Mladší dorost - utkání 2021/2022

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

2. liga Nadstavba (Morava)

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XEC132 5.3. 09:00 Tatran Bohunice HC Zubří 20:32 (9:17)
XEC133 5.3. 16:00 Tatran Litovel HBC Olomouc 1966 29:35 (16:15)
XEC134 19.3. 13:30 SKH Polanka n.O. Kovofiniš Ledeč n.S. 27:32 (17:18)
XEC135 20.3. 15:30 Sokol Klimkovice Sokol Újezd u Brna 31:41 (17:20)

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XEC136 13.3. 16:30 HBC Olomouc 1966 Sokol Klimkovice 50:35 (21:18)
XEC137 13.3. 15:00 Tatran Bohunice SKH Polanka n.O. 25:32 (12:16)
XEC138 22.4. 18:00 Sokol Újezd u Brna Tatran Litovel 35:28 (17:11)
XEC139 12.3. 16:00 Kovofiniš Ledeč n.S. HC Zubří 26:29 (10:17)

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XEC140 26.3. 16:00 Tatran Litovel Tatran Bohunice 31:27 (18:14)
XEC141 26.3. 15:00 SKH Polanka n.O. HBC Olomouc 1966 39:31 (19:14)
XEC142 27.3. 15:30 Sokol Klimkovice Kovofiniš Ledeč n.S. 34:41 (14:15)
XEC143 26.3. 11:00 HC Zubří Sokol Újezd u Brna 29:30 (15:14)

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XEC144 3.4. 13:00 Tatran Bohunice Sokol Klimkovice 38:29 (14:12)
XEC145 3.4. 14:30 SKH Polanka n.O. Sokol Újezd u Brna 28:38 (15:15)
XEC146 2.4. 13:00 Kovofiniš Ledeč n.S. Tatran Litovel 34:35 (17:19)
XEC147 3.4. 18:00 HBC Olomouc 1966 HC Zubří 17:35 (10:20)

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XEC148 9.4. 12:00 Sokol Újezd u Brna Sokol Klimkovice 51:27 (24:16)
XEC149 19.3. 17:30 Kovofiniš Ledeč n.S. SKH Polanka n.O. 23:31 (12:12)
XEC150 10.4. 16:00 HBC Olomouc 1966 Tatran Litovel 35:36 (18:20)
XEC151 9.4. 15:00 HC Zubří Tatran Bohunice 29:27 (15:13)

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XEC152 23.4. 12:30 SKH Polanka n.O. Tatran Bohunice 34:32 (20:14)
XEC153 23.4. 15:00 Sokol Klimkovice HBC Olomouc 1966 35:28 (16:15)
XEC154 24.4. 15:00 HC Zubří Kovofiniš Ledeč n.S. 26:26 (17:11)
XEC155 24.4. 14:00 Tatran Litovel Sokol Újezd u Brna 33:37 (19:23)

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XEC156 1.5. 15:30 Kovofiniš Ledeč n.S. Sokol Klimkovice 40:32 (15:16)
XEC157 30.4. 14:00 HBC Olomouc 1966 SKH Polanka n.O. 39:25 (22:10)
XEC158 1.5. 13:00 Tatran Bohunice Tatran Litovel 26:29 (14:14)
XEC159 1.5. 13:00 Sokol Újezd u Brna HC Zubří 26:27 (12:13)

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XEC160 8.5. 15:00 Sokol Klimkovice Tatran Bohunice 29:31 (13:17)
XEC161 7.5. 11:00 HC Zubří HBC Olomouc 1966 28:26 (16:14)
XEC162 8.5. 14:00 Tatran Litovel Kovofiniš Ledeč n.S. 40:42 (22:21)
XEC163 7.5. 16:00 Sokol Újezd u Brna SKH Polanka n.O. 40:35 (19:16)

2. liga (Morava-Sever)

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XEC058 19.9. 13:00 HC Zubří B SKH Polanka n.O. 40:32 (19:11)
XEC059 19.9. 17:00 Klub házené Vsetín T.J.Sokol Klimkovice 52:31 (25:16)

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XEC063 26.9. 12:30 SKH Polanka n.O. Klub házené Vsetín 31:33 (15:14)

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XEC065 3.10. 13:00 HC Zubří B Tatran Litovel 23:21 (11:6)

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XEC069 9.10. 13:00 Tatran Litovel T.J.Sokol Klimkovice 34:23 (18:11)
XEC072 10.10. 17:00 HC Zubří B Klub házené Vsetín 37:22 (19:13)

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XEC073 17.10. 17:00 Klub házené Vsetín Tatran Litovel 30:38 (15:18)
XEC076 17.10. 12:00 T.J.Sokol Klimkovice SKH Polanka n.O. 38:47 (17:23)

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XEC077 24.10. 15:00 Tatran Litovel SKH Polanka n.O. 29:32 (14:14)

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XEC083 31.10. 08:30 T.J.Sokol Klimkovice HC Zubří B 20:46 (9:23)

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XEC086 13.11. 11:00 SKH Polanka n.O. HC Zubří B 24:27 (13:13)
XEC087 14.11. 14:00 T.J.Sokol Klimkovice Klub házené Vsetín 33:32 (15:17)

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XEC091 21.11. 11:00 Klub házené Vsetín SKH Polanka n.O. 27:52 (11:26)

10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XEC093 22.1. 13:00 Tatran Litovel HC Zubří B 27:30 (11:14)

11. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XEC097 11.9. 12:30 T.J.Sokol Klimkovice Tatran Litovel 32:20 (14:8)
XEC100 1.2. 16:30 Klub házené Vsetín HC Zubří B 19:21 (13:10)

12. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XEC101 13.2. 14:00 Tatran Litovel Klub házené Vsetín 33:24 (33:24)
XEC104 13.2. 09:00 SKH Polanka n.O. T.J.Sokol Klimkovice 44:40 (20:17)

13. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XEC105 20.2. 12:30 SKH Polanka n.O. Tatran Litovel 40:28 (25:12)

14. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XEC111 27.2. 13:00 HC Zubří B T.J.Sokol Klimkovice 28:29 (14:12)

Facebook