Mladší miniházená - utkání 2020/2021

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

Olomoucká liga 4+1

0. kolo - Zahajovací turnaj
Termín Pořadatel Hosté
20.9. 10:00 Házená Velká Bystřice A TJ Senice n.H., SK HFP Prostějov, HBC Olomouc, DHK Zora Olomouc, Sokol II Prostějov, Tatran Litovel, Sokol Kostelec n.H., Sokol Horka n.M., Házená Velká Bystřice B, SK Žeravice

1. kolo
Termín Pořadatel Hosté
28.9. 08:00 Sokol Kostelec n.H.  DHK Zora Olomouc, Házená Velká Bystřice A, Házená Velká Bystřice B
3.10. 12:30 SK HFP Prostějov  SK Žeravice, TJ Senice n.H., HBC Olomouc
3.10. 09:00 Sokol II Prostějov  Sokol Horka n.M., Tatran Litovel

2. kolo
Termín Pořadatel Hosté
Tatran Litovel  DHK Zora Olomouc, Házená Velká Bystřice A, Házená Velká Bystřice B
SK Žeravice  HBC Olomouc, Sokol II Prostějov
Sokol Horka n.M.  Sokol Kostelec n.H., TJ Senice n.H., SK HFP Prostějov

3. kolo
Termín Pořadatel Hosté
Sokol II Prostějov  Házená Velká Bystřice A, Házená Velká Bystřice B, TJ Senice n.H.
SK HFP Prostějov  DHK Zora Olomouc, Tatran Litovel, Sokol Horka n.M.
HBC Olomouc  Sokol Kostelec n.H., SK Žeravice

4. kolo
Termín Pořadatel Hosté
Házená Velká Bystřice A Házená Velká Bystřice B, SK HFP Prostějov
DHK Zora Olomouc  HBC Olomouc, TJ Senice n.H., Sokol Horka n.M.
Tatran Litovel  SK Žeravice, Sokol II Prostějov, Sokol Kostelec n.H.

5. kolo
Termín Pořadatel Hosté
22.11. 09:00 Házená Velká Bystřice A Házená Velká Bystřice B, HBC Olomouc, Sokol II Prostějov
21.11. 08:00 Sokol Kostelec n.H.  DHK Zora Olomouc, SK HFP Prostějov, SK Žeravice
21.11. 10:00 TJ Senice n.H.  Tatran Litovel, Sokol Horka n.M.

6. kolo
Termín Pořadatel Hosté
29.11. 09:00 Házená Velká Bystřice B Házená Velká Bystřice A, SK Žeravice, Sokol Horka n.M.
28.11. 10:00 TJ Senice n.H.  Sokol Kostelec n.H., SK HFP Prostějov, Tatran Litovel
28.11. 14:00 DHK Zora Olomouc  HBC Olomouc, Sokol II Prostějov

7. kolo
Termín Pořadatel Hosté
6.12. 09:00 Házená Velká Bystřice A Házená Velká Bystřice B, SK HFP Prostějov, Tatran Litovel
5.12. 08:00 Sokol Kostelec n.H.  HBC Olomouc, Sokol II Prostějov, Sokol Horka n.M.
5.12. 09:00 DHK Zora Olomouc  TJ Senice n.H., SK Žeravice

Facebook

Partneři: