Události a informace

Základní informace Kontakty Hřiště Historie Členové Události Píší o nás
<<  <>  >> Březen 2019 
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7

Události
23.3. Starší miniházená Botica Cup 6+1 2019 - Jičín
Účastníci: Skupina A - HBC Continental Jičín, TJ Jiskra Havlíčkův Brod, Talent Plzeň, SK Kuřim, Skupina B - Liberec Handball, HBC Strakonice 1921, TJ Tatran Litovel, HC Dukla Praha
Systém turnaje: ve skupinách každý s každým 1x 15 minut, semifinálové zápasy do kříže 1-2, 3-4 a zápas o umístění 2x 10 minut.

Rozpis základních skupin:
08:30 HBC Continental Jičín - Jiskra Havlíčkův Brod
08:50 Liberec Handball - Dukla Praha
09:10 SK Kuřim - Talent Plzeň
09:30 HBC Strakonice - Tatran Litovel
09:50 HBC Continental Jičín - SK Kuřim
10:10 Liberec Handball - HBC Strakonice
10:30 Jiskra Havlíčkův Brod - Talent Plzeň
10:50 Dukla Praha - Tatran Litovel
11:10 Talent Plzeň - HBC Continental Jičín
11:30 Tatran Litovel - Liberec Handball
11:50 Jiskra Havlíčkův Brod - SK Kuřim
12:10 Dukla Praha - HBC Strakonice
Utkání
23.3. 11:00 Starší žáci Tatran Litovel - Házená Velká Bystřice
23.3. 12:00 Mladší dorost TJ Rožnov p.R. - Tatran Litovel
23.3. 14:00 Starší dorost TJ Rožnov p.R. - Tatran Litovel
23.3. 18:00 Muži HC ROBE Zubří - Tatran Litovel
30.3. 09:00 Mladší miniházená Turnaj Litovel
30.3. 09:00 Mladší žáci Házená Velká Bystřice - Tatran Litovel
30.3. 10:30 Mladší dorost Sokol Luhačovice - Tatran Litovel
30.3. 11:00 Starší miniházená Turnaj Litovel A
30.3. 11:00 Starší miniházená Turnaj Litovel A
30.3. 17:00 Muži Tatran Litovel - SKKP Handball Brno
31.3. 14:00 Starší dorost Sokol Sokolnice - Tatran Litovel
31.3. 18:00 Starší žáci Sokol Horka n.M. - Tatran Litovel
6.4. 09:00 Mladší žáci Tatran Litovel - Sokol Centrum Haná A
6.4. 10:00 Muži Cement Hranice - Tatran Litovel
6.4. 11:00 Starší žáci Tatran Litovel - Cement Hranice
6.4. 13:00 Mladší dorost Tatran Litovel - Sokol Ostrava
6.4. 13:00 Starší miniházená Turnaj Žeravice
6.4. 15:00 Starší dorost Tatran Litovel - Sokol Ostrava
7.4. 09:00 Starší miniházená Turnaj Zora Olomouc A
7.4. 09:00 Mladší miniházená Turnaj Hranice A

Týmy

Facebook

Partneři: