Starší žáci - utkání 2018/2019

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Jen utkání domácího týmu

Olomoucká liga

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OB001 23.9. 13:30 Házená Velká Bystřice Tatran Litovel 20:22 (10:13)
OB002 22.9. 13:30 Cement Hranice Sokol Centrum Haná B 28:13 (13:6)
OB003 23.9. 09:00 HBC Olomouc 1966 A Sokol Centrum Haná A 35:18 (15:6)
OB005 22.9. 14:00 SK Žeravice Sokol Horka n.M. 13:25 (6:13)

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OB006 29.9. 11:00 Tatran Litovel Sokol Horka n.M. 29:24 (16:15)
OB008 30.9. 08:45 Sokol Centrum Haná A HBC Olomouc 1966 B 37:24 (20:12)
OB009 30.9. 14:30 Sokol Centrum Haná B HBC Olomouc 1966 A 4:41 (0:21)
OB010 29.9. 11:30 Házená Velká Bystřice Cement Hranice 18:17 (10:11)

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OB011 1.11. 17:00 Cement Hranice Tatran Litovel 27:36 (14:17)
OB012 6.10. 13:30 HBC Olomouc 1966 A Házená Velká Bystřice 45:18 (21:12)
OB013 6.10. 12:00 HBC Olomouc 1966 B Sokol Centrum Haná B 33:7 (17:5)
OB014 6.10. 14:00 SK Žeravice Sokol Centrum Haná A 15:35 (5:15)

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OB017 14.10. 08:45 Sokol Centrum Haná A Sokol Horka n.M. 34:23 (17:11)
OB018 14.10. 14:30 Sokol Centrum Haná B SK Žeravice 11:28 (3:12)
OB019 14.10. 13:30 Házená Velká Bystřice HBC Olomouc 1966 B 27:37 (13:17)
OB020 13.10. 13:30 Cement Hranice HBC Olomouc 1966 A 9:36 (4:17)

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OB021 21.10. 12:00 HBC Olomouc 1966 A Tatran Litovel 41:20 (17:10)
OB022 21.10. 10:30 HBC Olomouc 1966 B Cement Hranice 23:21 (14:11)
OB023 20.10. 10:30 SK Žeravice Házená Velká Bystřice 18:18 (10:8)
OB024 21.10. 15:00 Sokol Horka n.M. Sokol Centrum Haná B 30:8 (17:5)

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OB026 28.10. 12:00 Tatran Litovel Sokol Centrum Haná A 27:38 (15:16)
OB028 27.10. 10:00 Házená Velká Bystřice Sokol Horka n.M. 23:19 (11:9)
OB029 27.10. 13:30 Cement Hranice SK Žeravice 22:19 (10:10)
OB030 27.10. 10:30 HBC Olomouc 1966 A HBC Olomouc 1966 B 43:22 (22:9)

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OB031 3.11. 13:30 HBC Olomouc 1966 B Tatran Litovel 36:39 (18:17)
OB032 4.11. 12:00 SK Žeravice HBC Olomouc 1966 A 12:42 (5:22)
OB033 16.9. 17:00 Sokol Horka n.M. Cement Hranice 19:28 (7:18)
OB035 6.11. 18:30 Sokol Centrum Haná A Sokol Centrum Haná B 34:14 (14:6)

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OB036 10.11. 17:30 Tatran Litovel Sokol Centrum Haná B 25:15 (12:4)
OB037 11.11. 13:30 Házená Velká Bystřice Sokol Centrum Haná A 16:34 (7:17)
OB039 10.11. 10:30 HBC Olomouc 1966 A Sokol Horka n.M. 45:13 (21:7)
OB040 10.11. 12:00 HBC Olomouc 1966 B SK Žeravice 31:22 (14:6)

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OB041 17.11. 16:00 SK Žeravice Tatran Litovel 23:23 (10:12)
OB042 17.11. 10:30 HBC Olomouc 1966 B Sokol Horka n.M. 31:26 (12:9)
OB044 18.11. 08:45 Sokol Centrum Haná A Cement Hranice 36:17 (19:8)
OB045 17.11. 10:00 Sokol Centrum Haná B Házená Velká Bystřice 11:23 (4:11)

10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OB046 23.3. 11:00 Tatran Litovel Házená Velká Bystřice
OB047 23.3. 10:30 Sokol Centrum Haná B Cement Hranice
OB048 23.3. 09:00 Sokol Centrum Haná A HBC Olomouc 1966 A
OB050 24.3. 17:00 Sokol Horka n.M. SK Žeravice

11. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OB051 31.3. 17:00 Sokol Horka n.M. Tatran Litovel
OB053 30.3. 16:00 HBC Olomouc 1966 B Sokol Centrum Haná A
OB054 30.3. 16:00 HBC Olomouc 1966 A Sokol Centrum Haná B
OB055 30.3. 13:30 Cement Hranice Házená Velká Bystřice

12. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OB056 6.4. 11:00 Tatran Litovel Cement Hranice
OB057 6.4. 10:30 Házená Velká Bystřice HBC Olomouc 1966 A
OB058 6.4. 10:30 Sokol Centrum Haná B HBC Olomouc 1966 B
OB059 6.4. 09:00 Sokol Centrum Haná A SK Žeravice

13. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OB062 14.4. 17:00 Sokol Horka n.M. Sokol Centrum Haná A
OB063 13.4. 14:00 SK Žeravice Sokol Centrum Haná B
OB064 13.4. 16:00 HBC Olomouc 1966 B Házená Velká Bystřice
OB065 13.4. 16:00 HBC Olomouc 1966 A Cement Hranice

14. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OB066 4.5. 11:00 Tatran Litovel HBC Olomouc 1966 A
OB067 4.5. 13:30 Cement Hranice HBC Olomouc 1966 B
OB068 4.5. 10:30 Házená Velká Bystřice SK Žeravice
OB069 4.5. 10:30 Sokol Centrum Haná B Sokol Horka n.M.

15. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OB071 11.5. 09:00 Sokol Centrum Haná A Tatran Litovel
OB073 12.5. 17:00 Sokol Horka n.M. Házená Velká Bystřice
OB074 11.5. 14:00 SK Žeravice Cement Hranice
OB075 11.5. 16:00 HBC Olomouc 1966 B HBC Olomouc 1966 A

16. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OB076 25.5. 11:00 Tatran Litovel HBC Olomouc 1966 B
OB077 25.5. 16:00 HBC Olomouc 1966 A SK Žeravice
OB078 25.5. 13:30 Cement Hranice Sokol Horka n.M.
OB080 25.5. 10:30 Sokol Centrum Haná B Sokol Centrum Haná A

17. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OB081 1.6. 10:30 Sokol Centrum Haná B Tatran Litovel
OB082 1.6. 09:00 Sokol Centrum Haná A Házená Velká Bystřice
OB084 2.6. 17:00 Sokol Horka n.M. HBC Olomouc 1966 A
OB085 1.6. 14:00 SK Žeravice HBC Olomouc 1966 B

18. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OB086 8.6. 11:00 Tatran Litovel SK Žeravice
OB087 9.6. 17:00 Sokol Horka n.M. HBC Olomouc 1966 B
OB089 8.6. 13:30 Cement Hranice Sokol Centrum Haná A
OB090 8.6. 10:30 Házená Velká Bystřice Sokol Centrum Haná B

Týmy

Krátce

11.8.2018 -
Na webu extraligy čtěte reportáže z připravy, změny kádrů i programy přípravy všech celků Extraligy.
14.6.2018 -
V odkaze se podívejte se na čerstvé rozlosování nového ročníku Extraligy ČSH. V prvním kole přivítáme na domácí palubovce celek HC ROBE Zubří. Startujeme 8. září 2018 v 17:00 !!!

Facebook