B
Mladší miniházená
19.5. V Turnaj HBC Olomouc 1966 A
26.5. V Turnaj Sokol Horka n.M.

Facebook