Starší miniházená - 2018/2019

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>

Týmové foto Starší miniházená - 2018/2019

Ročník: 2018/2019
Soutěž: Olomoucká liga 4+1
Trenér: Radovan Šimek
Asistent trenéra: Tomáš Pospíšil
Tréninky:
úterý 15:00 hala ZŠ Vítězná
čtvrtek 17:00 telocvična SOŠ
pátek (1x za 2 týdny) 15:00 hala ZŠ Vítězná
Mistrovské turnaje starší miniházené - jaro 2019
DatumČas turnajeDružstvoOdjezdMístoSoupeři
so 30.3.201911:00A i Bsraz 10:30LitovelHorka n.M. II, Horka n.M. I
so 6.4.201913:00A11:45ŽeraviceDHK Litovel, Uničov
ne 7.4.201909:00B8:00Zora Olomouc AHBC Olomouc A, Zora Olomouc B
ne 14.4.201912:30A i B11:00Hranice AHázená Uničov
ne 28.4.201909:00A8:00HBC Olomouc AKostelec n.H. A, Žeravice
ne 28.4.201910:30Bsraz 10:00DHK Litovel, halaVelká Bystřice A, Velká Bystřice B
so 4.5.201913:00B11:45Sokol II ProstějovHranice B, Horka n.M. II
so 4.5.201909:00A8:00LitovelZora Olomouc B, Zora Olomouc A, HFP Prostějov
so 11.5.201913:00A i B12:00Sokol II ProstějovHranice holky
so 18.5.201909:00A i Bsraz 8:30LitovelKostelec n.H. B, Žeravice
so 25.5.201909:00A i B7:30Hranice Bvšechny týmy


Mistrovské turnaje starší miniházené - podzim 2018
DatumČas turnajeOdjezdMístoSoupeři
so 22.09.201811:00sraz v 10:30Litovel, sokolovnaKostelec A, Kostelec B, DHK Litovel
so 6.10.201811:00sraz v 10:30Litovel, halaKostelec A, Kostelec B, DHK Litovel
ne 14.10.201811:009:30HraniceHranice A, Hranice B, Zora A
so 20.10.20189:007:30HraniceHranice A, Horka, Uničov
ne 4.11.201811:0010:00V. Bystřice AV. Bystřice A, Kostelec A, Kostelec B
ne 11.11.201812:0011:00HraniceHranice A, Hranice B, Žeravice, V. Bystřice
ne 25.11.20188:307:30Kostelec BKostelec B, Hranice A, Prostějov
so 8.12.201814:5513:45Kostelec AKostelec B, Uničov, Zora A

Týmy

Utkání

Muži
26.4. V Brno 29:37
4.5. D Hranice 38:34
Starší dorost
11.5. V Napajedla 28:31
18.5. D HBC Olomouc 40:32
Mladší dorost
8.5. V Zlín 27:37
18.5. D HC Zubří B 23:30
Starší žáci
25.5. D HBC Olomouc B 36:37
2.6. V Centrum Haná B 28:18
Mladší žáci
25.5. D Zora Olomouc A 22:19
26.5. V HBC Olomouc 29:30
Starší miniházená
25.5. V Turnaj Cement Hranice B
25.5. V Turnaj Cement Hranice B
Mladší miniházená
19.5. V Turnaj HBC Olomouc 1966 A
26.5. V Turnaj Sokol Horka n.M.

Facebook