Události a informace

Základní informace Kontakty Hřiště Historie Členové Události Píší o nás
<<  <>  >> Březen 2019 
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7

Události
2.3. Starší žáci Turnaj KH Kopřivnice
2.3. - 3.3. Mladší žáci Continental Cup 2019 - Jičín
3.3. Starší miniházená 2 Seasons Cup 2019 - Litovel
Přihlášené týmy: Tatran Litovel, Dukla Praha, Zora Olomouc, Sokol Kostelec n.H., SKH Polanka A, SKH Polanka B

Rozpis turnaje:
8:30 Tatran Litovel  - Zora Olomouc
9:00 Sokol Kostelec n.H.  - SKH Polanka A
9:30 Dukla Praha   - SKH Polanka B
10:00 Tatran Litovel  - SKH Polanka A
10:30 Zora Olomouc  - SKH Polanka B
11:00 Sokol Kostelec n.H.  - Dukla Praha
11:30 Tatran Litovel  - SKH Polanka B
12:00 SKH Polanka A  - Dukla Praha
12:30 Zora Olomouc  - Sokol Kostelec n.H.
13:00 Dukla Praha   - Tatran Litovel
13:30 SKH Polanka B  - Sokol Kostelec n.H.
14:00 SKH Polanka A  - Zora Olomouc
14:30 Sokol Kostelec n.H.  - Tatran Litovel
15:00 Dukla Praha   - Zora Olomouc
15:30 SKH Polanka B  - SKH Polanka A
16:05 Vyhlášení
16.3. - 17.3. Starší miniházená BoBo Cup 2019 - Velká Bystřice
Účastníci: Házená Velká Bystřice (ČR), ŠKP Bratislava (SR), ŠHK Rohožník (SR), Házená Náchod (ČR), Lions Hostivice (ČR), Tatran Litovel (ČR), SK Žeravice (ČR), TJ Sokol Telnice (ČR), HK Ivančice (ČR), Cement Hranice (ČR). Celkem bude 18 družstev.

Bude se hrát ve dvou kategoriích 2008-2009 a 2010-mladší. Srdečně Vás zveme na úžasnou podívanou.

Přikládáme odkazy, kde se dají sledovat online výsledky:
https://tournaments.sportnect.com/…/5c7bd910585f55200e3635f5


A také odkazy pro živé vysílání zápasů:
https://hazenavb2.click2stream.com/
https://hazenavb1.click2stream.com/

Program družstva starší mini Tatranu Litovel:
16.03 09:00 Házená Velká Bystřice: Tatran Litovel
16.03 10:30 Cement Hranice - holky: Tatran Litovel
16.03 11:15 HK Ivančice: Tatran Litovel
16.03 12:00 SK Žeravice: Tatran Litovel
16.03 14:00 ŠKP Bratislava: Tatran Litovel
16.03 15:30 Tatran Litovel: ŠHK Rohožník
17.03 09:15 Cement Hranice - kluci: Tatran Litovel
17.03 10:45 TJ Sokol Telnice: Tatran Litovel
17.03 11:45 LIONS Hostivice: Tatran Litovel
23.3. Starší miniházená Botica Cup 6+1 2019 - Jičín
Účastníci: Skupina A - HBC Continental Jičín, TJ Jiskra Havlíčkův Brod, Talent Plzeň, SK Kuřim, Skupina B - Liberec Handball, HBC Strakonice 1921, TJ Tatran Litovel, HC Dukla Praha
Systém turnaje: ve skupinách každý s každým 1x 15 minut, semifinálové zápasy do kříže 1-2, 3-4 a zápas o umístění 2x 10 minut.

Rozpis základních skupin:
08:30 HBC Continental Jičín - Jiskra Havlíčkův Brod
08:50 Liberec Handball - Dukla Praha
09:10 SK Kuřim - Talent Plzeň
09:30 HBC Strakonice - Tatran Litovel
09:50 HBC Continental Jičín - SK Kuřim
10:10 Liberec Handball - HBC Strakonice
10:30 Jiskra Havlíčkův Brod - Talent Plzeň
10:50 Dukla Praha - Tatran Litovel
11:10 Talent Plzeň - HBC Continental Jičín
11:30 Tatran Litovel - Liberec Handball
11:50 Jiskra Havlíčkův Brod - SK Kuřim
12:10 Dukla Praha - HBC Strakonice


Online výsledky:
https://tournaments.sportnect.com/tournaments/5c9212a3483f9c1313672b83/schedules
https://tournaments.sportnect.com/tournaments/5c9212a3483f9c1313672b83/results
Utkání
2.3. 13:00 Mladší dorost Tatran Litovel - KH Kopřivnice 25:27 (11:14)
2.3. 15:00 Starší dorost Tatran Litovel - SK Žeravice 49:16 (23:7)
2.3. 17:00 Muži Tatran Litovel - KH Kopřivnice 24:33 (11:14)
  
9.3. 15:00 Starší dorost Sokol Dolní Cerekev - Tatran Litovel 19:36 (9:13)
9.3. 18:00 Muži Talent M.A.T. Plzeň - Tatran Litovel 33:18 (14:8)
  
10.3. 14:30 Mladší dorost SKH Polanka n.O. - Tatran Litovel 33:34 (17:15)
16.3. 13:00 Mladší dorost Tatran Litovel - Cement Hranice 18:29 (7:14)
16.3. 15:00 Starší dorost Tatran Litovel - Cement Hranice 44:24 (20:9)
16.3. 18:00 Muži Tatran Litovel - SKP Frýdek-Místek 30:27 (12:15)
  
23.3. 11:00 Starší žáci Tatran Litovel - Házená Velká Bystřice 22:26 (7:10)
23.3. 12:00 Mladší dorost TJ Rožnov p.R. - Tatran Litovel 24:27 (13:15)
23.3. 14:00 Starší dorost TJ Rožnov p.R. - Tatran Litovel 39:22 (16:12)
23.3. 18:00 Muži HC ROBE Zubří - Tatran Litovel 29:19 (15:9)
  
30.3. 09:00 Mladší žáci Házená Velká Bystřice - Tatran Litovel 21:22 (11:14)
30.3. 09:00 Mladší miniházená Turnaj Tatran Litovel
30.3. 10:30 Mladší dorost Sokol Luhačovice - Tatran Litovel 22:35 (12:21)
30.3. 11:00 Starší miniházená Turnaj Tatran Litovel A
30.3. 11:00 Starší miniházená Turnaj Tatran Litovel A
30.3. 17:00 Muži Tatran Litovel - SKKP Handball Brno 20:27 (12:13)
  
31.3. 14:00 Starší dorost Sokol Sokolnice - Tatran Litovel 26:34 (11:16)
31.3. 18:00 Starší žáci Sokol Horka n.M. - Tatran Litovel 21:31 (11:18)
5.4. 18:30 Muži Cement Hranice - Tatran Litovel 28:27 (12:12)
  
6.4. 09:00 Mladší žáci Tatran Litovel - Sokol Centrum Haná A 24:26 (14:11)
6.4. 11:00 Starší žáci Tatran Litovel - Cement Hranice 23:27 (13:14)
6.4. 13:00 Starší miniházená Turnaj SK Žeravice
6.4. 13:00 Mladší dorost Tatran Litovel - Sokol Ostrava 30:32 (12:16)
6.4. 15:00 Starší dorost Tatran Litovel - Sokol Ostrava 37:31 (20:17)
7.4. 09:00 Mladší miniházená Turnaj Cement Hranice A
7.4. 09:00 Starší miniházená Turnaj DHK Zora Olomouc A

Týmy

Facebook

Partneři: