Mladší dorost - utkání 2015/2016

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

2. liga (Východ)

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AL001 20.9. 09:00 SK Žeravice HK Ivančice 18:38 (11:16)
AL002 20.9. 15:00 Sokol Juliánov SKH Polanka n.O. 34:29 (18:20)
AL003 20.9. 13:00 Sokol Ostrava TJ Bystřice p.H. 33:33 (16:17)
AL004 19.9. 12:00 TJ Rožnov p.R. Tatran Bohunice 42:26 (17:7)
AL005 19.9. 13:00 Sokol Centrum Haná Tatran Litovel 31:26 (15:10)
AL006 19.9. 15:00 Fatra Slávia Napajedla STM Olomouc 25:37 (9:16)

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AL007 26.9. 13:00 HK Ivančice STM Olomouc 36:20 (15:8)
AL008 7.11. 18:00 Tatran Litovel Fatra Slávia Napajedla 32:21 (14:11)
AL009 26.9. 13:00 Tatran Bohunice Sokol Centrum Haná 25:49 (15:24)
AL010 27.9. 09:00 TJ Bystřice p.H. TJ Rožnov p.R. 18:24 (10:10)
AL011 27.9. 12:45 SKH Polanka n.O. Sokol Ostrava 51:23 (24:9)
AL012 27.9. 09:00 SK Žeravice Sokol Juliánov 28:32 (12:16)

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AL013 4.10. 15:00 Sokol Juliánov HK Ivančice 31:37 (18:22)
AL014 4.10. 13:00 Sokol Ostrava SK Žeravice 30:34 (14:17)
AL015 3.10. 12:00 TJ Rožnov p.R. SKH Polanka n.O. 37:20 (19:9)
AL016 3.10. 13:00 Sokol Centrum Haná TJ Bystřice p.H. 38:22 (24:16)
AL017 4.10. 13:00 Fatra Slávia Napajedla Tatran Bohunice 38:33 (20:14)
AL018 3.10. 14:00 STM Olomouc Tatran Litovel 30:33 (16:15)

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AL019 10.10. 13:00 HK Ivančice Tatran Litovel 39:27 (17:9)
AL020 10.10. 13:00 Tatran Bohunice STM Olomouc 27:44 (13:16)
AL021 11.10. 09:00 TJ Bystřice p.H. Fatra Slávia Napajedla 35:28 (17:9)
AL022 11.10. 12:45 SKH Polanka n.O. Sokol Centrum Haná 32:25 (15:16)
AL023 11.10. 09:00 SK Žeravice TJ Rožnov p.R. 17:29 (9:16)
AL024 11.10. 15:00 Sokol Juliánov Sokol Ostrava 37:33 (14:13)

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AL025 18.10. 13:00 Sokol Ostrava HK Ivančice 19:35 (9:14)
AL026 17.10. 12:00 TJ Rožnov p.R. Sokol Juliánov 36:29 (21:16)
AL027 17.10. 13:00 Sokol Centrum Haná SK Žeravice 46:18 (28:6)
AL028 17.10. 16:00 Fatra Slávia Napajedla SKH Polanka n.O. 22:22 (10:13)
AL029 18.10. 14:00 STM Olomouc TJ Bystřice p.H. 27:22 (17:13)
AL030 17.10. 13:00 Tatran Litovel Tatran Bohunice 50:28 (28:15)

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AL031 24.10. 13:00 HK Ivančice Tatran Bohunice 41:28 (20:13)
AL032 25.10. 09:00 TJ Bystřice p.H. Tatran Litovel 22:31 (14:18)
AL033 25.10. 14:30 SKH Polanka n.O. STM Olomouc 27:23 (14:13)
AL034 8.11. 11:00 SK Žeravice Fatra Slávia Napajedla 24:25 (13:14)
AL035 25.10. 15:00 Sokol Juliánov Sokol Centrum Haná 39:40 (18:22)
AL036 24.10. 13:00 Sokol Ostrava TJ Rožnov p.R. 32:28 (14:15)

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AL037 14.11. 12:00 TJ Rožnov p.R. HK Ivančice 22:22 (13:10)
AL038 15.11. 10:30 Sokol Centrum Haná Sokol Ostrava 41:19 (22:8)
AL039 14.11. 16:00 Fatra Slávia Napajedla Sokol Juliánov 33:41 (12:24)
AL040 15.11. 14:00 STM Olomouc SK Žeravice 33:17 (22:7)
AL041 14.11. 13:00 Tatran Litovel SKH Polanka n.O. 35:31 (20:15)
AL042 14.11. 13:00 Tatran Bohunice TJ Bystřice p.H. 41:35 (20:17)

