Mladší dorost - utkání 2021/2022

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

2. liga (Morava)

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XEC001 19.9. 13:00 Sokol Újezd u Brna TJ Sokol Centrum Haná
XEC002 19.9. 14:00 HBC Olomouc 1966 HK Ivančice
XEC003 19.9. 15:00 Sokol Juliánov TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
XEC004 18.9. 10:30 TJ Kovofiniš Ledeč n.S. Tatran Bohunice
XEC057 18.9. 15:00 TJ Sokol Osek nad Bečvou Tatran Litovel
XEC058 19.9. 13:00 HC Zubří B SKH Polanka n.O.
XEC059 19.9. 17:00 Klub házené Vsetín T.J.Sokol Klimkovice
XEC060 18.9. 18:00 Handball PSG Zlín HC Nový Jičín

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XEC005 26.9. 12:30 TJ Sokol Centrum Haná Tatran Bohunice
XEC006 25.9. 11:00 TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
XEC007 25.9. 18:00 HK Ivančice Sokol Juliánov
XEC008 26.9. 13:00 Sokol Újezd u Brna HBC Olomouc 1966
XEC061 25.9. 13:00 Tatran Litovel HC Nový Jičín
XEC062 25.9. 18:00 T.J.Sokol Klimkovice Handball PSG Zlín
XEC063 26.9. 12:30 SKH Polanka n.O. Klub házené Vsetín
XEC064 25.9. 15:00 TJ Sokol Osek nad Bečvou HC Zubří B

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XEC009 3.10. 14:00 HBC Olomouc 1966 TJ Sokol Centrum Haná
XEC010 3.10. 15:00 Sokol Juliánov Sokol Újezd u Brna
XEC011 2.10. 10:30 TJ Kovofiniš Ledeč n.S. HK Ivančice
XEC012 3.10. 13:00 Tatran Bohunice TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
XEC065 3.10. 13:00 HC Zubří B Tatran Litovel
XEC066 3.10. 17:00 Klub házené Vsetín TJ Sokol Osek nad Bečvou
XEC067 2.10. 18:00 Handball PSG Zlín SKH Polanka n.O.
XEC068 3.10. 18:00 HC Nový Jičín T.J.Sokol Klimkovice

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XEC013 10.10. 12:30 TJ Sokol Centrum Haná TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
XEC014 9.10. 18:00 HK Ivančice Tatran Bohunice
XEC015 10.10. 13:00 Sokol Újezd u Brna TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
XEC016 10.10. 14:00 HBC Olomouc 1966 Sokol Juliánov
XEC069 9.10. 13:00 Tatran Litovel T.J.Sokol Klimkovice
XEC070 10.10. 12:30 SKH Polanka n.O. HC Nový Jičín
XEC071 9.10. 15:00 TJ Sokol Osek nad Bečvou Handball PSG Zlín
XEC072 10.10. 13:00 HC Zubří B Klub házené Vsetín

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XEC017 17.10. 15:00 Sokol Juliánov TJ Sokol Centrum Haná
XEC018 16.10. 10:30 TJ Kovofiniš Ledeč n.S. HBC Olomouc 1966
XEC019 17.10. 13:00 Tatran Bohunice Sokol Újezd u Brna
XEC020 16.10. 11:00 TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště HK Ivančice
XEC073 17.10. 17:00 Klub házené Vsetín Tatran Litovel
XEC074 16.10. 18:00 Handball PSG Zlín HC Zubří B
XEC075 17.10. 18:00 HC Nový Jičín TJ Sokol Osek nad Bečvou
XEC076 16.10. 18:00 T.J.Sokol Klimkovice SKH Polanka n.O.

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XEC021 24.10. 12:30 TJ Sokol Centrum Haná HK Ivančice
XEC022 24.10. 13:00 Sokol Újezd u Brna TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
XEC023 24.10. 14:00 HBC Olomouc 1966 Tatran Bohunice
XEC024 24.10. 15:00 Sokol Juliánov TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
XEC077 23.10. 13:00 Tatran Litovel SKH Polanka n.O.
XEC078 23.10. 15:00 TJ Sokol Osek nad Bečvou T.J.Sokol Klimkovice
XEC079 24.10. 13:00 HC Zubří B HC Nový Jičín
XEC080 24.10. 17:00 Klub házené Vsetín Handball PSG Zlín

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XEC025 30.10. 10:30 TJ Kovofiniš Ledeč n.S. TJ Sokol Centrum Haná
XEC026 31.10. 13:00 Tatran Bohunice Sokol Juliánov
XEC027 30.10. 11:00 TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště HBC Olomouc 1966
XEC028 30.10. 18:00 HK Ivančice Sokol Újezd u Brna
XEC081 30.10. 18:00 Handball PSG Zlín Tatran Litovel
XEC082 31.10. 18:00 HC Nový Jičín Klub házené Vsetín
XEC083 30.10. 18:00 T.J.Sokol Klimkovice HC Zubří B
XEC084 31.10. 12:30 SKH Polanka n.O. TJ Sokol Osek nad Bečvou

