Události a informace
Přehled akcí oddílu házené na jaro 2024 ve formátu pro tisk.<< < > >> Březen 2017 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
27 | 28 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 1 | 2 |
3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
15.3. 19:00 | HC Dukla Praha - Tatran Litovel 40:18 (20:8) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.3. 16:00 | Házená Uničov - Tatran Litovel 27:39 (12:17) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.3. 18:00 | Házená Uničov - Tatran Litovel B 26:33 (18:15) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.3. 09:00 | Mladší žáci | Hopax Cup 2017 - Litovel | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Přihlášené týmy: Tatran Litovel, Sokol Horka n. M., TJ Sokol Chrudim, ŠKP Bratislava, SK Žeravice, KH Kopřivnice. Program turnaje:
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.3. 16:00 | STM Olomouc - Tatran Litovel 23:29 (12:12) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.3. 09:00 | Starší žáci | Tempish Cup 2017 - Litovel | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Přihlášená družstva: Tatran Litovel, Tatran Stupava (SK), TJ Rožnov pod Radhoštěm, DHK Zora Olomouc. Program turnaje:
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25.3. 10:30 | Sokol Luhačovice - Tatran Litovel B 28:27 (18:16) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.3. 09:00 | Fatra Slávia Napajedla - Tatran Litovel 24:28 (11:13) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.3. 13:00 | HC Zlín - Tatran Litovel 36:30 (19:11) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.3. 18:00 | Sokol Nové Veselí - Tatran Litovel 25:22 (12:10) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.3. 09:00 | Starší miniházená | Turnaj Předvelikonoční vajíčko - Horka n.M. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1.4. 09:30 | Tatran Litovel - TJ Senice n.H. 21:16 (12:8) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1.4. 12:00 | Turnaj SK Žeravice | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1.4. 13:00 | Tatran Litovel - TJ Nový Jičín 38:23 (19:12) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1.4. 15:00 | Tatran Litovel - Sokol Horka n.M. 43:16 (21:6) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1.4. 17:00 | Tatran Litovel - Cement Hranice 24:26 (9:14) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2.4. 11:00 | Tatran Litovel - STM Olomouc B 21:22 (12:11) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2.4. 12:00 | Turnaj DHK Zora Olomouc A | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2.4. 12:00 | Turnaj Tatran Litovel B | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2.4. 16:00 | Tatran Litovel B - SKP Frýdek-Místek B 30:32 (12:16) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2.4. 12:30 | Starší miniházená | Turnaj miniházené v Litovli | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8.4. 09:00 | Turnaj DHK Zora Olomouc B | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8.4. | Obecné | Ukliďme svět/Ukliďme Česko - zapojení do celosvětové úklidové akce | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9.4. 10:30 | TJ Šumperk - Tatran Litovel B 29:27 (15:14) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9.4. 15:00 | Tatran Litovel - Sokol Sokolnice 32:22 (17:7) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9.4. 17:00 | KH Kopřivnice - Tatran Litovel 25:25 (10:11) |