Starší miniházená - utkání 2018/2019

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

Olomoucká liga 4+1

1. kolo
Termín Pořadatel Hosté
22.9. 11:00 Tatran Litovel A Sokol Kostelec n.H. A, Sokol Kostelec n.H. B, DHK Litovel

2. kolo
Termín Pořadatel Hosté
6.10. 11:00 Tatran Litovel A Sokol Kostelec n.H. A, Sokol Kostelec n.H. B, DHK Zora Olomouc A

3. kolo
Termín Pořadatel Hosté
14.10. 11:00 Cement Hranice B Cement Hranice A, Tatran Litovel A, DHK Zora Olomouc A

4. kolo
Termín Pořadatel Hosté
20.10. 09:00 Cement Hranice A Sokol Horka n.M. I, Tatran Litovel A, Házená Uničov

5. kolo
Termín Pořadatel Hosté
4.11. 11:00 Házená Velká Bystřice A Sokol Kostelec n.H. A, Sokol Kostelec n.H. B, Tatran Litovel A

6. kolo
Termín Pořadatel Hosté
11.11. 12:00 Cement Hranice A Cement Hranice B, SK Žeravice, Tatran Litovel A, Házená Velká Bystřice A

7. kolo
Termín Pořadatel Hosté
8.12. 14:55 Sokol Kostelec n.H. A Sokol Kostelec n.H. B, Házená Uničov, Tatran Litovel A, DHK Zora Olomouc A

8. kolo
Termín Pořadatel Hosté
25.11. 08:30 Sokol Kostelec n.H. B Cement Hranice A, Sokol II Prostějov, Tatran Litovel A

9. kolo
Termín Pořadatel Hosté
30.3. 11:00 Tatran Litovel A Sokol Horka n.M. II, Sokol Horka n.M. I, Tatran Litovel B
30.3. (hlášenka) Házená Velká Bystřice A HBC Olomouc 1966 B, HBC Olomouc 1966 A, Házená Velká Bystřice B
30.3. (hlášenka) Sokol Kostelec n.H. A Sokol Kostelec n.H. B, DHK Litovel, SK HFP Prostějov
30.3. (hlášenka) Házená Uničov  Cement Hranice B, Cement Hranice A, Sokol II Prostějov
30.3. (hlášenka) SK Žeravice  DHK Zora Olomouc B, DHK Zora Olomouc A, Cement Hranice holky

10. kolo
Termín Pořadatel Hosté
6.4. (hlášenka) Cement Hranice A Sokol Horka n.M. I, Cement Hranice B, Cement Hranice holky
6.4. (hlášenka) Sokol Kostelec n.H. B HBC Olomouc 1966 B, Sokol Horka n.M. II, Sokol II Prostějov
7.4. 09:00 DHK Zora Olomouc A HBC Olomouc 1966 A, DHK Zora Olomouc B, Tatran Litovel B
6.4. (hlášenka) Házená Velká Bystřice B Házená Velká Bystřice A, Sokol Kostelec n.H. A, SK HFP Prostějov
6.4. 13:00 SK Žeravice  DHK Litovel, Házená Uničov, Tatran Litovel A

11. kolo
Termín Pořadatel Hosté
13.4. (hlášenka) DHK Zora Olomouc A Sokol Kostelec n.H. A, Sokol Kostelec n.H. B, Sokol Horka n.M. I
13.4. (hlášenka) Házená Velká Bystřice B DHK Zora Olomouc B, Sokol Horka n.M. II, SK HFP Prostějov
13.4. (hlášenka) Cement Hranice holky HBC Olomouc 1966 B, SK Žeravice, HBC Olomouc 1966 A
14.4. 12:30 Cement Hranice A Tatran Litovel A, Tatran Litovel B, Házená Uničov
13.4. (hlášenka) Cement Hranice B Házená Velká Bystřice A, DHK Litovel, Sokol II Prostějov

12. kolo
Termín Pořadatel Hosté
27.4. (hlášenka) Házená Uničov  Sokol Horka n.M. II, Sokol Horka n.M. I, Cement Hranice holky
28.4. 09:00 HBC Olomouc 1966 A Sokol Kostelec n.H. A, Tatran Litovel A, SK Žeravice
27.4. (hlášenka) HBC Olomouc 1966 B DHK Zora Olomouc A, DHK Zora Olomouc B, Sokol II Prostějov
27.4. (hlášenka) Sokol Kostelec n.H. B Cement Hranice A, Cement Hranice B, SK HFP Prostějov
28.4. 10:30 DHK Litovel  Házená Velká Bystřice A, Házená Velká Bystřice B, Tatran Litovel B

13. kolo
Termín Pořadatel Hosté
4.5. (hlášenka) Sokol Horka n.M. I HBC Olomouc 1966 A, HBC Olomouc 1966 B, SK Žeravice
4.5. 13:00 Sokol II Prostějov  Cement Hranice B, Tatran Litovel B, Sokol Horka n.M. II
4.5. (hlášenka) Sokol Kostelec n.H. A Sokol Kostelec n.H. B, Házená Velká Bystřice A, Házená Uničov
4.5. (hlášenka) Cement Hranice holky Házená Velká Bystřice B, DHK Litovel, Cement Hranice A
4.5. 09:00 Tatran Litovel A DHK Zora Olomouc B, DHK Zora Olomouc A, SK HFP Prostějov

14. kolo
Termín Pořadatel Hosté
11.5. (hlášenka) Sokol Horka n.M. I Sokol Horka n.M. II, DHK Zora Olomouc A, DHK Litovel
11.5. (hlášenka) HBC Olomouc 1966 A Cement Hranice A, Cement Hranice B, SK Žeravice
11.5. (hlášenka) SK HFP Prostějov  Sokol Kostelec n.H. A, Sokol Kostelec n.H. B, HBC Olomouc 1966 B
11.5. (hlášenka) Házená Velká Bystřice B Házená Velká Bystřice A, DHK Zora Olomouc B, Házená Uničov
11.5. 13:00 Sokol II Prostějov  Tatran Litovel B, Cement Hranice holky, Tatran Litovel A

15. kolo
Termín Pořadatel Hosté
18.5. (hlášenka) Sokol Horka n.M. II Sokol Horka n.M. I, Házená Velká Bystřice A, Sokol II Prostějov
18.5. (hlášenka) SK HFP Prostějov  HBC Olomouc 1966 B, HBC Olomouc 1966 A, Házená Uničov
18.5. (hlášenka) DHK Zora Olomouc B Cement Hranice A, Sokol Kostelec n.H. A, Cement Hranice holky
18.5. 09:00 Tatran Litovel B Tatran Litovel A, Sokol Kostelec n.H. B, SK Žeravice
18.5. (hlášenka) DHK Litovel  DHK Zora Olomouc A, Házená Velká Bystřice B, Cement Hranice B

16. kolo - Superfinále
Termín Pořadatel Hosté
25.5. 09:00 Cement Hranice B Sokol Horka n.M. II, Tatran Litovel B, HBC Olomouc 1966 A, HBC Olomouc 1966 B, DHK Zora Olomouc B, DHK Zora Olomouc A, SK HFP Prostějov, Sokol II Prostějov, Házená Uničov, Házená Velká Bystřice B, Házená Velká Bystřice A, Sokol Horka n.M. I, SK Žeravice, Cement Hranice holky, Cement Hranice A, Sokol Kostelec n.H. B, Sokol Kostelec n.H. A, Tatran Litovel A, DHK Litovel

Týmy

Facebookx

Partneři: