Mladší dorost - utkání 2022/2023

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

2. liga (Východ)

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED002 18.9. 13:00 Sokol Klimkovice HC Zlín 18:25 (11:16)
XED003 17.9. 13:45 Sokol Centrum Haná Házená Uničov 62:25 (27:11)
XED004 17.9. 15:00 Tatran Litovel HK Bystřice p.H. 37:25 (17:12)

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED007 25.9. 09:00 HK Bystřice p.H. Házená Velká Bystřice 34:43 (19:24)
XED008 24.9. 14:00 Házená Uničov Tatran Litovel 18:46 (8:20)
XED009 24.9. 12:00 TJ Rožnov p.R. Sokol Centrum Haná 55:32 (27:12)

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED011 2.10. 15:00 Sokol Klimkovice SK Žeravice 20:35 (9:16)
XED012 1.10. 11:00 Sokol Centrum Haná HC Zlín 45:32 (23:18)
XED013 1.10. 15:00 Tatran Litovel TJ Rožnov p.R. 30:23 (14:8)
XED014 1.10. 15:30 Házená Velká Bystřice Házená Uničov 45:18 (21:6)

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED016 9.10. 15:00 SK Žeravice HK Bystřice p.H. 38:34 (19:18)
XED018 8.10. 12:00 TJ Rožnov p.R. Házená Velká Bystřice 30:28 (14:13)
XED019 8.10. 18:00 HC Zlín Tatran Litovel 32:21 (17:17)

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED021 22.10. 18:00 Sokol Centrum Haná Sokol Klimkovice 50:28 (22:14)
XED023 22.10. 15:30 Házená Velká Bystřice HC Zlín 40:26 (17:9)
XED025 23.10. 09:00 HK Bystřice p.H. Házená Uničov 29:12 (14:4)

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED026 29.10. 14:30 SK Žeravice Házená Uničov 43:12 (19:3)
XED027 29.10. 12:00 TJ Rožnov p.R. HK Bystřice p.H. 37:25 (19:10)
XED030 30.10. 13:00 Sokol Klimkovice Tatran Litovel 25:41 (11:15)

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED031 6.11. 12:30 Sokol Centrum Haná SK Žeravice 42:36 (21:14)
XED032 6.11. 12:30 Házená Velká Bystřice Sokol Klimkovice 40:27 (18:10)
XED034 6.11. 09:00 HK Bystřice p.H. HC Zlín 20:38 (5:24)
XED035 5.11. 14:00 Házená Uničov TJ Rožnov p.R. 16:56 (5:29)

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED036 13.11. 13:00 SK Žeravice TJ Rožnov p.R. 28:29 (10:20)
XED037 12.11. 13:30 HC Zlín Házená Uničov 45:24 (22:10)
XED040 12.12. 18:00 Sokol Centrum Haná Tatran Litovel

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED041 19.11. 15:00 Tatran Litovel SK Žeravice 37:32 (21:17)
XED042 19.11. 15:30 Házená Velká Bystřice Sokol Centrum Haná 37:38 (22:22)
XED043 20.11. 09:00 HK Bystřice p.H. Sokol Klimkovice 43:33 (23:16)
XED045 19.11. 12:00 TJ Rožnov p.R. HC Zlín 25:26 (10:13)

10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED046 27.11. 15:00 SK Žeravice HC Zlín 28:31 (13:14)
XED048 27.11. 13:00 Sokol Klimkovice Házená Uničov 42:19 (26:8)
XED050 27.11. 14:00 Tatran Litovel Házená Velká Bystřice 36:31 (16:11)

11. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED051 3.12. 15:30 Házená Velká Bystřice SK Žeravice
XED053 4.12. 09:00 HK Bystřice p.H. Sokol Centrum Haná
XED054 4.12. 14:00 TJ Rožnov p.R. Sokol Klimkovice

12. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED057 4.2. 18:00 HC Zlín Sokol Klimkovice
XED058 4.2. 14:00 Házená Uničov Sokol Centrum Haná
XED059 5.2. 09:00 HK Bystřice p.H. Tatran Litovel

13. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED062 11.2. 15:30 Házená Velká Bystřice HK Bystřice p.H.
XED063 12.2. 14:00 Tatran Litovel Házená Uničov
XED064 12.2. 12:30 Sokol Centrum Haná TJ Rožnov p.R.

14. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED066 18.2. 14:00 SK Žeravice Sokol Klimkovice
XED067 18.2. 16:00 HC Zlín Sokol Centrum Haná
XED068 18.2. 12:00 TJ Rožnov p.R. Tatran Litovel
XED069 18.2. 14:00 Házená Uničov Házená Velká Bystřice

15. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED071 26.2. 09:00 HK Bystřice p.H. SK Žeravice
XED073 25.2. 15:30 Házená Velká Bystřice TJ Rožnov p.R.
XED074 26.2. 14:00 Tatran Litovel HC Zlín

16. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED076 4.3. 15:00 Sokol Klimkovice Sokol Centrum Haná
XED078 5.3. 18:00 HC Zlín Házená Velká Bystřice
XED080 4.3. 14:00 Házená Uničov HK Bystřice p.H.

17. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED081 18.3. 14:00 Házená Uničov SK Žeravice
XED082 19.3. 09:00 HK Bystřice p.H. TJ Rožnov p.R.
XED085 19.3. 14:00 Tatran Litovel Sokol Klimkovice

18. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED086 25.3. 14:00 SK Žeravice Sokol Centrum Haná
XED087 25.3. 15:00 Sokol Klimkovice Házená Velká Bystřice
XED089 26.3. 11:30 HC Zlín HK Bystřice p.H.
XED090 25.3. 12:00 TJ Rožnov p.R. Házená Uničov

19. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED091 1.4. 12:00 TJ Rožnov p.R. SK Žeravice
XED092 1.4. 14:00 Házená Uničov HC Zlín
XED095 2.4. 14:00 Tatran Litovel Sokol Centrum Haná

20. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED096 15.4. 14:00 SK Žeravice Tatran Litovel
XED097 16.4. 18:00 Sokol Centrum Haná Házená Velká Bystřice
XED098 15.4. 09:00 Sokol Klimkovice HK Bystřice p.H.
XED100 16.4. 18:00 HC Zlín TJ Rožnov p.R.

21. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED101 23.4. 10:00 HC Zlín SK Žeravice
XED103 22.4. 14:00 Házená Uničov Sokol Klimkovice
XED105 22.4. 15:30 Házená Velká Bystřice Tatran Litovel

22. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED106 6.5. 14:00 SK Žeravice Házená Velká Bystřice
XED108 7.5. 18:00 Sokol Centrum Haná HK Bystřice p.H.
XED109 7.5. 16:00 Sokol Klimkovice TJ Rožnov p.R.

Facebook