Mladší dorost - utkání 2019/2020

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

2. liga (Severní Morava)

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB001 21.9. 15:00 Tatran Litovel Sokol Ostrava 28:28 (15:14)
ALB002 22.9. 17:00 Sokol Horka n.M. TJ Rožnov p.R. 31:38 (18:17)
ALB003 21.9. 12:00 Cement Hranice HK Bystřice p.H. 24:22 (12:6)
ALB005 22.9. 14:30 SKH Polanka n.O. KH Kopřivnice 17:21 (9:11)
ALB006 22.9. 13:00 HC Zlín HCB Karviná B 27:22 (10:12)

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB007 29.9. 12:00 Sokol Ostrava HCB Karviná B 30:26 (17:17)
ALB008 28.9. 13:00 KH Kopřivnice HC Zlín 33:30 (15:15)
ALB010 29.9. 09:00 HK Bystřice p.H. TJ Nový Jičín 26:26 (12:13)
ALB011 28.9. 12:00 TJ Rožnov p.R. Cement Hranice 34:43 (17:23)
ALB012 24.11. 17:30 Sokol Horka n.M. Tatran Litovel 25:38 (8:17)

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB013 6.10. 13:00 Sokol Horka n.M. Sokol Ostrava 20:26 (9:14)
ALB014 5.10. 12:00 Cement Hranice Tatran Litovel 31:35 (20:20)
ALB015 6.10. 15:00 TJ Nový Jičín TJ Rožnov p.R. 27:31 (13:13)
ALB016 6.10. 14:30 SKH Polanka n.O. HK Bystřice p.H. 33:15 (16:3)
ALB018 6.10. 11:00 HCB Karviná B KH Kopřivnice 22:27 (13:14)

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB019 13.10. 12:00 Sokol Ostrava KH Kopřivnice 28:40 (11:18)
ALB021 13.10. 09:00 HK Bystřice p.H. HC Zlín 24:31 (11:15)
ALB022 12.10. 12:00 TJ Rožnov p.R. SKH Polanka n.O. 22:36 (12:14)
ALB023 12.10. 15:00 Tatran Litovel TJ Nový Jičín 39:23 (17:8)
ALB024 13.10. 15:00 Sokol Horka n.M. Cement Hranice 20:37 (11:17)

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB025 19.10. 17:00 Cement Hranice Sokol Ostrava 35:26 (16:10)
ALB026 20.10. 15:00 TJ Nový Jičín Sokol Horka n.M. 26:24 (15:11)
ALB027 20.10. 14:30 SKH Polanka n.O. Tatran Litovel 30:18 (11:8)
ALB028 20.10. 13:00 HC Zlín TJ Rožnov p.R. 31:30 (12:15)
ALB029 20.10. 17:00 HCB Karviná B HK Bystřice p.H. 25:22 (15:12)

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB032 3.11. 09:00 HK Bystřice p.H. KH Kopřivnice 22:49 (11:20)
ALB033 2.11. 12:00 TJ Rožnov p.R. HCB Karviná B 20:23 (10:11)
ALB034 2.11. 16:00 Tatran Litovel HC Zlín 46:29 (24:14)
ALB035 3.11. 13:00 Sokol Horka n.M. SKH Polanka n.O. 10:43 (5:23)
ALB036 8.11. 19:00 Cement Hranice TJ Nový Jičín 35:27 (17:17)

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB037 10.11. 15:00 TJ Nový Jičín Sokol Ostrava 35:31 (23:15)
ALB038 10.11. 14:30 SKH Polanka n.O. Cement Hranice 33:20 (16:10)
ALB039 10.11. 13:00 HC Zlín Sokol Horka n.M. 30:18 (13:8)
ALB040 10.11. 17:00 HCB Karviná B Tatran Litovel 27:25 (16:13)
ALB041 9.11. 13:00 KH Kopřivnice TJ Rožnov p.R. 44:34 (23:17)

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB043 17.11. 12:00 Sokol Ostrava HK Bystřice p.H. 31:30 (16:15)
ALB045 17.11. 17:30 Tatran Litovel KH Kopřivnice 36:34 (22:18)
ALB046 16.11. 11:00 HCB Karviná B Sokol Horka n.M. 33:19 (15:11)
ALB047 16.11. 16:00 Cement Hranice HC Zlín 23:29 (11:16)
ALB048 17.11. 17:00 TJ Nový Jičín SKH Polanka n.O. 26:34 (11:17)

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB049 24.11. 15:30 SKH Polanka n.O. Sokol Ostrava 25:19 (12:9)
ALB050 24.11. 13:00 HC Zlín TJ Nový Jičín 27:25 (11:12)
ALB051 24.11. 17:00 HCB Karviná B Cement Hranice 23:22 (12:13)
ALB052 23.11. 13:00 KH Kopřivnice Sokol Horka n.M. 48:25 (23:10)
ALB054 24.11. 09:00 HK Bystřice p.H. TJ Rožnov p.R. 34:25 (17:10)

10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB055 1.12. 12:30 Sokol Ostrava TJ Rožnov p.R. 40:35 (19:19)
ALB056 27.10. 15:00 Tatran Litovel HK Bystřice p.H. 36:27 (18:16)
ALB058 30.11. 14:00 Cement Hranice KH Kopřivnice 36:39 (17:18)
ALB059 1.12. 08:30 TJ Nový Jičín HCB Karviná B 31:24 (18:12)
ALB060 1.12. 14:30 SKH Polanka n.O. HC Zlín 29:13 (9:6)

11. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB061 8.12. 15:00 HC Zlín Sokol Ostrava 31:26 (17:13)
ALB062 7.12. 17:00 HCB Karviná B SKH Polanka n.O. 17:31 (8:13)
ALB063 7.12. 13:00 KH Kopřivnice TJ Nový Jičín 33:22 (18:12)
ALB065 8.12. 09:00 HK Bystřice p.H. Sokol Horka n.M. 31:19 (16:11)
ALB066 8.12. 14:00 TJ Rožnov p.R. Tatran Litovel 31:37 (16:17)

12. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB067 23.2. 12:00 Sokol Ostrava Tatran Litovel 36:45 (16:26)
ALB068 22.2. 12:00 TJ Rožnov p.R. Sokol Horka n.M. 44:23 (24:13)
ALB069 23.2. 09:00 HK Bystřice p.H. Cement Hranice 25:23 (8:12)
ALB071 23.2. 13:00 KH Kopřivnice SKH Polanka n.O. 27:27 (14:13)
ALB072 23.2. 17:00 HCB Karviná B HC Zlín 19:24 (7:12)

13. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB073 1.3. 17:00 HCB Karviná B Sokol Ostrava 26:21 (16:10)
ALB074 28.2. 18:30 HC Zlín KH Kopřivnice 22:25 (3:9)
ALB076 1.3. 15:00 TJ Nový Jičín HK Bystřice p.H. 31:24 (15:11)
ALB077 29.2. 16:00 Cement Hranice TJ Rožnov p.R. 33:42 (21:21)
ALB078 29.2. 12:30 Tatran Litovel Sokol Horka n.M. 47:17 (20:11)

14. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB079 8.3. 14:00 Sokol Ostrava Sokol Horka n.M. 32:18 (16:10)
ALB080 7.3. 15:00 Tatran Litovel Cement Hranice 38:37 (18:14)
ALB081 7.3. 12:00 TJ Rožnov p.R. TJ Nový Jičín 34:34 (16:18)
ALB082 8.3. 09:00 HK Bystřice p.H. SKH Polanka n.O. 21:26 (9:14)
ALB084 8.3. 15:00 KH Kopřivnice HCB Karviná B 25:23 (15:12)

15. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB085 (hlášenka) KH Kopřivnice Sokol Ostrava
ALB087 (hlášenka) HC Zlín HK Bystřice p.H.
ALB088 (hlášenka) SKH Polanka n.O. TJ Rožnov p.R.
ALB089 (hlášenka) TJ Nový Jičín Tatran Litovel
ALB090 (hlášenka) Cement Hranice Sokol Horka n.M.

16. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB091 (hlášenka) Sokol Ostrava Cement Hranice
ALB092 (hlášenka) Sokol Horka n.M. TJ Nový Jičín
ALB093 (hlášenka) Tatran Litovel SKH Polanka n.O.
ALB094 (hlášenka) TJ Rožnov p.R. HC Zlín
ALB095 (hlášenka) HK Bystřice p.H. HCB Karviná B

17. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB098 (hlášenka) KH Kopřivnice HK Bystřice p.H.
ALB099 (hlášenka) HCB Karviná B TJ Rožnov p.R.
ALB100 (hlášenka) HC Zlín Tatran Litovel
ALB101 (hlášenka) SKH Polanka n.O. Sokol Horka n.M.
ALB102 (hlášenka) TJ Nový Jičín Cement Hranice

18. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB103 (hlášenka) Sokol Ostrava TJ Nový Jičín
ALB104 (hlášenka) Cement Hranice SKH Polanka n.O.
ALB105 (hlášenka) Sokol Horka n.M. HC Zlín
ALB106 (hlášenka) Tatran Litovel HCB Karviná B
ALB107 (hlášenka) TJ Rožnov p.R. KH Kopřivnice

19. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB109 HK Bystřice p.H. Sokol Ostrava
ALB111 KH Kopřivnice Tatran Litovel
ALB112 Sokol Horka n.M. HCB Karviná B
ALB113 HC Zlín Cement Hranice 29:26 (15:12)
ALB114 SKH Polanka n.O. TJ Nový Jičín

20. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB115 Sokol Ostrava SKH Polanka n.O.
ALB116 TJ Nový Jičín HC Zlín
ALB117 Cement Hranice HCB Karviná B
ALB118 Sokol Horka n.M. KH Kopřivnice
ALB120 TJ Rožnov p.R. HK Bystřice p.H.

21. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB121 TJ Rožnov p.R. Sokol Ostrava
ALB122 HK Bystřice p.H. Tatran Litovel
ALB124 KH Kopřivnice Cement Hranice
ALB125 HCB Karviná B TJ Nový Jičín
ALB126 HC Zlín SKH Polanka n.O.

22. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
ALB127 Sokol Ostrava HC Zlín
ALB128 SKH Polanka n.O. HCB Karviná B
ALB129 TJ Nový Jičín KH Kopřivnice
ALB131 Sokol Horka n.M. HK Bystřice p.H.
ALB132 Tatran Litovel TJ Rožnov p.R.

Facebook

Partneři: