25 26 27 28 1 2 3

Události
1.2. - 3.2. Mladší dorost Zorno Cup 2019 - Stupava/Malacky
9.2. 09:00 Starší dorost ZRUŠENO Zimní pohár staršího dorostu 2019 - Litovel
Účastníci: Tatran Litovel,HC Zlín,  HBC Karviná,  TJ JM Chodov. Hraje se systémem každý s každým 2x20 minut.
23.2. Mladší žáci AutoFIT Cup 2019 - Litovel
28.2. 09:00 Mladší žáci Zimní turnaj mladších žáků - Hranice
2.3. - 3.3. Mladší žáci Continental Cup 2019 - Jičín
3.3. Starší miniházená 2 Seasons Cup 2019 - Litovel
Přihlášené týmy: Tatran Litovel, Dukla Praha, Zora Olomouc, Sokol Kostelec n.H., SKH Polanka A, SKH Polanka B

Zveme Vás na turnaj pro kategorii starší miniházená (ročníky narození 2008 a mladší), na kterém hráči budou mít možnost vyzkoušet si hru na velkém hřišti a s tvrdým míčem, což by jim mohlo usnadnit přechod do kategorie mladších žáků.

Pokud zapojíte méně vyspělé hráče ročníku 2007, nikdo se zlobit nebude. Účastníci: nejvýše 6 týmů.
Přihlášky: do 10. února 2019 na email hazena@tatranlitovel.cz.
Hrací systém: dle počtu přihlášených, garantováno min. 100-120 minut herního času pro každé družstvo.
Pravidla: dle pravidel IHF házené 6+1 pro mladší žáky, tvrdý míč velikosti „0“, zákaz lepení, osobní obrana nebude povinná v žádné části utkání.
Ceny: první 3 družstva obdrží poháry, všechna družstva obdrží pozornost od sponzorů, vyhlášeni budou také nejlepší hráč (nikoliv střelec) a brankář.
Vklad: 1500,- Kč (úhrada haly). Taktéž uvítáme, pokud přivezete svého rozhodčího, klidně i bez licence, ale znalého pravidel a alespoň základní zkušeností.