Mladší miniházená - utkání 2022/2023

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

Liga Olomouckého kraje

1. kolo
Termín Pořadatel Hosté
(hlášenka) Sokol Horka n.M.  Tatran Litovel A, HBC Olomouc 1966, Tatran Litovel B, Sokol Horka n.M., Sokol II Prostějov
17.9. 09:00 Házená Velká Bystřice A Házená Velká Bystřice A, Házená Velká Bystřice B, Cement Hranice, Sokol Osek nad Bečvou, TJ Senice n.H.
18.9. 08:00 Sokol Kostelec n.H.  Sokol Kostelec n.H., SK Žeravice, SK Žeravice, Házená Uničov

2. kolo
Termín Pořadatel Hosté
2.10. 13:00 Cement Hranice  Cement Hranice, Sokol II Prostějov, Tatran Litovel A, Tatran Litovel B, Házená Uničov
2.10. 13:00 HBC Olomouc 1966  Házená Velká Bystřice A, Házená Velká Bystřice B, DHK Zora Olomouc, HBC Olomouc 1966
2.10. 09:00 Sokol Horka n.M.  Sokol Horka n.M., Sokol Kostelec n.H., Sokol Osek nad Bečvou, TJ Senice n.H., SK Žeravice

3. kolo
Termín Pořadatel Hosté
8.10. 11:00 Sokol II Prostějov  Tatran Litovel B, Sokol II Prostějov, Házená Uničov, Tatran Litovel A
9.10. 10:30 DHK Zora Olomouc  DHK Zora Olomouc, Sokol Horka n.M., Házená Velká Bystřice A, Házená Velká Bystřice B, HBC Olomouc 1966
8.10. 09:30 Sokol Osek nad Bečvou  Sokol Osek nad Bečvou, Cement Hranice, Sokol Kostelec n.H., TJ Senice n.H., SK Žeravice

4. kolo
Termín Pořadatel Hosté
22.10. 09:00 SK Žeravice  Tatran Litovel A, Tatran Litovel B, Házená Velká Bystřice A, Házená Velká Bystřice B, SK Žeravice
23.10. 14:00 TJ Senice n.H.  Sokol Horka n.M., Sokol Kostelec n.H., Sokol II Prostějov, Házená Uničov, TJ Senice n.H.
23.10. 13:00 HBC Olomouc 1966  Sokol Osek nad Bečvou, DHK Zora Olomouc, Cement Hranice, HBC Olomouc 1966

5. kolo
Termín Pořadatel Hosté
5.11. 09:00 Tatran Litovel B Sokol Kostelec n.H., Cement Hranice, Tatran Litovel A, HBC Olomouc 1966, Tatran Litovel B
5.11. 09:30 Házená Uničov  Sokol Osek nad Bečvou, Házená Velká Bystřice B, Házená Velká Bystřice A, Házená Uničov
5.11. 09:00 Sokol II Prostějov  SK Žeravice, TJ Senice n.H., Sokol Horka n.M., DHK Zora Olomouc, Sokol II Prostějov

6. kolo
Termín Pořadatel Hosté
13.11. 09:00 Tatran Litovel A Tatran Litovel B, DHK Zora Olomouc, Tatran Litovel A, TJ Senice n.H., Sokol Osek nad Bečvou
13.11. 09:00 Házená Velká Bystřice B Házená Velká Bystřice B, Sokol Kostelec n.H., Házená Velká Bystřice A, Cement Hranice, Sokol II Prostějov
12.11. 12:30 SK Žeravice  Sokol Horka n.M., SK Žeravice, HBC Olomouc 1966, Házená Uničov

7. kolo
Termín Pořadatel Hosté
20.11. 08:00 Sokol Kostelec n.H.  Sokol Kostelec n.H., Tatran Litovel B, Tatran Litovel A, Házená Velká Bystřice A, Házená Velká Bystřice B
19.11. 13:00 Cement Hranice  Cement Hranice, Sokol Horka n.M., HBC Olomouc 1966, TJ Senice n.H.
19.11. 08:00 DHK Zora Olomouc  DHK Zora Olomouc, Sokol Osek nad Bečvou, Sokol II Prostějov, Házená Uničov, SK Žeravice

Facebook

Partneři: