Mladší miniházená - utkání 2021/2022

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

Olomoucká liga 4+1

1. kolo
Termín Pořadatel Hosté
19.9. 09:00 Házená Velká Bystřice A DHK Zora Olomouc A, Sokol II Prostějov, Házená Velká Bystřice B, Házená Velká Bystřice A
19.9. SK HFP Prostějov  SK HFP Prostějov, TJ Senice n.H., SK Žeravice, HBC Olomouc 1966
19.9. 09:00 Sokol Horka n.M.  Tatran Litovel A, Sokol Horka n.M., Sokol Osek nad Bečvou, Sokol Kostelec n.H.

2. kolo
Termín Pořadatel Hosté
26.9. 11:00 Tatran Litovel A Házená Velká Bystřice B, TJ Senice n.H., Tatran Litovel A, Házená Velká Bystřice A
26.9. 14:00 HBC Olomouc 1966  Sokol Horka n.M., DHK Zora Olomouc A, SK HFP Prostějov, HBC Olomouc 1966
26.9. 13:00 Sokol II Prostějov  Sokol II Prostějov, SK Žeravice, Sokol Kostelec n.H., Sokol Osek nad Bečvou

3. kolo
Termín Pořadatel Hosté
2.10. 09:00 Sokol Osek nad Bečvou  SK Žeravice, Sokol Osek nad Bečvou, Házená Velká Bystřice B, Házená Velká Bystřice A
2.10. 10:30 TJ Senice n.H.  SK HFP Prostějov, Sokol II Prostějov, TJ Senice n.H., Sokol Horka n.M.
3.10. 09:00 Tatran Litovel A Sokol Kostelec n.H., Tatran Litovel A, HBC Olomouc 1966, DHK Zora Olomouc A

4. kolo
Termín Pořadatel Hosté
9.10. 14:30 Sokol Kostelec n.H.  Sokol Kostelec n.H., SK HFP Prostějov, Házená Velká Bystřice B, Házená Velká Bystřice A
10.10. 09:00 DHK Zora Olomouc A Sokol Osek nad Bečvou, TJ Senice n.H., DHK Zora Olomouc A, Sokol Horka n.M.
10.10. 12:30 SK Žeravice  Tatran Litovel A, Sokol II Prostějov, SK Žeravice, HBC Olomouc 1966

5. kolo
Termín Pořadatel Hosté
17.10. 09:00 Házená Velká Bystřice B Sokol Osek nad Bečvou, HBC Olomouc 1966, Házená Velká Bystřice B, Házená Velká Bystřice A
16.10. 09:00 SK Žeravice  SK HFP Prostějov, Tatran Litovel A, SK Žeravice, Sokol Horka n.M.
17.10. 08:00 Sokol Kostelec n.H.  Sokol II Prostějov, Sokol Kostelec n.H., TJ Senice n.H., DHK Zora Olomouc A

6. kolo
Termín Pořadatel Hosté
24.10. 09:00 DHK Zora Olomouc A SK Žeravice, DHK Zora Olomouc A, Házená Velká Bystřice B, Házená Velká Bystřice A
12.9. 09:00 Sokol Horka n.M.  TJ Senice n.H., HBC Olomouc 1966, Sokol Kostelec n.H., Sokol Horka n.M.
24.10. 09:00 Sokol II Prostějov  Sokol Osek nad Bečvou, SK HFP Prostějov, Tatran Litovel A, Sokol II Prostějov

7. kolo
Termín Pořadatel Hosté
31.10. 09:00 Házená Velká Bystřice A Sokol II Prostějov, Sokol Horka n.M., Házená Velká Bystřice B, Házená Velká Bystřice A
31.10. 09:00 HBC Olomouc 1966  Sokol Osek nad Bečvou, SK HFP Prostějov, HBC Olomouc 1966, DHK Zora Olomouc A
30.10. 09:00 TJ Senice n.H.  Tatran Litovel A, SK Žeravice, Sokol Kostelec n.H., TJ Senice n.H.

8. kolo
Termín Pořadatel Hosté
26.3. 09:00 Tatran Litovel B Házená Velká Bystřice B, Házená Velká Bystřice A, Sokol Horka n.M., Tatran Litovel B, Tatran Litovel A
21.5. 09:00 SK Žeravice  Sokol Kostelec n.H., DHK Zora Olomouc A, SK Žeravice, DHK Zora Olomouc B
27.3. 13:00 TJ Senice n.H.  Sokol II Prostějov, HBC Olomouc 1966, Sokol Osek nad Bečvou, TJ Senice n.H.

9. kolo
Termín Pořadatel Hosté
2.4. 09:00 Tatran Litovel B Sokol II Prostějov, Tatran Litovel A, Tatran Litovel B, Sokol Osek nad Bečvou
3.4. 12:00 HBC Olomouc 1966  HBC Olomouc 1966, TJ Senice n.H., Házená Velká Bystřice A, Házená Velká Bystřice B, Sokol Kostelec n.H.
3.4. 09:00 DHK Zora Olomouc B SK Žeravice, DHK Zora Olomouc B, Sokol Horka n.M., DHK Zora Olomouc A

10. kolo
Termín Pořadatel Hosté
10.4. 13:00 Tatran Litovel A Sokol Osek nad Bečvou, SK Žeravice, Tatran Litovel B, Tatran Litovel A
10.4. 12:30 Sokol Kostelec n.H.  DHK Zora Olomouc B, Sokol Kostelec n.H., HBC Olomouc 1966, DHK Zora Olomouc A
10.4. 09:00 Házená Velká Bystřice B Sokol Horka n.M., Házená Velká Bystřice A, TJ Senice n.H., Sokol II Prostějov, Házená Velká Bystřice B

11. kolo
Termín Pořadatel Hosté
23.4. 08:00 Sokol Kostelec n.H.  Tatran Litovel A, HBC Olomouc 1966, Sokol Kostelec n.H., Tatran Litovel A
24.4. 12:00 DHK Zora Olomouc A DHK Zora Olomouc B, Házená Velká Bystřice A, DHK Zora Olomouc A, Házená Velká Bystřice B, Sokol Osek nad Bečvou
19.3. 09:00 TJ Senice n.H.  Sokol II Prostějov, Sokol Horka n.M., SK Žeravice, TJ Senice n.H.

12. kolo
Termín Pořadatel Hosté
30.4. 09:00 TJ Senice n.H.  Sokol Osek nad Bečvou, TJ Senice n.H., Tatran Litovel B, Tatran Litovel A
30.4. 10:00 SK Žeravice  Sokol Kostelec n.H., Sokol II Prostějov, SK Žeravice, HBC Olomouc 1966
1.5. 09:00 Házená Velká Bystřice A Házená Velká Bystřice B, Sokol Horka n.M., DHK Zora Olomouc B, DHK Zora Olomouc A, Házená Velká Bystřice A

13. kolo
Termín Pořadatel Hosté
14.5. 11:00 Tatran Litovel A Házená Velká Bystřice B, SK Žeravice, Házená Velká Bystřice A, Tatran Litovel B, Tatran Litovel A
14.5. 09:00 Sokol II Prostějov  DHK Zora Olomouc A, Sokol II Prostějov, DHK Zora Olomouc B, HBC Olomouc 1966
14.5. 13:00 Sokol Osek nad Bečvou  Sokol Osek nad Bečvou, Sokol Kostelec n.H., TJ Senice n.H., Sokol Horka n.M.

14. kolo
Termín Pořadatel Hosté
29.5. 09:00 Sokol Horka n.M.  Sokol Horka n.M., HBC Olomouc 1966, Tatran Litovel B, Tatran Litovel A
28.5. 09:00 Sokol Osek nad Bečvou  Házená Velká Bystřice B, Sokol Osek nad Bečvou, Sokol Kostelec n.H., TJ Senice n.H., Házená Velká Bystřice A
28.5. 09:00 Sokol II Prostějov  Sokol II Prostějov, SK Žeravice, DHK Zora Olomouc B, DHK Zora Olomouc A

15. kolo
Termín Pořadatel Hosté
11.6. 09:00 Házená Velká Bystřice B SK Žeravice, DHK Zora Olomouc A, Házená Velká Bystřice A, Házená Velká Bystřice B, TJ Senice n.H., Sokol II Prostějov, Sokol Osek nad Bečvou, HBC Olomouc 1966, DHK Zora Olomouc B, Tatran Litovel B, Tatran Litovel A, Sokol Kostelec n.H., Sokol Horka n.M.

Facebook

Partneři: