Události a informace

Základní informace Kontakty Hřiště Historie Členové Události Píší o nás
<<  <>  >> Březen 2017 
27 28 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9

Události
11.3. 09:00 Starší žáci SPRING HANDBALL CUP 2017 - Nový Jičín
Účastníci: Házená TJ Nový Jičín, Cement Hranice, Sokol Klimkovice, Tatran Litovel, Sokol Krmelín
11.3. Mladší miniházená Turnaj miniházené - Hranice
18.3. 09:00 Mladší žáci Hopax Cup 2017 - Litovel
Přihlášené týmy: Tatran Litovel, Sokol Horka n. M., TJ Sokol Chrudim, ŠKP Bratislava, SK Žeravice, KH Kopřivnice.

Program turnaje:
9:00Tatran Litovel- Sokol Horka
9:25SK Žeravice- KH Kopřivnice
9:50Sokol Chrudim- ŠKP Bratislava
10:15Sokol Horka- ŠKP Bratislava
10:40KH Kopřivnice- Sokol Chrudim
11:05Tatran Litovel- SK Žeravice
11:30SK Žeravice- Sokol Horka
11:55Sokol Chrudim- Tatran Litovel
12:20ŠKP Bratislava- KH Kopřivnice
12:45Sokol Horka- KH Kopřivnice
13:10Tatran Litovel- ŠKP Bratislava
13:35SK Žeravice- Sokol Chrudim
14:00Sokol Chrudim- Sokol Horka
14:25ŠKP Bratislava- SK Žeravice
14:50KH Kopřivnice- Tatran Litovel
15:20Vyhlášení vítězů
19.3. 09:00 Starší žáci Tempish Cup 2017 - Litovel
Přihlášená družstva: Tatran Litovel, Tatran Stupava (SK), TJ Rožnov pod Radhoštěm, DHK Zora Olomouc.

Program turnaje:
9:30 hod.Tatran Litovel- DHK Zora Olomouc
10:30 hod.Tatran Stupava- TJ Rožnov p. R.
11:30 hod.Tatran Litovel- TJ Rožnov p. R.
12:30 hod.DHK Zora Olomouc- Tatran Stupava
13:30 hod.Tatran Stupava- Tatran Litovel
14:30 hod.TJ Rožnov p. R.- DHK Zora Olomouc
15:30 hod.Vyhlášení výsledků
26.3. 09:00 Starší miniházená Turnaj Předvelikonoční vajíčko - Horka n.M.
2.4. 12:30 Starší miniházená Turnaj miniházené v Litovli
8.4. Obecné Ukliďme svět/Ukliďme Česko - zapojení do celosvětové úklidové akce
Utkání
11.3. 16:00 Mladší dorost Tatran Litovel - Cement Hranice 40:23 (19:7)
11.3. 18:00 Muži Tatran Litovel - Sokol Nové Veselí 27:31 (12:15)
  
12.3. 16:00 Muži B Tatran Litovel B - SK Velká Bystřice B 27:23 (12:11)
15.3. 19:00 Muži HC Dukla Praha - Tatran Litovel 40:18 (20:8)
  
18.3. 16:00 Mladší dorost Házená Uničov - Tatran Litovel 27:39 (12:17)
18.3. 18:00 Muži B Házená Uničov - Tatran Litovel B 26:33 (18:15)
19.3. 16:00 Starší dorost STM Olomouc - Tatran Litovel 23:29 (12:12)
25.3. 10:30 Muži B Sokol Luhačovice - Tatran Litovel B 28:27 (18:16)
26.3. 09:00 Starší dorost Fatra Slávia Napajedla - Tatran Litovel 24:28 (11:13)
26.3. 13:00 Mladší dorost HC Zlín - Tatran Litovel 36:30 (19:11)
26.3. 18:00 Muži Sokol Nové Veselí - Tatran Litovel 25:22 (12:10)
1.4. 09:30 Mladší žáci Tatran Litovel - TJ Senice n.H. 21:16 (12:8)
1.4. 12:00 Mladší miniházená Turnaj SK Žeravice
1.4. 13:00 Mladší dorost Tatran Litovel - TJ Nový Jičín 38:23 (19:12)
1.4. 15:00 Starší dorost Tatran Litovel - Sokol Horka n.M. 43:16 (21:6)
1.4. 17:00 Muži Tatran Litovel - Cement Hranice 24:26 (9:14)
  
2.4. 11:00 Starší žáci Tatran Litovel - STM Olomouc B 21:22 (12:11)
2.4. 12:00 Starší miniházená Turnaj DHK Zora Olomouc A
2.4. 12:00 Starší miniházená Turnaj Tatran Litovel B
2.4. 16:00 Muži B Tatran Litovel B - SKP Frýdek-Místek B 30:32 (12:16)
8.4. 09:00 Mladší miniházená Turnaj DHK Zora Olomouc B
9.4. 10:30 Muži B TJ Šumperk - Tatran Litovel B 29:27 (15:14)
9.4. 15:00 Starší dorost Tatran Litovel - Sokol Sokolnice 32:22 (17:7)
9.4. 17:00 Muži KH Kopřivnice - Tatran Litovel 25:25 (10:11)
  

Týmy

Krátce

11.8.2018 -
Na webu extraligy čtěte reportáže z připravy, změny kádrů i programy přípravy všech celků Extraligy.
14.6.2018 -
V odkaze se podívejte se na čerstvé rozlosování nového ročníku Extraligy ČSH. V prvním kole přivítáme na domácí palubovce celek HC ROB Zubří. Startujeme 8. září 2018 v 17:00 !!!

Facebook