Starší žáci - zápasy 2016/2017

<< Tým Zápasy Tabulky Soupiska Statistika Články Fotogalerie >>
Jen utkání domácího týmu

Olomoucká liga - jaro (Skupina II.)

1. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
2.4. 10:30 Cement Hranice B Sokol Centrum Haná 20:25 (8:12)
2.4. 11:00 Tatran Litovel STM Olomouc B 21:22 (12:11)

2. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
9.4. 09:00 Sokol Centrum Haná STM Olomouc B 21:24 (13:11)
9.4. 14:30 Cement Hranice B SK Velká Bystřice B 19:21 (11:8)

3. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
22.4. 13:30 SK Velká Bystřice B Sokol Centrum Haná 33:17 (14:5)
23.4. 14:00 Cement Hranice B Tatran Litovel 22:25 (10:14)

4. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
30.4. 14:30 Cement Hranice B STM Olomouc B 15:24 (8:11)
30.4. 10:00 SK Velká Bystřice B Tatran Litovel 20:24 (10:14)

5. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
6.5. 09:30 Tatran Litovel Sokol Centrum Haná 33:18 (16:8)
6.5. 12:00 STM Olomouc B SK Velká Bystřice B 34:34 (17:16)

6. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
14.5. 09:00 Sokol Centrum Haná Cement Hranice B 19:22 (11:8)
13.5. 13:30 STM Olomouc B Tatran Litovel 27:36 (12:19)

7. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
20.5. 12:00 STM Olomouc B Sokol Centrum Haná 21:21 (10:9)
20.5. 12:00 SK Velká Bystřice B Cement Hranice B 25:21 (7:14)

8. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
28.5. 12:30 Sokol Centrum Haná SK Velká Bystřice B 32:27 (17:14)
28.5. 09:30 Tatran Litovel Cement Hranice B 37:18 (15:2)

9. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
17.6. 13:00 STM Olomouc B Cement Hranice B 25:16 (12:6)
3.6. 11:00 Tatran Litovel SK Velká Bystřice B 35:22 (19:8)

10. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
8.6. 18:00 Sokol Centrum Haná Tatran Litovel 22:31 (8:21)
10.6. 10:00 SK Velká Bystřice B STM Olomouc B 26:21 (13:11)

Olomoucká liga

1. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
10.9. 11:30 STM Olomouc B SK Velká Bystřice 13:27 (5:15)
8.10. 10:30 STM Olomouc A Tatran Litovel 21:15 (12:5)
11.9. 09:00 Sokol Centrum Haná Cement Hranice A 17:15 (13:6)
17.10. 17:30 Cement Hranice B SK Žeravice 11:31 (7:15)

2. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
17.9. 12:00 SK Velká Bystřice SK Žeravice 29:22 (15:8)
18.9. 08:15 Cement Hranice A Cement Hranice B 40:13 (19:9)
17.9. 11:00 Tatran Litovel Sokol Centrum Haná 24:29 (11:14)
18.9. 14:30 STM Olomouc B STM Olomouc A 12:29 (2:16)

3. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
24.9. 12:00 STM Olomouc A SK Velká Bystřice 24:15 (11:8)
25.9. 12:30 Sokol Centrum Haná STM Olomouc B 20:13 (13:5)
25.9. 09:00 Cement Hranice B Tatran Litovel 14:30 (4:16)
24.9. 16:00 SK Žeravice Cement Hranice A 23:26 (10:16)

4. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
1.10. 12:00 SK Velká Bystřice Cement Hranice A 28:23 (13:14)
1.10. 11:00 Tatran Litovel SK Žeravice 14:30 (4:20)
1.10. 10:30 STM Olomouc B Cement Hranice B 25:8 (13:3)
15.10. 13:00 STM Olomouc A Sokol Centrum Haná 37:10 (17:4)

5. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
9.10. 12:30 Sokol Centrum Haná SK Velká Bystřice 19:20 (10:10)
9.10. 10:30 Cement Hranice B STM Olomouc A 9:38 (6:18)
8.10. 10:30 SK Žeravice STM Olomouc B 32:17 (14:6)
9.10. 09:00 Cement Hranice A Tatran Litovel 29:16 (16:7)

6. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
15.10. 12:00 SK Velká Bystřice Tatran Litovel 36:20 (14:7)
16.10. 09:30 STM Olomouc B Cement Hranice A 16:28 (7:15)
16.10. 08:15 STM Olomouc A SK Žeravice 21:19 (11:12)
16.10. 09:00 Sokol Centrum Haná Cement Hranice B 30:19 (18:10)

7. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
23.10. 11:00 Cement Hranice B SK Velká Bystřice 13:41 (2:20)
22.10. 14:30 SK Žeravice Sokol Centrum Haná 32:18 (16:7)
23.10. 13:00 Cement Hranice A STM Olomouc A 26:34 (13:15)
22.10. 11:00 Tatran Litovel STM Olomouc B 21:18 (10:11)

nadstavba A - 1. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
30.10. 13:00 STM Olomouc A Cement Hranice A 23:19 (10:10)
3.11. 18:00 SK Žeravice SK Velká Bystřice 22:23 (11:13)

nadstavba A - 2. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
6.11. 11:00 Cement Hranice A SK Žeravice 23:28 (8:15)
6.11. 17:30 SK Velká Bystřice STM Olomouc A 32:31 (19:15)

nadstavba A - 3. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
13.11. 08:15 Cement Hranice A SK Velká Bystřice 24:27 (8:13)
13.11. 14:15 SK Žeravice STM Olomouc A 22:29 (12:15)

nadstavba B - 1. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
31.10. 18:00 Cement Hranice B Sokol Centrum Haná 16:27 (5:14)
30.10. 14:30 STM Olomouc B Tatran Litovel 21:24 (10:11)

nadstavba B - 2. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
6.11. 13:00 Cement Hranice B STM Olomouc B 15:21 (8:7)
6.11. 17:00 Sokol Centrum Haná Tatran Litovel 26:20 (14:11)

nadstavba B - 3. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
12.11. 09:00 Tatran Litovel Cement Hranice B 34:16 (17:7)
12.11. 15:30 STM Olomouc B Sokol Centrum Haná 13:23 (6:10)

Týmy

Krátce

12.10.2017 -
Muži sehraní 3. kolo Českého poháru na půdě Sokola II Prostějov v sobotu 21.10. v 16 hodin.
 
6.10.2017 -
Ondra Pavlík s přítelkyní Lucií se v úterý 3.10. stali hrdými rodiči syna Lukáše. Rodičům gratulujeme a novorozenci přejeme, ať z něj vyroste skvělý házenkář!
 

Facebook

Partneři: