Mladší miniházená - utkání 2015/2016

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

Miniházená 4+1

1. kolo
Termín Pořadatel Hosté
(hlášenka) Cement Hranice  Sokol II Prostějov, Sokol Horka n.M. tygříci, Sokol Horka n.M. lvíčata, Tatran Litovel
(hlášenka) Sokol Kostelec n.H.  SK Žeravice, TJ Senice n.H., STM Olomouc
3.4. 09:00 SK Velká Bystřice dívky SK Droždín, SK Velká Bystřice chlapci, DHK Zora Olomouc

2. kolo
Termín Pořadatel Hosté
(hlášenka) Cement Hranice  SK Žeravice, SK Droždín, Tatran Litovel, Sokol II Prostějov
9.4. 11:45 DHK Zora Olomouc  Sokol Kostelec n.H., SK Velká Bystřice dívky, Sokol Horka n.M. tygříci
10.4. 09:00 STM Olomouc  TJ Senice n.H., SK Velká Bystřice chlapci, Sokol Horka n.M. lvíčata

3. kolo
Termín Pořadatel Hosté
23.4. 11:15 DHK Zora Olomouc  Sokol II Prostějov, Sokol Kostelec n.H., SK Droždín
23.4. 11:00 Tatran Litovel  TJ Senice n.H., SK Velká Bystřice dívky, Cement Hranice
24.4. 09:00 STM Olomouc  SK Velká Bystřice chlapci, SK Žeravice, Sokol Horka n.M. lvíčata, Sokol Horka n.M. tygříci

4. kolo
Termín Pořadatel Hosté
7.5. 09:00 Tatran Litovel  TJ Senice n.H., Sokol II Prostějov, Sokol Horka n.M. tygříci, Sokol Horka n.M. lvíčata
8.5. 09:00 SK Velká Bystřice chlapci SK Droždín, Cement Hranice, SK Žeravice
8.5. 11:00 SK Velká Bystřice dívky Sokol Kostelec n.H., STM Olomouc, DHK Zora Olomouc

5. kolo
Termín Pořadatel Hosté
14.5. 13:00 Sokol II Prostějov  SK Velká Bystřice dívky, Sokol Horka n.M. lvíčata, SK Žeravice
(hlášenka) Sokol Kostelec n.H.  DHK Zora Olomouc, TJ Senice n.H., Cement Hranice
14.5. 12:30 SK Droždín  SK Velká Bystřice chlapci, Sokol Horka n.M. tygříci, Tatran Litovel

6. kolo
Termín Pořadatel Hosté
14.5. 09:00 Sokol II Prostějov  SK Velká Bystřice dívky, Sokol Horka n.M. lvíčata, SK Žeravice
22.5. 08:30 Sokol Horka n.M. tygříci TJ Senice n.H., SK Velká Bystřice dívky, SK Velká Bystřice chlapci
22.5. 11:00 Sokol Horka n.M. lvíčata Tatran Litovel, Sokol Kostelec n.H., DHK Zora Olomouc

7. kolo
Termín Pořadatel Hosté
5.6. 08:30 Sokol Horka n.M. tygříci Sokol Kostelec n.H., SK Velká Bystřice dívky, Sokol II Prostějov, SK Velká Bystřice chlapci
4.6. 09:00 TJ Senice n.H.  Tatran Litovel, SK Žeravice, Cement Hranice
5.6. 11:00 Sokol Horka n.M. lvíčata STM Olomouc, SK Droždín, DHK Zora Olomouc

8. kolo - Superfinále
Termín Pořadatel Hosté
18.6. 09:30 SK Žeravice  STM Olomouc, SK Droždín, SK Velká Bystřice dívky, Cement Hranice, Sokol Kostelec n.H., Sokol Horka n.M. tygříci, Sokol II Prostějov, SK Velká Bystřice chlapci, Tatran Litovel, Sokol Horka n.M. lvíčata, TJ Senice n.H., DHK Zora Olomouc

Facebook

Partneři: