Události a informace

Základní informace Kontakty Hřiště Historie Členové Události Píší o nás
<<  <>  >> Únor 2019 
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10

Události
1.2. - 3.2. Mladší dorost Zorno Cup 2019 - Stupava/Malacky
9.2. 09:00 Starší dorost ZRUŠENO Zimní pohár staršího dorostu 2019 - Litovel
Účastníci: Tatran Litovel,HC Zlín,  HBC Karviná,  TJ JM Chodov. Hraje se systémem každý s každým 2x20 minut.
23.2. Mladší žáci AutoFIT Cup 2019 - Litovel
23.2. Starší miniházená Přípravný turnaj Sokola Horka n.M - hala Senice
2.3. Starší žáci Turnaj KH Kopřivnice
2.3. - 3.3. Mladší žáci Continental Cup 2019 - Jičín
Výsledky zde: https://tournaments.sportnect.com/tournaments/5c751fc1585f55586039bb23/results
3.3. Starší miniházená 2 Seasons Cup 2019 - Litovel
Přihlášené týmy: Tatran Litovel, Dukla Praha, Zora Olomouc, Sokol Kostelec n.H., SKH Polanka A, SKH Polanka B

Rozpis turnaje:
8:30 Tatran Litovel  - Zora Olomouc
9:00 Sokol Kostelec n.H.  - SKH Polanka A
9:30 Dukla Praha   - SKH Polanka B
10:00 Tatran Litovel  - SKH Polanka A
10:30 Zora Olomouc  - SKH Polanka B
11:00 Sokol Kostelec n.H.  - Dukla Praha
11:30 Tatran Litovel  - SKH Polanka B
12:00 SKH Polanka A  - Dukla Praha
12:30 Zora Olomouc  - Sokol Kostelec n.H.
13:00 Dukla Praha   - Tatran Litovel
13:30 SKH Polanka B  - Sokol Kostelec n.H.
14:00 SKH Polanka A  - Zora Olomouc
14:30 Sokol Kostelec n.H.  - Tatran Litovel
15:00 Dukla Praha   - Zora Olomouc
15:30 SKH Polanka B  - SKH Polanka A
16:05 Vyhlášení
Utkání
9.2. 17:00 Muži Tatran Litovel - Cement Hranice 21:22 (10:9)
 
13.2. 18:30 Muži HC Dukla Praha - Tatran Litovel 31:18 (18:7)
  
23.2. 16:00 Starší dorost Sokol Újezd u Brna - Tatran Litovel 30:39 (16:20)
24.2. 09:00 Mladší dorost HK Bystřice p.H. - Tatran Litovel 25:39 (12:17)
24.2. 17:00 Muži Sokol Nové Veselí - Tatran Litovel 29:25 (14:14)
  
2.3. 13:00 Mladší dorost Tatran Litovel - KH Kopřivnice 25:27 (11:14)
2.3. 15:00 Starší dorost Tatran Litovel - SK Žeravice 49:16 (23:7)
2.3. 17:00 Muži Tatran Litovel - KH Kopřivnice 24:33 (11:14)
  
9.3. 15:00 Starší dorost Sokol Dolní Cerekev - Tatran Litovel 19:36 (9:13)
9.3. 18:00 Muži Talent M.A.T. Plzeň - Tatran Litovel 33:18 (14:8)
  
10.3. 14:30 Mladší dorost SKH Polanka n.O. - Tatran Litovel 33:34 (17:15)

Týmy

Facebookx

Partneři: