Mladší dorost - utkání 2021/2022

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

2. liga (Morava)

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XEC057 18.9. 15:00 TJ Sokol Osek nad Bečvou Tatran Litovel 16:47
XEC058 19.9. 13:00 HC Zubří B SKH Polanka n.O. 40:32
XEC059 19.9. 17:00 Klub házené Vsetín T.J.Sokol Klimkovice 52:31

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XEC061 26.9. 14:00 Tatran Litovel HC Nový Jičín
XEC063 26.9. 12:30 SKH Polanka n.O. Klub házené Vsetín
XEC064 25.9. 15:00 TJ Sokol Osek nad Bečvou HC Zubří B 23:53

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XEC065 3.10. 13:00 HC Zubří B Tatran Litovel
XEC066 3.10. 13:00 Klub házené Vsetín TJ Sokol Osek nad Bečvou
XEC068 3.10. 13:00 HC Nový Jičín T.J.Sokol Klimkovice

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XEC069 9.10. 13:00 Tatran Litovel T.J.Sokol Klimkovice
XEC070 9.10. 11:00 SKH Polanka n.O. HC Nový Jičín
XEC072 10.10. 13:00 HC Zubří B Klub házené Vsetín

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XEC073 17.10. 17:00 Klub házené Vsetín Tatran Litovel
XEC075 17.10. 13:00 HC Nový Jičín TJ Sokol Osek nad Bečvou
XEC076 17.10. 12:00 T.J.Sokol Klimkovice SKH Polanka n.O.

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XEC077 24.10. 15:00 Tatran Litovel SKH Polanka n.O.
XEC078 23.10. 15:00 TJ Sokol Osek nad Bečvou T.J.Sokol Klimkovice
XEC079 24.10. 13:00 HC Zubří B HC Nový Jičín

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XEC082 31.10. 13:00 HC Nový Jičín Klub házené Vsetín
XEC083 31.10. 14:00 T.J.Sokol Klimkovice HC Zubří B
XEC084 31.10. 12:30 SKH Polanka n.O. TJ Sokol Osek nad Bečvou

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XEC085 13.11. 13:00 Tatran Litovel TJ Sokol Osek nad Bečvou
XEC086 13.11. 11:00 SKH Polanka n.O. HC Zubří B
XEC087 14.11. 14:00 T.J.Sokol Klimkovice Klub házené Vsetín

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XEC089 21.11. 13:00 HC Nový Jičín Tatran Litovel
XEC091 21.11. 15:00 Klub házené Vsetín SKH Polanka n.O.
XEC092 21.11. 13:00 HC Zubří B TJ Sokol Osek nad Bečvou

10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XEC093 27.11. 13:00 Tatran Litovel HC Zubří B
XEC094 27.11. 15:00 TJ Sokol Osek nad Bečvou Klub házené Vsetín
XEC096 28.11. 14:00 T.J.Sokol Klimkovice HC Nový Jičín

11. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XEC097 11.9. 12:30 T.J.Sokol Klimkovice Tatran Litovel 32:20
XEC098 5.12. 13:00 HC Nový Jičín SKH Polanka n.O.
XEC100 5.12. 11:00 Klub házené Vsetín HC Zubří B

12. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XEC101 12.2. 13:00 Tatran Litovel Klub házené Vsetín
XEC103 12.2. 15:00 TJ Sokol Osek nad Bečvou HC Nový Jičín
XEC104 13.2. 12:30 SKH Polanka n.O. T.J.Sokol Klimkovice

13. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XEC105 20.2. 12:30 SKH Polanka n.O. Tatran Litovel
XEC106 19.2. 14:00 T.J.Sokol Klimkovice TJ Sokol Osek nad Bečvou
XEC107 20.2. 13:00 HC Nový Jičín HC Zubří B

14. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XEC110 27.2. 17:00 Klub házené Vsetín HC Nový Jičín
XEC111 27.2. 13:00 HC Zubří B T.J.Sokol Klimkovice
XEC112 26.2. 15:00 TJ Sokol Osek nad Bečvou SKH Polanka n.O.

Facebook

Partneři: