Český pohár mužů - Osmifinále
Tatran Litovel - Cement Hranice 24:33 (12:17)
Sestava a branky:
Baránek, Kuba, Prauzek - Nedoma 6, Dědek 4, Pernička 4, Konšel 3/1, Číhal 2, Mičola 2/1, Dolák 1, Havlíček 1, Zbránek 1, Barabáš, Hanák, Juříček, Nantl.
Další utkání Osmifinále Český pohár mužů:
TJ Bystřice p.H. |
- HCB OKD Karviná |
25:38 |
(17:18) |
Handball KP Brno |
- HBC Ronal Jičín |
16:25 |
(8:9) |
Jiskra Havlíčkův Brod |
- HC Dukla Praha |
18:38 |
(11:20) |
ČZ HBC Strakonice 1921 |
- HK FCC Město Lovosice |
24:31 |
(15:15) |
HC Zlín |
- SKP Frýdek-Místek |
26:28 |
(12:13) |
Sokol Vršovice |
- Talent M.A.T. Plzeň |
31:36 |
(17:19) |
KH Kopřivnice |
- HC Zubří |
21:37 |
(10:20) |
Tabulka Český pohár mužů po Osmifinále:
1. |
HCB OKD Karviná |
6 |
6 |
0 |
0 |
181:143 |
|
12 |
2. |
HK FCC Město Lovosice |
6 |
4 |
0 |
2 |
162:150 |
|
8 |
3. |
Sokol Vršovice |
4 |
3 |
0 |
1 |
119:92 |
|
6 |
4. |
HBC Ronal Jičín |
4 |
3 |
0 |
1 |
109:95 |
|
6 |
5. |
SKP Frýdek-Místek |
4 |
3 |
0 |
1 |
116:107 |
|
6 |
6. |
Jiskra Havlíčkův Brod |
4 |
3 |
0 |
1 |
105:120 |
|
6 |
7. |
HC Zubří |
3 |
2 |
0 |
1 |
98:62 |
|
4 |
8. |
HC Dukla Praha |
3 |
2 |
0 |
1 |
106:72 |
|
4 |
9. |
Sokol Libčice n.V. |
3 |
2 |
0 |
1 |
89:57 |
|
4 |
10. |
Talent M.A.T. Plzeň |
3 |
2 |
0 |
1 |
106:77 |
|
4 |
11. |
HK Ivančice |
3 |
2 |
0 |
1 |
85:63 |
|
4 |
12. |
TJ Bystřice p.H. |
3 |
2 |
0 |
1 |
97:85 |
|
4 |
13. |
ČZ HBC Strakonice 1921 |
3 |
2 |
0 |
1 |
87:75 |
|
4 |
14. |
Bohemia Sekt Starý Plzenec |
3 |
2 |
0 |
1 |
84:72 |
|
4 |
15. |
SK Velká Bystřice |
3 |
2 |
0 |
1 |
82:72 |
|
4 |
16. |
MHK Karviná |
3 |
2 |
0 |
1 |
88:79 |
|
4 |
17. |
Cement Hranice |
3 |
2 |
0 |
1 |
90:83 |
|
4 |
18. |
Lokomotiva Louny |
3 |
2 |
0 |
1 |
84:77 |
|
4 |
19. |
Liberec Handball |
3 |
2 |
0 |
1 |
74:68 |
|
4 |
20. |
SHC Maloměřice |
3 |
2 |
0 |
1 |
75:72 |
|
4 |
21. |
SK Praha 4 |
3 |
2 |
0 |
1 |
84:83 |
|
4 |
22. |
TJ Rožnov p.R. |
3 |
2 |
0 |
1 |
80:81 |
|
4 |
23. |
Sokol Kostelec n.H. |
3 |
2 |
0 |
1 |
84:86 |
|
4 |
24. |
Sokol II Prostějov |
3 |
2 |
0 |
1 |
82:86 |
|
4 |
25. |
HK Slavia Praha |
3 |
2 |
0 |
1 |
84:90 |
|
4 |
26. |
Sokol Nové Veselí |
2 |
1 |
0 |
1 |
64:53 |
|
2 |
27. |
1.HK Dvůr Králové n.L. |
2 |
1 |
0 |
1 |
55:44 |
|
2 |
28. |
Jiskra Třeboň |
2 |
1 |
0 |
1 |
55:45 |
|
2 |
29. |
KH Zbrojovka Vsetín |
2 |
1 |
0 |
1 |
52:45 |
|
2 |
30. |
Sokol Sokolnice |
2 |
1 |
0 |
1 |
55:50 |
|
2 |
31. |
Fatra Slávia Napajedla |
2 |
1 |
0 |
1 |
56:54 |
|
2 |
32. |
HC Zlín |
2 |
1 |
0 |
1 |
50:49 |
|
2 |
33. |
Handball KP Brno |
2 |
1 |
0 |
1 |
44:43 |
|
2 |
34. |
SKH Polanka n.O. |
2 |
1 |
0 |
1 |
56:56 |
|
2 |
35. |
Sokol Juliánov |
2 |
1 |
0 |
1 |
43:44 |
|
2 |
36. |
Sokol Ostrava |
2 |
1 |
0 |
1 |
57:59 |
|
2 |
37. |
Legata Hustopeče |
2 |
1 |
0 |
1 |
53:56 |
|
2 |
38. |
Tatran Litovel |
2 |
1 |
0 |
1 |
55:59 |
|
2 |
39. |
TJ Šumperk |
2 |
1 |
0 |
1 |
51:55 |
|
2 |
40. |
Sokol ŽBS Železný Brod |
2 |
1 |
0 |
1 |
41:45 |
|
2 |
41. |
Sokol Kobylisy |
2 |
1 |
0 |
1 |
42:48 |
|
2 |
42. |
Lesana Zubří |
2 |
1 |
0 |
1 |
56:63 |
|
2 |
43. |
Jiskra Zruč n.S. |
2 |
1 |
0 |
1 |
49:56 |
|
2 |
44. |
HK Slavia VŠ Plzeň |
2 |
1 |
0 |
1 |
40:48 |
|
2 |
45. |
Lokomotiva České Budějovice |
2 |
1 |
0 |
1 |
43:52 |
|
2 |
46. |
TJ Košutka Plzeň |
2 |
1 |
0 |
1 |
43:54 |
|
2 |
47. |
KH Kopřivnice |
2 |
1 |
0 |
1 |
50:62 |
|
2 |
48. |
Tatran Bohunice |
2 |
1 |
0 |
1 |
35:54 |
|
2 |
49. |
Meteor Orlová |
|
0 |
0 |
0 |
|
|
0 |
50. |
Sokol HC Přerov |
1 |
0 |
0 |
1 |
31:32 |
|
0 |
51. |
Házená Uničov |
1 |
0 |
0 |
1 |
26:27 |
|
0 |
52. |
Sokol Dolní Cerekev |
1 |
0 |
0 |
1 |
24:25 |
|
0 |
53. |
TJ Náchod |
1 |
0 |
0 |
1 |
24:25 |
|
0 |
54. |
HC Kolín |
1 |
0 |
0 |
1 |
19:20 |
|
0 |
55. |
Sokol Šťahlavy |
1 |
0 |
0 |
1 |
18:19 |
|
0 |
56. |
TJ Handball Valašské Meziříčí |
1 |
0 |
0 |
1 |
27:29 |
|
0 |
57. |
SK Kuřim |
1 |
0 |
0 |
1 |
24:26 |
|
0 |
58. |
HK Rokycany o.s. |
1 |
0 |
0 |
1 |
23:25 |
|
0 |
59. |
1.HC Pardubice |
1 |
0 |
0 |
1 |
28:31 |
|
0 |
60. |
HC Hlučín |
1 |
0 |
0 |
1 |
27:30 |
|
0 |
61. |
HC Tišnov |
1 |
0 |
0 |
1 |
21:24 |
|
0 |
62. |
STM Olomouc |
1 |
0 |
0 |
1 |
24:28 |
|
0 |
63. |
HC Auto Škoda Mladá Boleslav |
1 |
0 |
0 |
1 |
18:22 |
|
0 |
64. |
Spartak MAS Sezimovo Ústí |
1 |
0 |
0 |
1 |
22:27 |
|
0 |
65. |
ELP Jablonec n.N. |
1 |
0 |
0 |
1 |
19:24 |
|
0 |
66. |
TJ Holešov |
1 |
0 |
0 |
1 |
23:29 |
|
0 |
67. |
Sokol Velké Meziříčí |
1 |
0 |
0 |
1 |
25:32 |
|
0 |
68. |
Sokol Krmelín |
1 |
0 |
0 |
1 |
24:31 |
|
0 |
69. |
Sl. Slávia Uherské Hradiště |
1 |
0 |
0 |
1 |
22:29 |
|
0 |
70. |
Lokomotiva Suchdol n.O. |
1 |
0 |
0 |
1 |
23:31 |
|
0 |
71. |
Sokol Trnávka |
1 |
0 |
0 |
1 |
21:29 |
|
0 |
72. |
TJ Nový Jičín |
1 |
0 |
0 |
1 |
19:27 |
|
0 |
73. |
Lokomotiva Vršovice |
1 |
0 |
0 |
1 |
24:33 |
|
0 |
74. |
TJ Chemička Ústí n.L. |
1 |
0 |
0 |
1 |
21:30 |
|
0 |
75. |
Sokol Telnice |
1 |
0 |
0 |
1 |
21:32 |
|
0 |
76. |
Tamburello Praha |
1 |
0 |
0 |
1 |
24:36 |
|
0 |
77. |
Sokol Bělá p.B. |
1 |
0 |
0 |
1 |
19:31 |
|
0 |
78. |
TJ JM Chodov |
1 |
0 |
0 |
1 |
17:30 |
|
0 |
79. |
TJ Veselá |
1 |
0 |
0 |
1 |
17:30 |
|
0 |
80. |
Sparta Kutná Hora |
1 |
0 |
0 |
1 |
25:39 |
|
0 |
81. |
HC Milevsko o.s. |
1 |
0 |
0 |
1 |
19:33 |
|
0 |
82. |
SK Žeravice |
1 |
0 |
0 |
1 |
15:30 |
|
0 |
83. |
Baník Most |
1 |
0 |
0 |
1 |
13:32 |
|
0 |
84. |
I.HC WENDY Mělník |
1 |
0 |
0 |
1 |
12:36 |
|
0 |