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XEC029 14.11. 12:30 TJ Sokol Centrum Haná Sokol Újezd u Brna
XEC030 13.11. 18:00 HK Ivančice HBC Olomouc 1966
XEC031 13.11. 11:00 TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště Sokol Juliánov
XEC032 14.11. 13:00 Tatran Bohunice TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
XEC085 13.11. 13:00 Tatran Litovel TJ Sokol Osek nad Bečvou
XEC086 14.11. 12:30 SKH Polanka n.O. HC Zubří B
XEC087 13.11. 18:00 T.J.Sokol Klimkovice Klub házené Vsetín
XEC088 14.11. 18:00 HC Nový Jičín Handball PSG Zlín

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XEC033 21.11. 13:00 Tatran Bohunice TJ Sokol Centrum Haná
XEC034 20.11. 10:30 TJ Kovofiniš Ledeč n.S. TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
XEC035 21.11. 15:00 Sokol Juliánov HK Ivančice
XEC036 21.11. 14:00 HBC Olomouc 1966 Sokol Újezd u Brna
XEC089 21.11. 18:00 HC Nový Jičín Tatran Litovel
XEC090 20.11. 18:00 Handball PSG Zlín T.J.Sokol Klimkovice
XEC091 21.11. 17:00 Klub házené Vsetín SKH Polanka n.O.
XEC092 21.11. 13:00 HC Zubří B TJ Sokol Osek nad Bečvou

10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XEC037 28.11. 12:30 TJ Sokol Centrum Haná HBC Olomouc 1966
XEC038 28.11. 13:00 Sokol Újezd u Brna Sokol Juliánov
XEC039 27.11. 18:00 HK Ivančice TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
XEC040 27.11. 11:00 TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště Tatran Bohunice
XEC093 27.11. 13:00 Tatran Litovel HC Zubří B
XEC094 27.11. 15:00 TJ Sokol Osek nad Bečvou Klub házené Vsetín
XEC095 28.11. 12:30 SKH Polanka n.O. Handball PSG Zlín
XEC096 27.11. 18:00 T.J.Sokol Klimkovice HC Nový Jičín

11. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XEC041 4.12. 11:00 TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště TJ Sokol Centrum Haná
XEC042 5.12. 13:00 Tatran Bohunice HK Ivančice
XEC043 4.12. 10:30 TJ Kovofiniš Ledeč n.S. Sokol Újezd u Brna
XEC044 5.12. 15:00 Sokol Juliánov HBC Olomouc 1966
XEC097 4.12. 18:00 T.J.Sokol Klimkovice Tatran Litovel
XEC098 5.12. 18:00 HC Nový Jičín SKH Polanka n.O.
XEC099 4.12. 18:00 Handball PSG Zlín TJ Sokol Osek nad Bečvou
XEC100 5.12. 17:00 Klub házené Vsetín HC Zubří B

12. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XEC045 13.2. 12:30 TJ Sokol Centrum Haná Sokol Juliánov
XEC046 13.2. 14:00 HBC Olomouc 1966 TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
XEC047 13.2. 13:00 Sokol Újezd u Brna Tatran Bohunice
XEC048 12.2. 18:00 HK Ivančice TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
XEC101 12.2. 13:00 Tatran Litovel Klub házené Vsetín
XEC102 13.2. 13:00 HC Zubří B Handball PSG Zlín
XEC103 12.2. 15:00 TJ Sokol Osek nad Bečvou HC Nový Jičín
XEC104 13.2. 12:30 SKH Polanka n.O. T.J.Sokol Klimkovice

13. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XEC049 19.2. 18:00 HK Ivančice TJ Sokol Centrum Haná
XEC050 19.2. 11:00 TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště Sokol Újezd u Brna
XEC051 20.2. 13:00 Tatran Bohunice HBC Olomouc 1966
XEC052 19.2. 10:30 TJ Kovofiniš Ledeč n.S. Sokol Juliánov
XEC105 20.2. 12:30 SKH Polanka n.O. Tatran Litovel
XEC106 19.2. 18:00 T.J.Sokol Klimkovice TJ Sokol Osek nad Bečvou
XEC107 20.2. 18:00 HC Nový Jičín HC Zubří B
XEC108 19.2. 18:00 Handball PSG Zlín Klub házené Vsetín

14. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XEC053 27.2. 12:30 TJ Sokol Centrum Haná TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
XEC054 27.2. 15:00 Sokol Juliánov Tatran Bohunice
XEC055 27.2. 14:00 HBC Olomouc 1966 TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
XEC056 27.2. 13:00 Sokol Újezd u Brna HK Ivančice
XEC109 26.2. 13:00 Tatran Litovel Handball PSG Zlín
XEC110 27.2. 17:00 Klub házené Vsetín HC Nový Jičín
XEC111 27.2. 13:00 HC Zubří B T.J.Sokol Klimkovice
XEC112 26.2. 15:00 TJ Sokol Osek nad Bečvou SKH Polanka n.O.

Facebook