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AL043 22.11. 09:00 HK Ivančice TJ Bystřice p.H. 32:15 (17:8)
AL044 22.11. 12:45 SKH Polanka n.O. Tatran Bohunice 41:23 (20:7)
AL045 22.11. 11:00 SK Žeravice Tatran Litovel 22:31 (7:14)
AL046 21.11. 15:00 Sokol Juliánov STM Olomouc 37:15 (21:6)
AL047 22.11. 13:00 Sokol Ostrava Fatra Slávia Napajedla 31:31 (17:13)
AL048 21.11. 12:00 TJ Rožnov p.R. Sokol Centrum Haná 27:26 (17:14)

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AL049 28.11. 13:00 Sokol Centrum Haná HK Ivančice 38:30 (20:19)
AL050 28.11. 15:00 Fatra Slávia Napajedla TJ Rožnov p.R. 23:38 (10:19)
AL051 29.11. 14:00 STM Olomouc Sokol Ostrava 28:21 (16:9)
AL052 28.11. 13:00 Tatran Litovel Sokol Juliánov 43:30 (23:19)
AL053 29.11. 14:30 Tatran Bohunice SK Žeravice 45:29 (25:8)
AL054 29.11. 09:00 TJ Bystřice p.H. SKH Polanka n.O. 37:31 (20:16)

10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AL055 6.12. 13:00 HK Ivančice SKH Polanka n.O. 34:24 (15:7)
AL056 6.12. 09:00 SK Žeravice TJ Bystřice p.H. 34:32 (12:17)
AL057 6.12. 15:00 Sokol Juliánov Tatran Bohunice 35:28 (19:15)
AL058 6.12. 13:00 Sokol Ostrava Tatran Litovel 29:35 (13:21)
AL059 6.12. 14:00 TJ Rožnov p.R. STM Olomouc 32:19 (19:11)
AL060 6.12. 13:00 Sokol Centrum Haná Fatra Slávia Napajedla 38:31 (22:16)

11. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AL061 12.12. 15:00 Fatra Slávia Napajedla HK Ivančice 20:29 (11:16)
AL062 12.12. 14:00 STM Olomouc Sokol Centrum Haná 35:27 (19:13)
AL063 12.12. 13:00 Tatran Litovel TJ Rožnov p.R. 31:36 (18:18)
AL064 12.12. 13:00 Tatran Bohunice Sokol Ostrava k.
AL065 13.12. 09:00 TJ Bystřice p.H. Sokol Juliánov 25:35 (12:17)
AL066 13.12. 12:45 SKH Polanka n.O. SK Žeravice 25:22 (12:10)

12. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AL067 13.2. 15:00 HK Ivančice SK Žeravice 45:26 (25:13)
AL068 21.2. 12:45 SKH Polanka n.O. Sokol Juliánov 31:28 (17:13)
AL069 21.2. 09:00 TJ Bystřice p.H. Sokol Ostrava 26:22 (13:12)
AL070 20.2. 17:00 Tatran Bohunice TJ Rožnov p.R. 43:33 (22:15)
AL071 21.2. 14:00 Tatran Litovel Sokol Centrum Haná 37:32 (20:16)
AL072 20.2. 14:00 STM Olomouc Fatra Slávia Napajedla 10: k.

13. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AL073 (hlášenka) STM Olomouc HK Ivančice 10: k.
AL074 27.2. 15:00 Fatra Slávia Napajedla Tatran Litovel 28:43 (14:21)
AL075 27.2. 15:00 Sokol Centrum Haná Tatran Bohunice 38:34 (21:17)
AL076 27.2. 12:00 TJ Rožnov p.R. TJ Bystřice p.H. 25:17 (14:7)
AL077 28.2. 13:00 Sokol Ostrava SKH Polanka n.O. 28:27 (15:14)
AL078 10.4. 15:00 Sokol Juliánov SK Žeravice 31:23 (14:12)

14. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AL079 5.3. 13:00 HK Ivančice Sokol Juliánov 44:15 (22:5)
AL080 6.3. 15:30 SK Žeravice Sokol Ostrava 35:24 (15:10)
AL081 6.3. 12:45 SKH Polanka n.O. TJ Rožnov p.R. 21:16 (10:6)
AL082 6.3. 09:00 TJ Bystřice p.H. Sokol Centrum Haná 29:29 (14:18)
AL083 5.3. 13:00 Tatran Bohunice Fatra Slávia Napajedla 48:40 (28:14)
AL084 5.3. 13:00 Tatran Litovel STM Olomouc 30:19 (12:8)

15. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AL085 12.3. 13:00 Tatran Litovel HK Ivančice 24:31 (13:16)
AL086 13.3. 15:00 STM Olomouc Tatran Bohunice 31:29 (14:13)
AL087 12.3. 13:00 Fatra Slávia Napajedla TJ Bystřice p.H. 24:28 (11:13)
AL088 12.3. 14:00 Sokol Centrum Haná SKH Polanka n.O. 31:26 (15:12)
AL089 12.3. 12:00 TJ Rožnov p.R. SK Žeravice 28:21 (12:10)
AL090 13.3. 17:00 Sokol Ostrava Sokol Juliánov 38:31 (21:17)

16. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AL091 19.3. 13:00 HK Ivančice Sokol Ostrava 43:20 (21:9)
AL092 20.3. 15:00 Sokol Juliánov TJ Rožnov p.R. 32:31 (20:16)
AL093 20.3. 09:00 SK Žeravice Sokol Centrum Haná 25:31 (11:11)
AL094 20.3. 12:45 SKH Polanka n.O. Fatra Slávia Napajedla 36:30 (19:15)
AL095 20.3. 09:00 TJ Bystřice p.H. STM Olomouc 29:23 (13:11)
AL096 19.3. 13:00 Tatran Bohunice Tatran Litovel 28:30 (15:14)

17. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AL097 2.4. 13:00 Tatran Bohunice HK Ivančice 31:31 (16:17)
AL098 2.4. 17:00 Tatran Litovel TJ Bystřice p.H. 34:19 (16:13)
AL099 2.4. 13:30 STM Olomouc SKH Polanka n.O. 31:26 (17:13)
AL100 2.4. 15:00 Fatra Slávia Napajedla SK Žeravice 34:27 (14:11)
AL101 3.4. 12:30 Sokol Centrum Haná Sokol Juliánov 32:28 (15:13)
AL102 2.4. 12:00 TJ Rožnov p.R. Sokol Ostrava 32:24 (17:10)

18. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AL103 16.4. 13:00 HK Ivančice TJ Rožnov p.R. 25:18 (14:7)
AL104 9.4. 15:00 Sokol Ostrava Sokol Centrum Haná 32:39 (17:20)
AL105 17.4. 15:00 Sokol Juliánov Fatra Slávia Napajedla 33:30 (20:13)
AL106 17.4. 13:30 SK Žeravice STM Olomouc 15:25 (9:12)
AL107 17.4. 12:45 SKH Polanka n.O. Tatran Litovel 26:29 (9:12)
AL108 17.4. 09:00 TJ Bystřice p.H. Tatran Bohunice 22:22 (8:11)

19. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AL109 24.4. 09:00 TJ Bystřice p.H. HK Ivančice 25:26 (12:15)
AL110 23.4. 13:00 Tatran Bohunice SKH Polanka n.O. 34:34 (21:18)
AL111 23.4. 15:00 Tatran Litovel SK Žeravice 29:17 (14:8)
AL112 24.4. 14:00 STM Olomouc Sokol Juliánov 44:27 (23:13)
AL113 24.4. 12:30 Fatra Slávia Napajedla Sokol Ostrava 29:32 (12:14)
AL114 24.4. 10:00 Sokol Centrum Haná TJ Rožnov p.R. 30:29 (13:16)

20. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AL115 30.4. 13:00 HK Ivančice Sokol Centrum Haná 48:36 (24:17)
AL116 30.4. 12:00 TJ Rožnov p.R. Fatra Slávia Napajedla 23:20 (10:10)
AL117 1.5. 13:00 Sokol Ostrava STM Olomouc 29:29 (16:12)
AL118 1.5. 15:00 Sokol Juliánov Tatran Litovel 26:36 (14:17)
AL119 1.5. 09:00 SK Žeravice Tatran Bohunice 22:28 (10:17)
AL120 30.4. 14:30 SKH Polanka n.O. TJ Bystřice p.H. 37:23 (18:12)

21. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AL121 8.5. 12:45 SKH Polanka n.O. HK Ivančice 25:40 (10:22)
AL122 8.5. 09:00 TJ Bystřice p.H. SK Žeravice 32:36 (15:18)
AL123 7.5. 13:00 Tatran Bohunice Sokol Juliánov 40:31 (23:16)
AL124 7.5. 15:00 Tatran Litovel Sokol Ostrava 43:16 (23:6)
AL125 7.5. 13:00 STM Olomouc TJ Rožnov p.R. 23:25 (11:14)
AL126 8.5. 15:00 Fatra Slávia Napajedla Sokol Centrum Haná 33:40 (14:22)

22. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AL127 14.5. 13:00 HK Ivančice Fatra Slávia Napajedla 42:23 (18:11)
AL128 14.5. 15:00 Sokol Centrum Haná STM Olomouc 32:32 (16:19)
AL129 14.5. 12:00 TJ Rožnov p.R. Tatran Litovel 19:22 (11:10)
AL130 15.5. 13:00 Sokol Ostrava Tatran Bohunice 34:33 (17:15)
AL131 15.5. 15:00 Sokol Juliánov TJ Bystřice p.H. 30:30 (11:12)
AL132 15.5. 09:00 SK Žeravice SKH Polanka n.O. 23:31 (13:19)

Facebook

Partneři: