Mladší dorost - utkání 2020/2021

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

2. liga (SM)

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED001 19.9. 18:00 Handball PSG Zlín HK Bystřice pod Hostýnem
XED002 19.9. 15:30 Házená Velká Bystřice Tatran Litovel
XED003 20.9. 14:00 Sokol Horka n. M. HBC Olomouc 1966
XED004 19.9. 12:30 Sokol Ostrava Cement Hranice
XED005 20.9. 15:00 HC Nový Jičín Sokol Klimkovice
XED006 19.9. 12:30 SKH Polanka n.O. TJ Rožnov p.R.

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED007 27.9. 09:00 HK Bystřice pod Hostýnem TJ Rožnov p.R.
XED008 26.9. 14:00 Sokol Klimkovice SKH Polanka n.O.
XED009 26.9. 18:00 Cement Hranice HC Nový Jičín
XED010 27.9. 13:00 Sokol Horka n. M. Sokol Ostrava
XED011 26.9. 13:00 Tatran Litovel HBC Olomouc 1966
XED012 26.9. 18:00 Handball PSG Zlín Házená Velká Bystřice

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED013 3.10. 15:30 Házená Velká Bystřice HK Bystřice pod Hostýnem
XED014 4.10. 14:00 HBC Olomouc 1966 Handball PSG Zlín
XED015 3.10. 12:30 Sokol Ostrava Tatran Litovel
XED016 4.10. 13:00 HC Nový Jičín Sokol Horka n. M.
XED017 3.10. 16:00 SKH Polanka n.O. Cement Hranice
XED018 3.10. 12:00 TJ Rožnov p.R. Sokol Klimkovice

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED019 11.10. 09:00 HK Bystřice pod Hostýnem Sokol Klimkovice
XED020 10.10. 18:00 Cement Hranice TJ Rožnov p.R.
XED021 11.10. 13:00 Sokol Horka n. M. SKH Polanka n.O.
XED022 10.10. 13:00 Tatran Litovel HC Nový Jičín
XED023 10.10. 18:00 Handball PSG Zlín Sokol Ostrava
XED024 10.10. 15:30 Házená Velká Bystřice HBC Olomouc 1966

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED025 17.10. 12:00 HBC Olomouc 1966 HK Bystřice pod Hostýnem
XED026 17.10. 12:30 Sokol Ostrava Házená Velká Bystřice
XED027 18.10. 13:00 HC Nový Jičín Handball PSG Zlín
XED028 18.10. 12:30 SKH Polanka n.O. Tatran Litovel
XED029 17.10. 12:00 TJ Rožnov p.R. Sokol Horka n. M.
XED030 17.10. 14:00 Sokol Klimkovice Cement Hranice

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED031 25.10. 09:00 HK Bystřice pod Hostýnem Cement Hranice
XED032 25.10. 11:30 Sokol Horka n. M. Sokol Klimkovice
XED033 24.10. 13:00 Tatran Litovel TJ Rožnov p.R.
XED034 24.10. 18:00 Handball PSG Zlín SKH Polanka n.O.
XED035 24.10. 15:30 Házená Velká Bystřice HC Nový Jičín
XED036 25.10. 18:00 HBC Olomouc 1966 Sokol Ostrava

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED037 31.10. 12:30 Sokol Ostrava HK Bystřice pod Hostýnem
XED038 1.11. 09:00 HC Nový Jičín HBC Olomouc 1966
XED039 1.11. 12:30 SKH Polanka n.O. Házená Velká Bystřice
XED040 31.10. 12:00 TJ Rožnov p.R. Handball PSG Zlín
XED041 31.10. 14:00 Sokol Klimkovice Tatran Litovel
XED042 31.10. 18:00 Cement Hranice Sokol Horka n. M.

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED043 15.11. 09:00 HK Bystřice pod Hostýnem Sokol Horka n. M.
XED044 14.11. 13:00 Tatran Litovel Cement Hranice
XED045 14.11. 18:00 Handball PSG Zlín Sokol Klimkovice
XED046 14.11. 15:30 Házená Velká Bystřice TJ Rožnov p.R.
XED047 15.11. 14:00 HBC Olomouc 1966 SKH Polanka n.O.
XED048 14.11. 14:30 Sokol Ostrava HC Nový Jičín

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED049 22.11. 13:00 HC Nový Jičín HK Bystřice pod Hostýnem
XED050 22.11. 14:30 SKH Polanka n.O. Sokol Ostrava
XED051 22.11. 14:00 TJ Rožnov p.R. HBC Olomouc 1966
XED052 21.11. 17:00 Sokol Klimkovice Házená Velká Bystřice
XED053 21.11. 18:00 Cement Hranice Handball PSG Zlín
XED054 22.11. 13:00 Sokol Horka n. M. Tatran Litovel

10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED055 29.11. 09:00 HK Bystřice pod Hostýnem Tatran Litovel
XED056 28.11. 18:00 Handball PSG Zlín Sokol Horka n. M.
XED057 28.11. 15:30 Házená Velká Bystřice Cement Hranice
XED058 29.11. 14:00 HBC Olomouc 1966 Sokol Klimkovice
XED059 29.11. 12:30 Sokol Ostrava TJ Rožnov p.R.
XED060 29.11. 17:00 HC Nový Jičín SKH Polanka n.O.

11. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED061 6.12. 14:00 SKH Polanka n.O. HK Bystřice pod Hostýnem
XED062 5.12. 12:00 TJ Rožnov p.R. HC Nový Jičín
XED063 5.12. 12:30 Sokol Ostrava Sokol Klimkovice
XED064 5.12. 18:00 Cement Hranice HBC Olomouc 1966
XED065 6.12. 13:00 Sokol Horka n. M. Házená Velká Bystřice
XED066 5.12. 15:00 Tatran Litovel Handball PSG Zlín

12. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED067 14.2. 09:00 HK Bystřice pod Hostýnem Handball PSG Zlín
XED068 13.2. 13:00 Tatran Litovel Házená Velká Bystřice
XED069 14.2. 13:00 HBC Olomouc 1966 Sokol Horka n. M.
XED070 13.2. 18:00 Cement Hranice Sokol Ostrava
XED071 13.2. 14:00 Sokol Klimkovice HC Nový Jičín
XED072 13.2. 12:00 TJ Rožnov p.R. SKH Polanka n.O.

13. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED073 20.2. 12:00 TJ Rožnov p.R. HK Bystřice pod Hostýnem
XED074 21.2. 14:30 SKH Polanka n.O. Sokol Klimkovice
XED075 21.2. 18:00 HC Nový Jičín Cement Hranice
XED076 20.2. 12:30 Sokol Ostrava Sokol Horka n. M.
XED077 21.2. 14:00 HBC Olomouc 1966 Tatran Litovel
XED078 20.2. 15:30 Házená Velká Bystřice Handball PSG Zlín

14. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED079 28.2. 09:00 HK Bystřice pod Hostýnem Házená Velká Bystřice
XED080 27.2. 18:00 Handball PSG Zlín HBC Olomouc 1966
XED081 27.2. 13:00 Tatran Litovel Sokol Ostrava
XED082 28.2. 13:00 Sokol Horka n. M. HC Nový Jičín
XED083 27.2. 18:00 Cement Hranice SKH Polanka n.O.
XED084 27.2. 14:00 Sokol Klimkovice TJ Rožnov p.R.

15. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED085 6.3. 14:00 Sokol Klimkovice HK Bystřice pod Hostýnem
XED086 6.3. 12:00 TJ Rožnov p.R. Cement Hranice
XED087 6.3. 12:30 SKH Polanka n.O. Sokol Horka n. M.
XED088 7.3. 18:00 HC Nový Jičín Tatran Litovel
XED089 6.3. 12:30 Sokol Ostrava Handball PSG Zlín
XED090 7.3. 14:00 HBC Olomouc 1966 Házená Velká Bystřice

16. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED091 21.3. 09:00 HK Bystřice pod Hostýnem HBC Olomouc 1966
XED092 20.3. 15:30 Házená Velká Bystřice Sokol Ostrava
XED093 20.3. 18:00 Handball PSG Zlín HC Nový Jičín
XED094 20.3. 13:00 Tatran Litovel SKH Polanka n.O.
XED095 21.3. 13:00 Sokol Horka n. M. TJ Rožnov p.R.
XED096 20.3. 18:00 Cement Hranice Sokol Klimkovice

17. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED097 27.3. 18:00 Cement Hranice HK Bystřice pod Hostýnem
XED098 27.3. 14:00 Sokol Klimkovice Sokol Horka n. M.
XED099 27.3. 12:00 TJ Rožnov p.R. Tatran Litovel
XED100 28.3. 12:30 SKH Polanka n.O. Handball PSG Zlín
XED101 28.3. 18:00 HC Nový Jičín Házená Velká Bystřice
XED102 27.3. 12:30 Sokol Ostrava HBC Olomouc 1966

18. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED103 11.4. 09:00 HK Bystřice pod Hostýnem Sokol Ostrava
XED104 11.4. 14:00 HBC Olomouc 1966 HC Nový Jičín
XED105 10.4. 15:30 Házená Velká Bystřice SKH Polanka n.O.
XED106 10.4. 18:00 Handball PSG Zlín TJ Rožnov p.R.
XED107 10.4. 13:00 Tatran Litovel Sokol Klimkovice
XED108 11.4. 13:00 Sokol Horka n. M. Cement Hranice

19. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED109 18.4. 13:00 Sokol Horka n. M. HK Bystřice pod Hostýnem
XED110 17.4. 18:00 Cement Hranice Tatran Litovel
XED111 17.4. 14:00 Sokol Klimkovice Handball PSG Zlín
XED112 17.4. 12:00 TJ Rožnov p.R. Házená Velká Bystřice
XED113 18.4. 12:30 SKH Polanka n.O. HBC Olomouc 1966
XED114 18.4. 18:00 HC Nový Jičín Sokol Ostrava

20. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED115 25.4. 09:00 HK Bystřice pod Hostýnem HC Nový Jičín
XED116 24.4. 12:30 Sokol Ostrava SKH Polanka n.O.
XED117 25.4. 14:00 HBC Olomouc 1966 TJ Rožnov p.R.
XED118 24.4. 15:30 Házená Velká Bystřice Sokol Klimkovice
XED119 24.4. 18:00 Handball PSG Zlín Cement Hranice
XED120 24.4. 13:00 Tatran Litovel Sokol Horka n. M.

21. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED121 8.5. 13:00 Tatran Litovel HK Bystřice pod Hostýnem
XED122 9.5. 13:00 Sokol Horka n. M. Handball PSG Zlín
XED123 8.5. 18:00 Cement Hranice Házená Velká Bystřice
XED124 8.5. 14:00 Sokol Klimkovice HBC Olomouc 1966
XED125 8.5. 12:00 TJ Rožnov p.R. Sokol Ostrava
XED126 9.5. 12:30 SKH Polanka n.O. HC Nový Jičín

22. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED127 16.5. 09:00 HK Bystřice pod Hostýnem SKH Polanka n.O.
XED128 16.5. 18:00 HC Nový Jičín TJ Rožnov p.R.
XED129 15.5. 14:00 Sokol Klimkovice Sokol Ostrava
XED130 16.5. 14:00 HBC Olomouc 1966 Cement Hranice
XED131 15.5. 15:30 Házená Velká Bystřice Sokol Horka n. M.
XED132 15.5. 18:00 Handball PSG Zlín Tatran Litovel

Facebook

Partneři: